Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bibi 14 lut 2006, 22:49
witaj na forum Gregor :D
oczywiście , ja tak miałam. potem tak mnie to wkurzało już ze zaczełam brać lek bezpośrednio przed snem
. nie martw się , z czasem sam zauważysz że nic złego się nie dzieje i poczujesz się bezpiecznie.
Ja teraz będę zmieniac leki na inne i również mnie to czeka. bedziesz miła towarzyszkę niedoli :D:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Czesc :)

przez gregor 14 lut 2006, 22:57
Czesc BIBI :) Bardzo szybko. Walcze z tym juz od 3 lat i nie moge sobie z tym poradzic.Czego bałas sie w lekach ? I jak czułas sie po nich ? i jak mozesz to napisz jakie leki były najlepsze dla Ciebie ? I jak mozesz to opisz co takiego sie działo ze zaczełas sie leczyc ? Strasznie duzo tych pytan :D

Re: co jak boje sie leków ?

przez reirei 14 lut 2006, 23:01
gregor napisał(a):I jakby tego było mało boje sie leków. Biore lek i juz za 10 minut zaczynam wymyślac sobie ze cos mi po nich sie stanie i ze bede miał kłopoty z sercem
Ej ja tylko żartowałem :shock: nie mówcie że wy naprawde nawet już leków się boicie
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 14 lut 2006, 23:03
O czym nie można pisać??? Chyba żartujesz :lol: :lol: :lol: Tutaj nawet największe herezje sie pisze i lajt, patrz na to : 2+2=22 !!!!!!!!!
Przecież i tak tego nikt nie czyta :twisted:

Re: Czesc :)

przez bibi 14 lut 2006, 23:46
gregor napisał(a):Czesc BIBI :) Bardzo szybko. Walcze z tym juz od 3 lat i nie moge sobie z tym poradzic.Czego bałas sie w lekach ? I jak czułas sie po nich ? i jak mozesz to napisz jakie leki były najlepsze dla Ciebie ? I jak mozesz to opisz co takiego sie działo ze zaczełas sie leczyc ? Strasznie duzo tych pytan :D

faktycznie pytań strasznie dużo.
ja równiez od 3 lat
bałam się że pogorszą mój stan, i że będą skutki uboczne
czułam się źle, często miałam wrażene że nie pomagają.
zawsze brałam rudotel, teraz będę brać lexapro(musze uzbierać siano)
zaczełam się leczyć bo miałam takie objawy jak w założonym przeze mnie wątku
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=516
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Re: dziwny smak w ustach ble

przez reirei 15 lut 2006, 00:01
daablenart napisał(a):Ja znów przez ten dziwny smak mam wkrętkę ze to może schizofrenia
Nieeeeeeeeee, no to już jest przesada!!! DAJCIE NA LUZ. Dziwny smak -> umyj zęby. Boli głowa -> weź apapik. Głupie myśli -> zajmij się czymś. Czy wy wszystko umiecie sprowadzić do schizofrenii??? Zmierzyłem sobie częstotliwość mrugania prawego oka i porównałem z chomikiem kumpla. I wiecie co odkryłem??? Mam schizofrenie!!! :shock: :shock: :shock:

przez bibi 15 lut 2006, 00:04
mnie też to juz męczy .....ale takie sa niestety odczucia osób które mają ataki, którym leki nie działają, itp... :cry: Rei-u, nie denerwój sie.

Re: co jak boje sie leków ?

przez Aniolek_74 15 lut 2006, 00:08
reirei napisał(a):[nie mówcie że wy naprawde nawet już leków się boicie

Ano ja tam mam zawsze obawy co do tego co mi przepisują lekarze i z tej prostej przyczyny boje sie isc do lekarza :) no i leków przepisanych nie biorę, nie liczac Relanium i ziolowych i magnezu.

przez reirei 15 lut 2006, 00:13
Wiesz bibi, mnie to nie boli, jak widze już taki wątek to mi mysz wędruje w prawy górny róg. Ale szkoda mi WAS, którzy jesteście MASOCHISTAMI

przez roccola 15 lut 2006, 08:31
Perfekcja...tak ..chciałam byc idealną zoną...matką...utrzymac w sterylnej czystości nasz ogromny dom...ugotowac pyszny obiad...pięknie wyglądac(szybkie wizyty u kosmetyczek, fryzjerów, solarium)..Eh..doprowadziłam sie do psychicznej ruiny :(

przez toya75 15 lut 2006, 08:44
Witaj gregor na forum.Nic sie nie łam ja miałam to samo .Dwa m-ce zażywałam ziolowe ale to nic nie daje.Moge ci po krótce przdstawic jak to wyglądalo u mnie:pierwszy lekarz przepisał mi tylko seroxot i nic wiecej(jazdy mialam straszne w dzien i w nocy,myślałam że wariuje);drugi lekarz obecny przepisał mi seronil ale dodatkowo pramolan i pernazynę ktore pomagają uspokoic lęk zanim zacznie dzialac seronil(dzialanie leku głównego jest po jakimś m-cu).Jesli nie odważysz sie na leczenie u psychiatry to twoje zycie będzie męką(przynajmniej u mnie tak bylo).Pozzdrawiam i czekam na odpowidz jak poszlo
toya75

przez janek 15 lut 2006, 10:28
ostatnio dostrzegłem u siebie dziwne zjawisko...kiedy ziewam, jezyk mi się jakoś cofa, doznaje czegoś na wzórnudności, czuje jakbym miał wymiotowac ale rózwniez brakuje mi powietrza i czuje jakby mi się jakiś kwas wylewał nad podniebienie..raz "zalało" mi mięśnie rąk i jakiś czas czułem ciepło...czy ktoś moze coś o tym powiedziec?

przez roccola 15 lut 2006, 10:38
Mam szczescie juz na pierwszym spotkaniu z moim psychiatrą dowiedziałam sie o prawidłowym oddychaniu przy ataku..Potem w domu miałam okazję to przecwiczyc..Pomogło do hiperwentylacji nie doszło..Pełna kontrola oddechu.

przez janek 15 lut 2006, 10:41
czyli to objaw hiperwentylacji?
biore jakiś lek, którego skutkami ubocznymi jest hiperwentylacja...

Sortuj wg