Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez drań 13 lut 2006, 22:21
Tygryska napisał(a):Moim zdaniem lepiej rozwijać "stare" watki. Przez takie cos to to forum zacyna tonąć w chaosie a nie się rozwijać.
drań ma racje.
Sorki ale mi to przeszkadza bo tworzy chaos.

No i właśnie o to mi chodzi a nie, że sie Ciebie czepiam ;)
ExModerator

przez agnes635 13 lut 2006, 22:30
Moniczka,może posłuchaj czasami co inni mają do powiedzenia.
Wystarczy troszkę poczytać i czasami problem sam się rozwiąże.
Zamiast mieć pretensje do innych,może spróbujesz ich zrozumieć. ;)

przez reirei 13 lut 2006, 22:30
Ale ty powtarzasz tematy, jak się więc rozwija? Używaj funkcji szukaj na górze strony
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Poczucie winy

przez Magnolia 14 lut 2006, 09:43
Czy zdarza się Wam "napadowe" (inaczej nie umiem tego określić) poczucie winy,wyrzuty sumienia,pomieszane z jakimś lękiem.Wszystko to dzieje sie w głowie a bardzo jest niedobre i mnie przynajmniej wyczerpuje z resztek sił.... :cry:

przez Mornyk 14 lut 2006, 10:34
To co opisales, to czesc objawy fobii spolecznej,lub poczatek tej choroby. Wiem bo mialem identycznie, i leczylem sie z tego poprzez psychoterapie i seroxat.

Tez tak macie\mieliscie, ze czujecie "odczucia "innych?tzw. wspolodczuwanie jak to nazwal moj psychiatra np. na zajeciach przy czytaniu referatu jakas osoba dala plame, a ja to odczuwam jakbym to ja dal plame i sie strasznie stresuje, jakbym byl w jego skorze.

Co zrobić aby niemysleć?

przez krwawa_merry 14 lut 2006, 10:39
Co zrobic aby nie myslec o tej gadzinie?? Bo jak sie mysli to jest tylko gorzej!!! :cry: :cry: :cry: :x

macie jakies pomysly??

przez roccola 14 lut 2006, 10:58
witaj noname.szczerze to dziwi mnie diagnoza Twojego lekarza...psychoza amfetaminowa? Moja nerwica tez jest skutkiem amfetaminy i duzą mam wiedze na ten temat aczkolwiek nie jestem lekarzem. Psychoze po amfie ma sie juz po niedługim czasie brania i szczególnie kiedy się jest pod jej wpływem...natomiast zaburzenia lękowe..emocjonalne..depresje pojawjają sie po dłuższym okresie brania drugs. O ile dragi sa przyczyna.Pozdrawiam

dziwny smak w ustach ble

przez daablenart 14 lut 2006, 11:16
witam ponownie . Mam pytanie czy dokuczała wam po lekach dziwny smak u ustach, smak trudny do okreslenia taki dziwaczny. Ja znów przez ten dziwny smak mam wkrętkę ze to może schizofrenia k..wa niemogę się tych mysli pozbyć.?

przez janek 14 lut 2006, 11:18
najlepeij się czyms zając, czyms co pochłania cie całego. przykład: od czasu jak pomagam przy przeprowadzce i wyposażaniu mieszkania nie mam czasu na myślenie o nerwicy i wszystkich podobnych rzeczach..

przez bibi 14 lut 2006, 11:21
Ciekawe. A ja się zastanawiałam co zrobić żeby zacząc mysleć.
Niesamowita. Ale na to nikt mi nie odpowiedział. :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez bibi 14 lut 2006, 11:47
nie wiem roccola czy ci przyznac rację czy zaprzeczyć. :D czytam twojego posta i odczuwam takie zaprzeczanie samej sobie. (we mnie)
mi tez taką diagnoze powiedział psychiatra. tyle że zaznaczył że mam się cieszyć że nie mam właśnie tych psychoz. brałam amfę przez 3 lata codzinnie . potem jak już przestałam to wiele miałam omamów, ale przeszły. ach ....my...matołki , które chciały mieć lepiej...po co nam to było???
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Dana 14 lut 2006, 11:48
Przy niektórych lekarstwach może się pojawiać w ustach smak tzw. "metaliczny" i jest to przeważnie wymienane w ulotkach jako skutek uboczny.

przez Dana 14 lut 2006, 11:54
Oczywiście, że się zdarza. Gdy jeszcze miałam ataki paniki i uciekałam z miejsca, w którym były potem przez długoi czas czułam się hjak nikt, jak przegrany, takie okropne wyrzuty sumienia, że sobie z tym nie radzę. teraz, choć biorę lek i napadów jako takich nie mam, też mam towarzyszące poczucie winy, że powinnam być lepsza. To jest związaNE z tymi ogromnymi wymaganiami wobec siebie u nerwicowców, dążeniem do doskonałości i karaniem się za odstępstwa od niej, no i z nielubieniem siebie.

przez krwawa_merry 14 lut 2006, 12:12
no tylko ze ja mam ferie teraz i niepotrafie sie na niczym innym skupic :cry: grr;/ musze sobie jakies zajecie znalesc :!: :!: :!: :?

Sortuj wg