Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez venom 25 kwi 2006, 11:16
wiem o tym ze to nie jest choroba serca tylko umyslu, ale nie emocji, z tym sie nie zgodze :(
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

CZy jest któś w początkowej fazie nerwicy?

przez Paulina557 25 kwi 2006, 11:18
Moim głównym problemem są środki lokomocji, a codziennie musze dojeżdżac do szkoły. Jestem na 2 roku studiów i boje sie ze przez to choróbsko nie skoncze tego roku :cry:
Za każdym razem gdy mam jechac pojawia sie lek, robi mi sie niedobrze, mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje, kręci mi sie w głowie, dretwieja mi nogi i nie jestem w stanie sie uspokoic :(
Dodam że zaczełąm brac Sertahexal i Cloranxen.
Błagam, doradzcie cos
Pozdrawiam

przez venom 25 kwi 2006, 11:22
ja tak mialem jak jezdzilem do pracy, strasznie balem sie jazdy autobusem, ale odkad biore xanax nie mam takich problemow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paulina557 25 kwi 2006, 11:25
A uważasz że powinnam sie zmuszac do jazdy (chociaz bardzo mnie to meczy) czy narazie to olac i poczekac na działanie leków?

przez venom 25 kwi 2006, 11:32
ja musialem sie zmusic, (wtedy nie bralem lekow), zanim pojechalem do pracy zawsze rano zmuszalem sie do wymiotowania, wtedy moglem wsiasc do autobusu, mi xanax pomogl od razu od pierwszej piguly, moze musisz zmienic leki

przez Paulina557 25 kwi 2006, 11:47
może faktycznie masz racje co do tych leków, tylko ze psychiatra kazała mi czekac bo one działaja z opóznieniem wiec jakies 2 tygodnie jeszcze musze przezyc :(
Jesli nerwica pojawiła sie z powodu traumatycznego przezycia (aresztowanie mojego ex faceta) to uważasz ze moge z niej zupełnie wyjsc czy bedzie sie nawracac?

przez aguska10 25 kwi 2006, 11:48
venom kiedyś też myślałam że to nie z emocji, ale niestety tak to wygłąda nerwica to choroba emocji
Pozdrawiam

przez venom 25 kwi 2006, 11:49
moim zdaniem i po lekturze ktora przeczytalem uwazam ze nerwica wroci, sam siedzialem w pierdlu, nerwica na jakis czas zanika a pozniej z nowu powraca w takiej czy nie innej formie

przez venom 25 kwi 2006, 11:50
nieprawda!!!!!! to tylko i wylacznie choroba umyslu

przez Moniczka 25 kwi 2006, 12:06
Chyba jednak nerwica to umysl a nie emocje bo wierzcie mi,ze ja juz zrozumialam ze nie ma sie co martwic tym,ze babcie zmarly,ze zycie jest takie a nie inne...Raz jest lepiej raz gorzej,trzeba sie cieszyc zyciem,modlic sie,usmiechac ale im bardziej staram sie miec takie dobre nastawienie do zycia tym lapia mnie coraz liczniejsze objawy i juz nie wiem czy to tylko nerwica czy ja jestem tak strasznie chora.Nie mam juz sil a na pewno mam coraz mniej.
Jakie leki biore?Codziennie rano jedna tabletke seroxatu,a na wieczor tabletke diuresinu na nadcisnienie.Podobno przy lekach moczopednych trzeba uzupelniac potas bo sie szybko wyplukuje z organizmu.Pewnie dlatego lekarka kazala mi ten potas lykac.Ten pierwiastek jest taki,ze i jego niedobor i nadmiar sa grozne dla serca.Ale z drugiej strony skad lekarka wie,czy ja mam niedobor potasu?Ona tylko przypuszcza.Z drugiej strony biorac leki nadcisnieniowe trzeba by co tydzien kontrolowac krew i poziom potasu a kto moze sobie pozwolic na ciagle klucie igla i badania?
Moniczka

przez somebody 25 kwi 2006, 12:09
ale wszystkim zalezy chyba na tym aby ją wyleczyc a nie tylko "prowizorycznie" zaleczyc. Iwo4 ma racje i takie jest tez moje zdanie. Jeśli nie zmieni sie swojego sposobu myślenia i dawnych nawykow to też nici z terapii.POZDR

przez aguska10 25 kwi 2006, 12:14
Moniczka, a przezycia z powodu śmierci bliskich Ci osób ( które wszystko zapoczątkowały) to umysł? Dla mnie to WIELKIE EMOCJE
Pozdrawiam

przez venom 25 kwi 2006, 12:17
latwo powiedziec

przez Paulina557 25 kwi 2006, 12:30
to nie jest zbyt pocieszajace:/ Ale skoro znika na jakis czas to juz cos!! :) Mozesz mi odpowiedziec na jedno pytanie nie zwiazane z tematem? Czy wiezienie moze bardzo zmienic człowieka?

Sortuj wg