Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez cenedra_20 03 kwi 2006, 07:28
Ja tak miałam kilka razy. Ale powiem ci, że już mi przeszło. W sumie to nadal nie wiem skąd się brały. Siedzę sobie przed telewizorkiem i oglądam coś fajnego, a tu nagle zaczyna mnie głowa boleć i to do takiego stopnia, że robi mi się niedobrze i muszę się położyć. Może to fakycznie od nerwów.....

przez bibi 03 kwi 2006, 07:29
dziś juz nie
ale ostatnie 3 dni to był koszmar
miewam tak często
leki pomagaja na pół godziny
mdłości olbrzymie
dobrze to był wekeend
ja myślę że u mnie to jest z powodu zmian pogody --jestem meteopatką i tak to odbieram -na dodatem nam niskie ciśnienie, byłam rozdrażniona i rozkojarzona
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Olka 03 kwi 2006, 07:38
Ja całe szczescie nie pamietam dokładnie dnia, ani nawet miesiaca.......... zreszta teraz to juz bym musiała obchodzic 7 rocznice! Co do niedziel to jest ona dla mnie najgorszym dniem w tygodniu, wieczorny dół - obowiazkowy!
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Asik34 03 kwi 2006, 08:03
Witaj Roccola :lol: Bóle głowy i mdlości miałam bardzo często ale tylko wtedy kiedy brałam te wstrętne piguły. Po zakończeniu leczenia wszystko przeszło. Kiedyś czytałam bardzo ciekawy artykuł dotyczący umiejscawiania sie stresu i wyczytałam, że my chorujący na nerwicę często tak mamy. Poprostu gdzieś podświadomie myślimy o jakiejś części ciała i obdarzamy ją szczególną uwagą wtedy stres umiejscawia się właśnie tam i boli jak cholera. Po zrobieniu wszystkich badań okazuje się że wszystko jest ok. Całuje i pozdrawiam :lol:

przez atrucha 03 kwi 2006, 08:59
Nie lubię dopisywać "też to mam"...no ale...też to mam... A teraz, w tym przełomie zimowo-wiosennym - coś często.. :?
Przyjaciel forum

przez atrucha 03 kwi 2006, 09:04
DA, z czasem przestaniesz tak intensywnie reagować na wszystko co przypominać Ci może pierwszy atak. Zaciera się w czasie.. Musisz poczekać..kilka latek;).. Potem to już delikatniej jest..
Przyjaciel forum

przez roccola 03 kwi 2006, 09:30
Bibi tez mam niskie cisnienie..brrr okropnośc.
Jedyne co mniecieszy to ze jak mam te mdłości a mam je codziennie to nie chce mi sie jesc ...może schudne? ;)
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi. Juz mi lepiej :D
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

przez jolitta66 03 kwi 2006, 09:36
najwazniejsze to chciec i ani na chwile nie zapominac o tym ze sie chce, pracowac nad soba dzien i noc . Wiem cos o tym poniewaz nie pomogly mi leki pomagam sobie sama .Jestem na dobrej drodze do wyleczenia a najlepsza motywacja jest satysfakcja ze potrafie sama to zrobic. Jeszcze kilka miesiecy temu nie bylam w stanie wyjsc z domu. Ostatni atak leku mialam latem a teraz walcze juz tylko ze strachem przed nim.Ale rzeczy ,ktorych sie nie doświadcza na codzien szybko sie zapomina i wierze ze w moim przypadku tez tak bedzie. Odwagi moi kochani i wiary w siebie a bedzie dobrze.

przez paula 03 kwi 2006, 09:53
DA rozumiem cię doskonale! Ja pierwszy atak miałamw Kościele, i choc minęło już 3 lata to do tej pory miewam tam leki. Ale pokonuje to! Myślę, że nalezy to przełamywac powoli, a jak czasem zdarzy nam sie gorszy dzień to nie możemy się zacząć nakręcać! Także pomyśl sobie, że to była chwilowa słabość i nie nakręcaj się!
cokolwiek tu wymienisz, zdarza sie to wielu!

przez Magda-27 03 kwi 2006, 10:00
Ja też miałam bardzo często mdłości i wymioty. Czasem trwało to nawet miesiąc. Na szczęście odkąd biorę velafax wszystko minęło, żadnych wymiotów, żadnych mdłości :D co za ulga.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Krzysztof 03 kwi 2006, 10:27
Ja mam tak z kinem - jak mam tam iść to już na zapas się martwię że na pewno zrobi mi sie duszno, że będę miał atak - ale przełamałem się i poszedłem - skupiłem się na filmie i szybko czas przeleciał a mnie nic nie trafiło - ponadto zgadzam się że czas to też lekarz i zatrze przykre wspomnienia - a tak poza tym to rzeczywiście niedziela po południu to tragedia

przez Krzysztof 03 kwi 2006, 10:32
masz dopiero 17 lat, to jeszcze zasmakujesz dobrych czasów - oby wziąść się za siebie i uwierzyć że się da wyleczyć - mnie chwyciło w wieku trzydziestu paru lat - dwa razy więcej niż u Ciebie - ale nie załamuje rąk - a więc do przodu :!: :D

przez VaBoom 03 kwi 2006, 10:50
anjjjja, też znam ten szum.
Ale on też z czasem zniknie :)
Zdaj sobie sprawę z tego, że to dość powszechny objaw, wiele osób tak ma i żyją :) Jak tylko zakodujesz sobie, że to nic takiego, to zacznie znikać.
My body on the floor - a Kodak moment

przez roccola 03 kwi 2006, 11:07
Można sie wyleczyć z nerwicy..uwierz mi ze można ;) :D
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

Sortuj wg