Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aniolek_74 20 lut 2006, 14:33
Skoki ciśnienia to u mnie normalka. Z reguły mam niskie ciśnienie i jak skoczy do normalnego to juz sie źle czuję.

przez Aniolek_74 20 lut 2006, 14:36
Heh, 15 miesiecy spokoju, zapomniałam, że jest takie coś jak nerwica i jak powróciło, jak walnęło to tak, że szok. Teraz jak jest kilka dni spokoju to i tak podświadomie czekam na kolejny atak. Bo jak za długo dobrze, to cos nie tak... :( Muszę zmienic ten sposób myślenia, bo sama sie wtedy nakrecam...

przez Aniolek_74 20 lut 2006, 14:45
Wracając do tematu :)
Melissko zaliczyłam roczną terapie dla osób wspołuzaleznionych od alkoholu i alkoholika. I tam mnie tego nauczyli. Jakoś tak już jest, ze żony alkoholików to takie strachliwe, zastraszone kobietki, któym trzeba pokazać, ze można żyć inaczej i czasem udaje się je nauczyc, że życie nie kręci się wokół pijaka i jego żądan. Inaczej pewnie byłabym totalnym zerem psychicznym, albo juz dawno mieszkała w domu bez klamek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 20 lut 2006, 15:15
LOL! Czekam z niecierpliwością, kiedy padnie topic "Czy wy też oddychacie?" albo "Odkąd mam nerwicę zauważyłem że bije mi serce"
pozdrawiam
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez dzasti13 20 lut 2006, 15:17
CZesc Gregor!
Ja na poczatku choroby tez balam sie wziosc leki , jestem po smierci klinicznej ,bo chcialam odebrac sobie zycie trujac sie lekami moze dlatego wystepiuje teraz u mnie lek ,a oprucz tego jestem alergikim na niektore leki.JAk zaczelam terapie i lekarz zaproponowal mi leki niewchodzily w cale w rachube ,poniewaz wiedzialam ze zaraz jak wezme ,to bedzie mi sie cos dzialo ,bo to jakies psychotropy i napewno bedzie mi cos po nich.Ale z czasem jakos mnie lekarka przekonala.Zaczelam brac pierwsze strach oczywiscie nawet niemoglam czytac i niemoge nieraz do tej pory czytac skutkow ubocznych ,bo sobie wmawiam ze mnie zaraz tez tak bedzie.PO pierwszych lekach zle sie czulam albo sobie wkrecilam po druchich bylo lepiej ale nie tak dobrze ,dopiero po trecich po asentrze czulam sie ok.I chodz mysli przychodzily mi do glowy ,ze moze sie uzaleznie to jak lekarz mi powiedziala ze mi pomoga i jakos uwierzylam w to i faktycznie mi pomogly.Niebiore ich juz miesiac i jest ok .Ale odstawialam je bardzo powoli.
pozdrawiam dzasti13 :D :D :D :D :D :D :D
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez janek 20 lut 2006, 15:21
jesli to był dowcip to Ci się nie udał

przez dzasti13 20 lut 2006, 16:12
Ja tez tak mam jak ze wystarczy ze cos w domu glosniej stuknie czy ktos powie do mnie glosniej odrazu podskakuje i tak samo mam z placzem jestem teraz taka wrazliwa ze az zabardzo placze przy kazdym filmie nawet czysem przy komediach, ale to nic w porownaniu z lekami wiec nieprzejmuje sie tym bardzo poniewaz gorsze zeczy przezywam :)
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez Tygryska 20 lut 2006, 16:41
:roll:
Nie dajmy się zwariować.

przez Melisa34 20 lut 2006, 18:28
Nerwica jest straszna.Ale trzeba się nauczyć z nią żyć.

przez drań 20 lut 2006, 18:44
Ale dlaczego uwarzasz, że jesteś dziwna?
Na jakiej podstawie tak mówisz?
ExModerator

przez drań 20 lut 2006, 18:57
melissaa napisał(a): ..najchetniej pytałam bym sie wszystkich dookola co o mnie mysla i chciałabym znac opinie wszystki na mój temat..no paranoja jakas nie uwazasz ???

Ja pytałem dlatego iż mam podobny problem co Ty.
I dokladnie mam to co napisałaś powyżej.
No jest to niestety paranoja z ktorą musimy sobie poradzić.Tylko jak?
Jest to bardzo męczące, te myśli natrętne jak inni mnie odbierają.
I zawsze wydaje mi się, że odbierają mnie negatywnie. :(
ExModerator

przez marlow 20 lut 2006, 19:03
jak się znajdzie tą odpowiednią "połówke" to inni nie mają już znaczenia...
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

Sortuj wg