Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez mamukaroli 08 maja 2006, 00:45
Ja bym chciała chociaż malutki spacerek, a tylko na razie udaje mi się do ogrodu posiedzieć.

przez mamukaroli 08 maja 2006, 00:50
Bezkofeinowa też smakuje

[ Dodano: Nie Maj 07, 2006 11:51 pm ]
Tylko nie wiem czemu ta poranna bo jak wypiję normalną po południu albo wieczorem to jest ok?

przez mamukaroli 08 maja 2006, 01:02
Ja już wszystkich laryngologów chyba odwiedziłam, czasem mam wrażenie, że w uszach mam 2 gwizdki od czjników. Jak przełknę ślinę to na chwilę spokój potem z powrotem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Virginia 08 maja 2006, 03:08
Co prawda nie mam lekow, ale mam swoje znieczulacze na poprawe nastroju.
Przede wszystkim to staram sie od niego oderwac mysli, najlepiej dzialaja na mnie filmy.
Gadam przez tel, energia i dobry nastroj innych bardzo mi sie udziela.

A jak absolutnie nic mi nie pomaga i czuje sie naprawde parszywie, powtarzam sobie za Scarlett z Przeminelo z wiatrem... "pomysle o tym jutro" i klade sie spac. :D :D :D
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez Caroline S. 08 maja 2006, 08:29
Mmm..zupełnie nie mam pojęcia gdzie takiego psychologa szukać? I co najważniejsze, skąd uzyskać fundusze na taką wizytę? :( Może jednak..ktoś zna nazwy bezpiecznych leków bez recepty ;)

przez kochajacy 08 maja 2006, 08:50
Caroline S. napisał(a):Może jednak..ktoś zna nazwy bezpiecznych leków bez recepty Wink

Caroline sprubuj leku Deprim , jest on dostepny w aptece bez recepty ,mi osobiscie bardzo bardzo pomogl
jednak powinnas zasiegnac porady psychologa , z duzym prawdopodobienstwem psycholog powie ci ze twoja nerwica ma zrodlo w sprzecznosci jaka sobie stworzylas TY SAMA
ten wewnetrzny konflikt emocjonalny istnieje pomiedzy silna potrzeba nagradzania twoimi osiagnieciami Ojca a nieuswiadomionym pragnieniem uwolnienia sie z tego ,jest on podszyty poczuciem winy , uwazam ze jesli tego radykalnie nie zmienisz to twoja nerwica bedzie sie niebezpiecznie rozwijac , moze sie zdarzyc ze jej stopien nasilenia nagle bardzo sie sie spoteguje , mozesz wtedy doznac duzego szoku a leczenie bedzie wtedy duzo dluzsze
Caroline porozmawiaj z ojcem , nie mozesz tego tak dluzej ciagnac , twoj ojciec napewno kocha cie nie za twoje sukcesy , tylko za sam fakt ze jestes, i to,ze zmienisz swoje spojrzenie i przestaniesz realizowac kazda jego ambicje na 100000 % nie umniejszy jego milosci do ciebie :!: zawsze mozesz okazac mu swoja milosc i szacunek w jakis inny sposob :idea: zawsze mozesz do niego przyjsc ,przytulic sie i powiedziec poprostu : Tato kocham cie , jestem pewny ze jego ojcowskie serce zadrzy z radosci ;)
pozdrawiam
naprawde powinnas podjac radykalne dzialania zmierzajace ku temu by to przerwac
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez kamka 08 maja 2006, 08:53
WITAM WAS
po piersze sory za dwa tematy pomylilam sie.

Druga sprawa, ja tez mam strasznie szumy 24 gdz jak by mi bilo serce albo drgal bebenek bardzo mnie to meczy nie wiem co jest grane bylam u lekarza i powiedzial ze to na tle nerwowym mam tak 4 tygodnie i nie wiem ile jeszcze bedzie mnie to meczyc.
POZDRAWIAM

przez bibi 08 maja 2006, 09:01
Caroline S. jest wiele leków bez recepty na poczatkowe objawy, załagadzajace troszkę stany lekowe
ale one działaja jak tabkletka ptrzeciwbólowa. to tak jak z bólem zeba, albo idziesz do dentysty albo bierzesz leki przeciwbólowe i odsuwasz wizytę a w zebie masz coraz wiekszą dziurę.
decyzja nalezy do ciebie
psychiatrzy sa w przychodniach, a psycholodzy nawet w szkołach. kwestki iśc do pedagoga szkolnego który cię skieruje do jakiegoś.
Jezeli czujesz potrzebę to poprostu idx.
co do leków bez recepty to masz internet, poza tym na naszym forum równiez poruszane były takie tematy więc go przeszukaj.
Ja ci proponuję MGB6 ( 50 tabletek magnezu z wit b6 za 6 zł) brac przez cały okres choroby...to załagodzi objawy.
i tak jak ci Kochający powiedział isc do psychologa.

Ja osobiscie byłam u rejonowego lekarza i powiedziałam mu że się czuję tak i tak i przepisał mi leki...ale też skierował do psychiatry
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez janek 08 maja 2006, 09:06
mnie to "męczy" już 7 miesięcy... ale teraz już mi to nie przeszkadza.. jest ciche ale jest.. lekarze też twierdzili że to nerwowe i tak może być.. ale ja nie wierze.

przez Caroline S. 08 maja 2006, 09:22
Dziękuję Wam :* Chyba macie rację, pora coś zmienić.. w moim życiu ;) Na razie nie mam siły napisac nic więcej, bo dziwnie czuję się w tym wszystkim. Ale kiedy będzie już lepsiej, wrócę tu i też troche popiszę, może będę mogła też komuś pomóc :) Poozrawiam!

[ Dodano: Pon Maj 08, 2006 1:09 pm ]
Kilka godzin temu..przeżyłam chyba najgorszą chwilę mojego życia. Poprostu w pewnym momencie zrobiło mi się tak słabo, nie mogłam wogóle złapać oddechu, myślałam, że umieram, świat wirował. Kiedy trochę się opanowałam... poszłam do apteki i kupiłam DEPRIM. Właśnie wróciłam...Jak długo trzeba brać ten lek, aby był jakiś "odczuwalny" rezultat? Uf...

przez bibi 08 maja 2006, 09:42
lek zeby humor wrócił???
moja córka twierdzi że trzeba sobie przypomnieć smieszne chwile
...ja za to jak mam zły nastój to właczam kabaret Tey , albo OTTO...
albo ide sobie kupić coś fajnego :D
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez janek 08 maja 2006, 09:44
50-cio kilometrowy spacer! Wczoraj było tylko 25km i dlatego dzisiaj mam się źle...

przez bibi 08 maja 2006, 09:50
hehehe :D:D serio?
nie kpie z ciebie ale jak sobie wyobraze siebie jak całymi dniami idę i idę to smiać mi się chce :D :D poprawiłes mi humor :D
może żeby poprawić humorki to trzeba wymyślać jakieś niestworzone historie?
..hm...a więc ..mi porawia humor jak widze 2 facetów jak walczą w kisielu...oraz jak sypią się na nich czekoladowe wiórki :D :twisted:

przez bibi 08 maja 2006, 10:00
mamukaroli a gdzie ty skarbie widziałaś kawe bezkofeinową?
szukałam w 3 miastach w różnych markwtach i nie znalazłam ( była taka jedna ale była po 19 zł)
jezeli jest gdzies napisane ze jest 0,01% kawi instant to dla mnie jest to kawa , taka kawa tóra działa i jej nie tkne :(
a tak lubię kawę :(

Sortuj wg