Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez iwo4 30 kwi 2006, 23:12
Witaj... ja bym Ci radzila jak najszybciej pojsc do psychologa... u mnie tez pojawiaja sie wybuchy agresji co ma zwiazek z wieloma konfliktami i mechanizmami wyparcia... dla swietego spokoju idz
Witajcie wsród "wybranych"...

przez deprim 30 kwi 2006, 23:42

przez kochajacy 01 maja 2006, 00:00
AniaM
wyslalem ci cos na PW
to powinno ci pomoc
pozdrawiam cieplo
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DOC PABLO 01 maja 2006, 00:01
adhd to inaczej zespół nadpobudliwości psychofizycznej. ktoś chory na taką chorobę , jest bardziej ruchliwy i bardziej nerwowy i jeszcze wiele innych sytuacji - mój siostrzeniej też na tą przypadłośc choruje

przez deprim 01 maja 2006, 00:04
DOC PABLO: nie tylko to co mówisz w wersji dla orosłych wygląda to nieco dziwnie:)
"Opowiem tak:
W podstawówce nie miałem problemów z nauką. Od średniej szkoły się zaczęło. Byłem/jestem nadpobudliwy ruchowo, nie mogę się na dłużej skoncentrować na wykonywanych pracach, zaczynam mnóstwo rzeczy jednocześnie nie kończąc żadnej, (myślałem że jestem strasznie leniwy) aż z czasem nie chciało mi się zaczynać czegokolwiek do momentu aż mnie najdzie i przez kilka dni mogę coś robić aby w konsekwencji rzucić tym w cholerę pomimo że szło mi całkiem nieźle, nie mogę wysiedzieć na miejscu, szybko popadam w konflikty/kłótnie, mówię szybko głośno i o tysiący rzeczy naraz, mocno gestykuluje (przez tą gadkę i gestykulacje często z siebie błazna robię), lubię się fizycznie zamęczać (jak już się ruszę), mam jakiś taki dziwny nadmiar energii której nie mogę rozładować."

[ Dodano: Pon Maj 01, 2006 12:08 am ]
i
A ja od kilku lat się zastanawiałem dlaczego traciłem kolejne szkoły pomimo że głupi nie jestem (zwyczajnie mnie nudziły po czasie), kolejne prace (odpowiedzialne i skomplikowane rzeczy załatwiałem z fantastyczną gorliwością) a nune i nieciekawe - czyli większość zwyczajnie w świecie olewałem myślałem że jestem leniwy ale nie mogłem sie na nich skoncentrować ... jakkolwiek uwielbiam programowanie (te łamigłówki, logikę etc) to ciężko mi było cokolwiek doprowadzić o końca czyli zapiąć na ostatni guzik bo było już zbyt proste

przez DOC PABLO 01 maja 2006, 00:12
dokładnie - w stwierdzeniu "i inne tekie stytuacje" miałem na myśłi własnie min. problemy z koncentracją . kiedys oglądałem o tym ciekawy program , zanim stwierdzono tą chorobę u mojego siostrzeńca - to właśnie ja podpowiedziełem mojej siostrze aby sie lekaża spytała czy to nie ta sytuacja , i się okazało zę moe przewidywania sie sprawdziły

przez kochajacy 01 maja 2006, 01:12
deprim bylem na tej stronce i zauwazylem tam uwage ,ze w zyciu doroslym w ilus tam procentach przypadkow objawy ADHD poprostu zanikaja
jak jest w twoim wypadku :?:
czujesz ze to w jakims stopniu zlagodnialo czy nie :?:
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez AniaM 01 maja 2006, 08:58
Kochajacy no wlasnie nic nie ma. Wyswietla mi sie, ze mam nowa wiadomosc, a skrzynka jest pusta. Moglbys przeslac jeszcze raz. Prosze :)

[ Dodano: Pon Maj 01, 2006 9:16 am ]
A moze ja jakas ciemna jestem i nie umiem odczytac wiadomosci. Bo wyswietla mi sie, ze nie mam nwoych wiadomosci. A dostalam powiadomienie, ze cos do mnie jest. I mam tez zaznaczone, ze procentowo skrzynka jest zajeta. Aaaa, niewazne.
GG 3204474

przez deprim 01 maja 2006, 10:11
ja w dzieciństwie nie miałem - jako nastolatkowi powoli mi się ujawniały a w dorosłym życiu efekty były widoczne

przez agapla 01 maja 2006, 16:51
Deprim a może jesteś po prostu ponad miarę inteligentny.To co jest dla ciebie nowe i trudne w miarę rozwiązywania staje sie proste i łatwe a co za tym idzie nudne i potrzebujesz nowych wyzwań, bo wszelkie rozwiązania łatwo ci przychodzą. :lol: :lol:

przez deprim 01 maja 2006, 17:15
agapla: Wielkie dzięki nie będę zaprzeczał :)

Niestety ja nie mówię o jednym objawie ale o całym zespole ;)

przez somebody 01 maja 2006, 18:19
qrcze też tak mam i bardzo mnie to wnerwia. Wiem że to jeden z objawów nerwicy i jak dla mnie jest on najbardziej dokuczliwym. Wszystkie inne są do opanowania.

przez somebody 01 maja 2006, 18:30
AniaM moim zdaniem życiem Twoim rządzą różne fobie. Fobie to objawy nerwicy wiec jak najszybciej powinnaś udac się do psychologa bądź psychiatry by wytłumaczył Ci Twoję lęki i pokazał jak z nimi walczyc. Życze powrtou do zdrowia.

Czy to dlatego ze zaczełam....

przez martiangel 01 maja 2006, 19:18
Witajcie mam pytanie dokladnie tydzien temu zaczelam brac zoloft i xanax i czuje sie poki co fatalnie. mam wrazenie ze moje leki sie nasiliły, ciagle czuje niepokoj, napiecie boje sie nawet zosatc sama na chwile,. W nocy budze sie z lekiem i strasznie walacym sercem. czy to moze byc tak ze organizm tak na poczatku reaguje???? lekarz uprzedzal mnie ze moze byc na pcozatku ciezko, ale juz sama nie wiem czy to efekt brania leków czy nasilona nerwica:-((

Sortuj wg