Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Wzrok i zmiennosc objawow....:(((

przez anuleczka 23 maja 2006, 21:10
Witam wszystkich nerwicowcow bardzo cieplo!
Zglaszam sie dowas po dluzszym czasie nieobecnosci z takim oto pytankiem-czy przy okazji waszej nerwicy macie jakies problemy ze wzrokiem?Mi moj bardzo sie pogorszyl, wszystko mi sie rozmazuje, czasem podwaja, bola mnie oczy i strasznie mnie to martwi. Bylam juz ze swoim problemem u 3 okulistow i neurologa i niby wszystko jest oki...Bardzo sie martwie- jestem niestety hipochondryczka i wyobrazam sobie najgorsze. Jezeli przeczytam gdzies o jakiesjs chorobie, od razu wystepuja u mnie jej objawy. Kiedy zaczynam zastanawiac sie nad nowa choroba, zmieniaja sie rowniez objawy. Juz nie mam sily, zupelnie sobie nie radze...:(
Pozdrawiam goraco i zycze wszystkim poprawy zdrowka.

przez hedanos 23 maja 2006, 21:21
-----------------------------
Ostatnio edytowano 13 lip 2006, 23:14 przez hedanos, łącznie edytowano 1 raz
hedanos

przez anita27 23 maja 2006, 21:29
hedanos~Zacznij sie martwić to pewnie halucynacje, masz juz pewnie schizofrenie i ostre psychozy.

Rany,tak ostro do kobiety...cos okropnego

[ Dodano: Wto Maj 23, 2006 8:31 pm ]
anuleczko,nie przejmuj sie glupia uwaga kolegi.Pozdrawiam
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 23 maja 2006, 21:33
Agapluś ja ostatnio gdzieś czytałam o tym Alveo i wychodzi na to, że to lek na wszystko :shock:
Ciekawe, czy rzeczywiście jest to takie dobre i czy nerwicę też wyleczy :roll:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez anuleczka 23 maja 2006, 21:35
Nie przejmuje sie...Tylko nie rozumiem-zabawa czyims kosztem...na takim forum,gdzie ludzie pisza o tak przykrych dla nich rzeczach...Hedanos, mysle, ze w necie znajdziesz pare innych czatow i tego rodzaju wynalazkow, by podokopywac innym do woli... A Ciebie Anito bardzo serdecznie pozdrawiam:)

przez dalilah 23 maja 2006, 22:15
anuleczko: ja mam ogolnie problemy ze wzrokiem, bardzo szybko mi sie pogarsza, oczywiscie przeraza mnei to, moj facet podtrzymuje mnie na duchu ale ja i tak oczami wyobazni widze siebie w denkach od butelek :cry: przeraza mnie to
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez drań 23 maja 2006, 22:18
hedanos napisał(a):~Zacznij sie martwić to pewnie halucynacje, masz juz pewnie schizofrenie i ostre psychozy.

Hedanos jeszcze jeden taki post i zaczne je usuwać :?
Pomyśl troche, jeśli Cie irytuje to forum, nie musisz na nim przebywać,
ani wkurzać innych swoimi postami.
Pozdrawiam
ExModerator

przez agapla 23 maja 2006, 23:11
Madzia naprawdę nie wiem narazie obserwuję moja koleżankę, z tego co ona mówi to coraz lepiej się czuje ale czy to zasługa Alveo nie wiem. Pozdro :lol:

przez izka 23 maja 2006, 23:34
Witaj kama wiem że cieżko żyje sie z nerwicą, ale trzeba ja leczyć.Ja też biorę xanax i to już długo mam nadzieję że teraz kiedy zmienię lekarza to zmienię tez lek.Jak pisze weronika nie zwlekaj z leczeniem tylko jak najszybciej idz do lekarza a zobaczysz będzie dobrze.Trzymaj sie cieplutko.

przez snaefridur 23 maja 2006, 23:40
madeline20 napisał(a): nadejdzie taki dzien , ze spotkacie osoby , ktore pokochaja was takimi jakimi jestescie!! najwqzniejsze to sie nie poddawac!!

...mhm...
snaefridur

przez Magda-27 23 maja 2006, 23:48
A koleżanka nerwicę tym leczy, czy coś innego???
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez grzesiek 123 24 maja 2006, 00:43
Na poczatku mojej przygody z nerwica zauwazylem, ze pogorszyl mi sie wzrok, wszystko bylo jakby rozmazane, nieostre. Bardzo martwilem sie tym stanem i myslalem , ze niedlugo zaczne nosic okulary. Teraz, gdy jestem praktycznie zdrowy, mam tez czasami problemy z ostroscia widzenia, ale zauwazylem, ze mialem tak zawsze a w czasie nerwicy poprostu strasznie na to zwracalem uwage. To nieostre widzenie w czasie nerwicy bylo tez bez watpienia zwiazane z derealizacja i depersonalizacja, ktora dopiero pozniej dala mi w kosc.

Pozdrawiam!

p.s. kiedy minie nerwica wzrok powinien wrocic do normy. :D

przez madeline20 24 maja 2006, 07:27
sneafridur nie wierzysz w to? dlaczego? co ci szkodzi nastawic sie pozytywnie? ja znalazlam taka osobe , wiewc dlaczego ty nie mozesz???
Kochac siebie to przemawiac do siebie naprawde łagodnie i czule.

przez Moniczka 24 maja 2006, 08:27
Rojkowa,ja po tysiacach badan i lekow oraz wizyt u specjalistow mam postawiona diagnoze: zespol leku uorolnionego z napadami paniki.Rozumiem Cie bo tez biore seroxat ale nie licz,ze lek zacznie szybko dzialac.U mnie poprawa nastapila dopiero po dwoch miesiacach.Musisz byc cierpliwa i spokojna.Strachy,ktore przezywasz sa calkiem naturalne,nie groza zwariowaniem.Pamietaj o tym!
Moniczka

Sortuj wg