Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez janek 08 maja 2006, 10:21
ja mam 31 lat (niedługo skończe) i nigdy nie piłem tego świństwa zwanego kawą..(nie licząc kilku łyków - dlatego mówie, że to fuj).. jestem pewny w życiu dwóch spraw - że nigdy nie bede palił papierochów i nigdy pił kawy

przez roccola 08 maja 2006, 12:05
Ja na pobudzenie pije naturalną sproszkowaną guaranę. Silnie pobudza - w sam raz dla mnie :D
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

przez kamka 08 maja 2006, 12:10
jak to nie nerwica to ciekawe co

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cicha woda 08 maja 2006, 12:19
A ja pije kawkę, zazwyczaj rano i jedną dziennie.
Nie wpływa na mnie negatywnie ale zgadzam się z opinią że niektórych może pobudzać nasilając w ten sposób lęki.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez casiulek 08 maja 2006, 13:17
Ja piłam czasem kawę jak się dużo uczyłam ale wtedy się tylko jeszcze gorzej czułam i nie mogłam skupić , potem piłam różnego rodzaju napoje typu R20 czy red bule, ale też całą mną później trzęsło wiec najlepiej nie pić nic w moim przypadku, chociaż coca cole piłam w dużych ilościach i się czułam bardzo dobrze(kiedyś lekarz mądry kazał pić gdy mdlałam ale to dobre kilka lat temu),dodam tylko że z natury mam baaaaardzo niziutkie ciśnienie więc sama nie wiem co dla mnie dobre:)narazie nie pije nic poza zdrowymi soczkami teoretycznie i jakoś żyje:)
„Wszystko zmienia się na przemian raz jest dobrze a raz nie, słońce wschodzi i zachodzi zawsze w każdy inny dzień, będzie dobrze jeśli zechcesz jeśli tylko tego chcesz…”

przez roccola 08 maja 2006, 13:33
no właśnie to niskie cisnienie..zyc nie pozwala czasem czuje sie jak chodzący trup. Nawet kawa parzona nie pomaga teraz działa guarana ale jak długo? :(
..była wolna...

przez DarkAngel 08 maja 2006, 13:37
Ja przeżuciłem sie na Anatol, kiedyś nienawidziłem kaw zbożowych, a teraz nie moge sie bez niej obyć.... :D
Po wypiciu zwykłej kawy zaczyna sie u mnie "trzęsawka", ręce mi sie trzesa i nie wiem co mam z soba zrobić.....a kiedyś piłem 3 dziennie. To samo jest po coca-coli , dlatego przed kupnem jakiegokolwiek napoju sprawdzam jego skład.....
Obrazek
ExModerator

przez roccola 08 maja 2006, 13:50
coca cola??? :shock: przeciez ona zawiera (z tego co wiem) śladowe ilości kofeiny..
..była wolna...

przez agapla 08 maja 2006, 14:27
No dobra to jak wytłumaczyć dziedziczenie po babci , jak niby miałam przejąć po niej wzorzec kiedy mało miałam z nią wspólnego?

przez monika* 08 maja 2006, 15:41
Ja tez czasami mam watpliwosci. Dzis bylam w szpitalu na ostrym dyżurze a tam pani doktor po zbadaniu mnie dala zastrzyk i kroplówke poczym wyslala mnie do domu zalecajac wizyte u neurologa w celu zbadania przyczyn moich zawrotów glowy( ww. jest neurologiem). Ciekawe dlaczego nie zrobili mi badan na miejscu w szpitalu? I tak kolowrotek w mojej glowie pozostal a wizyte u neurologa mam dopieo 21 maja,pozostalo mi wiec czekac.

przez didado1 08 maja 2006, 15:51
monika*
jeżeli masz stwierdzoną już nerwicę to tylko tyle mogę powiedziec, że z czasem objawy fizyczne przechodzą i strach staje się znacznie mniejszy.
Pozostaje mi Tobie życzyc dużej cierpliwości :D :D
Chodzisz na terapię do psychologa?
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez kochajacy 08 maja 2006, 16:32
agapla napisał(a):No dobra to jak wytłumaczyć dziedziczenie po babci , jak niby miałam przejąć po niej wzorzec kiedy mało miałam z nią wspólnego?

wytlumaczenie jest proste
twoja Babcia wychowala i zaszczepila pewne wzorce twoim rodzicom , oni zaszczepili je rowniez tobie
pewna mentalnosc w rodzinie przekazywana jest i utrwalana w klku kolejnych mlodszych pokoleniach
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez monika* 08 maja 2006, 17:58
didado1 tak uczeszczam na terapie ale bylam dopiero 3 razy a od srody terapia grupowa. Dziekuje Ci didado1 za odpowiedzi i pozdrawiam.

przez agapla 08 maja 2006, 19:16
Ok tylko jest jeden problem że moja babcia nie wychowywała mojego ojca( byla matką mojego ojca) :cry:

Sortuj wg