Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez BulletproofCupid 13 lut 2006, 14:38
bibi napisał(a):...których zaatakowała ta wredna nerwica( qrcze ! w takim wieku!!)...

Mnie nic nie zaatakowało :|

przez noname 13 lut 2006, 14:41
Bylem :o

Mily gosc w srednim wieku, wyszedlem i poczulem sie troche jak wariat :D zrealizowalem recepty i tyle. Nie bylo tak zle :)

Diagnoza: psychoza amfetaminowa i DDA.

Coz, znaczy chyba, ze sie udzielam na zlym forum :)

przez bibi 13 lut 2006, 14:41
ale ty leniwy jestes :D zajżyj do internetu:D
mi sie już nie chce

jak ci tez się nie chce to odpowiedź jest tu:
http://72.14.207.104/search?q=cache:zwa ... =clnk&cd=3
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 13 lut 2006, 14:45
bibi napisał(a):ale ty leniwy jestes :D zajżyj do internetu:D
ale ja sie boje :cry: tam są pedofile co się za dzieci podszywają, słyszałem jak w telewizorze mówili :!: :!:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez roccola 13 lut 2006, 15:06
ja mam szczękościsk...Nie przeszkadza mi to az tak bardzo...Kiedy sobie to uswiadamiam poprostu rozluzniam mięsnie :)

Kto, kogo, czego...

przez Nonenow 13 lut 2006, 17:00
No wiec dzisiaj, zmeczony popatrzylem sobie na moja mame i pomyslalem sobie ze wlasciwie to w duzym stopniu nieznana mi osoba. Tzn - nie wiem jak mysli, o niewielu rzeczach mi opowiedziala itd. Podobnie zreszta mozna kazdego skwitowac - jak sie lepiej przyjrzec, to nie znam nikogo. Byc moze nawet siebie. Patrzylem na rysy jej twarzy i przerazilem sie - a co jesli w wyniku jakiejs mojej ukrytej choroby te rysy stana sie dla mnie rownie obce jak twarz czlowieka spotkanego w metrze? Przyjazna, ale obca. Popsulem sobie humor tymi myslami.

No i znowu zaczely sie rozwazania - czy ja na pewno nie jestem chory psychicznie? Nie trace kontaktu z rzeczywistoscia? Nie przestaje poznawac bliskich? Nie trace (schizofrenicznie) z nimi kontaktu emocjonalnego? A moze cierpie na jakas degradujaca chorobe mozgu?

Ciekawe, czy gdybym dowiedzial sie jak mysla inni, to uspokoilbym sie odnosnie mojego stanu, czy przekonal sie ze jestem chory:/ Bo ja wlasciwie nie wiem, jakimi sciezkami chodza mysli zdrowych ludzi. Moze takimi samymi, ale nie robia paniki ze wszystkich swoich obserwacji?

Ale jak tu zapytac zdrowego czlowieka?

przez Mada 13 lut 2006, 19:45
WOW Bibi!

U mnie zwlaszcza te podpunkty sie zgadzaja:
rozmawiamy sami ze sobą prowadząc rozmowy " nie powinienem tak myśleć" , "to przeciesz śmieszne", im częściej sobie to powtarzamy tym łatwiej wzmaga się w nas napięcie

- wpływ emocji---zaqwsze chcemy się pozbyć negatywnych , wstydliwych, kepujących emocji. Nie akcepujemy ich. (a powinniśmy)

- dążenie do perfekcji--jest bardzo częstą przyczyna stanów lękowych!!!

Zawsze myslalam ze kazda "normalna osoba" tak mysli.....
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez biedronka 13 lut 2006, 19:52
Nie wiem jak inni, ale ja przed nerwica w ogóle nie zastanawiałam się nad takimi rzeczami, dopiero w trakcie zaczęły mi łazić po głowie myśli dokładnie takie jak Twoje :? Np. kiedys spotkałam moją mamę w markecie, popatrzyłam na nią i pomyślałam "A może to nie moja mama? A co jeśli przestanę ja poznawać?" Takie głupie myśli towarzyszyły mi często i dotyczyły różnych sfer mojego zycia. Cały czas zastanawiałam się czy to nie schizofrenia i płakałam, że jestem chora psychicznie :? Teraz już wiem, że nie, to tylko ta głupia nerwica :twisted:

Bez zmian.Moja paranoja.Złe sny.Seroxat i te sprawy.

przez Moniczka 13 lut 2006, 20:24
Dzisiejsza noc:śnily mi się koszmary,ze wykopywalam z grobu zmarlego dziadka,ktory juz sie rozkladal a obok lezaly pocwiartowane babcie.
Trapi mnie tez paranoja,ze obudze sie z zawalem albo co gorsza z paralizem,udarem.Codziennie dretwieje mi twarz i boje sie,ze wstane bez twarzy,znieczulona,powykrecana.Czasami w nocy mam nawet wrazenie,ze jezyk mam krzywy i ze zaczne belkotac no i ze twarz mam wykrzywiona na jedna strone.Czy kogos to spotkalo?Czy to az taka nerwica i fobia?A ten seroxat to sie az tak dobrze nie sprawuje...chlip...
Moniczka

przez toya75 13 lut 2006, 20:33
cześc,często mam problemy z pamięcią do tego stopnia że myślałam że mam jakąś schizofremie.Mój psychiatra mnie pocieszyl ,lecze sie dopiero 4 m-ce,że po dwóch latach to minie .Trzeba cierpliwości w tej chorobie
toya75

przez drań 13 lut 2006, 21:14
Moniczka ile Ty jeszcze będziesz zakladac nowych wątków?? :?
Mogłaś przeca dać to do innego tematu.
ExModerator

przez Moniczka 13 lut 2006, 21:24
Niech to forum sie rozwija.Czy ja mam wszystkie nowe tematy(a ten bez watpienia jest nowy)dodawac do starych watkow?Wtedy chyba bedziemy mieli tutaj istny groch z kapusta.Czy to ci chlopie przeszkadza,ze ja zakladam nowe watki?Dzieki takim jak ja ta machina caly czas sie kreci.A tak w ogole,to marudzisz zamiast konkretnie na temat odpowiadac.
Moniczka

przez drań 13 lut 2006, 21:37
A tam dramatyzujesz.
ExModerator

przez Tygryska 13 lut 2006, 22:19
Moim zdaniem lepiej rozwijać "stare" watki. Przez takie cos to to forum zacyna tonąć w chaosie a nie się rozwijać.
drań ma racje.
Sorki ale mi to przeszkadza bo tworzy chaos.

Sortuj wg