Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Olka 07 paź 2005, 09:05
heh......jeœli chodzi o pocenie.....)))))) jestem w tym specjalistkš:))) po niektórych sytuacjach, nadaje się pod prysznic, a moja koszulka do prania.......nie szkodzi, że miałam jš na sobie godzine!!!! ale najgorsze sš moje łapki............yhhhh, nic innego nie pozostało jak tylko mientosić chusteczkę w rękach!!! i broń boże się ze mnš nie witać!!!:)))))))

przez Olka 07 paź 2005, 09:17
Anique! ....to co napisałaœ to jakby opowieœć o mnie:)))) nie ma to jak zaczšć się ochydnie czuć nawet wsród swoich znajomych- to tragedia!! Miałam też taki okres, że Ÿle mi było nawet ze swojš rodzina!!!!!! a spędzanie z nimi œwišt.......taki stessssssssss!!!!!! No i oczywiœcie to poczucie.......ze wszyscy się na Ciebie gapiš!!!-bleee. Ja gdzie nie pójdę tam jestem w centrum zainteresowania..........tak mi się zdaję!!!- smieszne to:))) ale ostatnio wpadłam na sposób i nie czekam aż ktoœ zauważy- wale na głos prosto z mostu- JESTEM ZDENERWOWANA!! I powiem Ci, że ludzie bardzo pozytywnie odbierajš czyjeœ zdenerwowanie:))))) mam fory.........................:)))))))))

przez Olka 07 paź 2005, 09:41
XYZ .......wezmš Cię dopiero za "œwira"- sorki, jak nie pójdziesz to tego psychiatry. Uważaj bo lęki lubiš zataczać coraz większe kręgi.........także nie zdziw sie jak któregoœ dnia obudzisz się i już nie tylko bedziesz sie bał rozmawiać z ludzmi na uczelni.......ale w ogóle pojœć na ta uczelnie!!Nie to zebym Cie straszyła......ale u mnie tak to własnie wyglšdało! A potem ..........nie mozna było kupić sobie fajek w sklepie!!!!:)))- to był dopiero problem!!!!!:))))) Tak więc namawiam.............wiem, wiem człowiek jak sam nie doœwiadczy, to nie uwierzy!!!!:))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez skorpius 07 paź 2005, 10:32
Olka napisał(a):Anique! ....to co napisałaœ to jakby opowieœć o mnie:)))) nie ma to jak zaczšć się ochydnie czuć nawet wsród swoich znajomych- to tragedia!! Miałam też taki okres, że Ÿle mi było nawet ze swojš rodzina!!!!!! a spędzanie z nimi œwišt.......taki stessssssssss!!!!!! No i oczywiœcie to poczucie.......ze wszyscy się na Ciebie gapiš!!!-bleee. Ja gdzie nie pójdę tam jestem w centrum zainteresowania..........tak mi się zdaję!!!- smieszne to:))) ale ostatnio wpadłam na sposób i nie czekam aż ktoœ zauważy- wale na głos prosto z mostu- JESTEM ZDENERWOWANA!! I powiem Ci, że ludzie bardzo pozytywnie odbierajš czyjeœ zdenerwowanie:))))) mam fory.........................:)))))))))

zgodżę się z tobš olu, wszyscy myœlš że ktoœ to zauważy, a co z tego??? co wtedy się stanie polecam wszystkim radę oli PO PROSTU JESTEM ZDENERWOWANA(Y) i po problemie!!!

przez Olka 07 paź 2005, 12:07
A prpopos tego "jestem zdenerwowana". Ale mnie kiedys załatwiła moja psycholog na t.grupowej. Po tym tekœcie kazała mi wstać i pokazać wszystkim moje rece.......ale nie takie wytarte w chustecze, ale takie.......z kropelkami potu:)))))ok, wstałam, pokazałam:))))wszyscy się zdziwili. PóŸniej siadłam i kazdy miał mi powiedziec co sobie teraz o mnie mysli.........okzało sie , ze gdyby nie pokazywanie tych rak, to nikt by nie zauważył, (mimo iż każdy sie na mnie patrzył) ze az tak bardzo sie boję, po za tym, wszystkim wydało sie to bardzo sympatyczne.......................i powiedzcie- kto by pomyœał???????:)))))))) a my jesteœmy tak wrażliwi na ocene innych................................dlaczego?

przez MadziaSlodka 07 paź 2005, 13:49
A czy uzywal ktos Super Deo Reutera??? To tez jest taki antyperspirant, chcialam go kupic ale sie obawiam czy bedzie skuteczny!jesli ktos go mial to prosze o ocene :D Pozdrawiam

przez Picasso 07 paź 2005, 17:32
Mam tak samo ja Wy...To samo dzieciństwo. Nie wierze aby ktoœ kto miał życie w dzieciństwie jak z bajki mógł zachorować na nerwice...To wina naszych starych i tyle. Taka prawda!

cała prawda o mnie

przez madziaq 07 paź 2005, 17:50
To nie prawda ze wszystko przez naszych starych....Ja tez choruje na nerwicę od 3 lat i nigdy w życiu nie obwinię swoich rodziców za to a wręcz przeciwnie to oni i mój chlopak pomogli mi stanšć na nogi bo ja przez rok nie wychodziłam nawet z łóżka. A mój tato też ma nerwicę z tym że jak on zachorował to jeszcze nie było takich leków jak teraz i takiej pomocy psychologów i psychiatrów!!!!!!!!! :twisted:
madziaq

przez MadziaSlodka 08 paź 2005, 22:38
Mam pytanko: czy Wy tez macie takie dziwne objawy jakby Wam ktos scisnal zoladek??? TAki ucisk w samym srodku zoladka jakby mi ktos cos zawiazal-mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi :wink: :?: :?: :?:

przez DarkAngel 08 paź 2005, 22:48
Ja taki ucisk w żołšdku mam prawie na codzień, najczęœciej rano i wieczorem, ale nauczyłem się z tym żyć i nie robi to już na mnie większego wrażenia. Po prostu nie myœlę o tym.....Nie skupiam się na tym więc ten ucisk słabnie z tygodnia na tydzień, a czasami wogóle go nie odczuwam.... :D :D
ExModerator

przez MadziaSlodka 09 paź 2005, 01:11
A czy np macie uczucie pelnego zoladka tzn tak jakby on byl juz maksymalnie naciagniety????Aha mam jeszcze jedno pytanie czy to normalne ze nawet jak sie ma radosne szczesliwe przezycie w danym dniu to mozna dostac ataku???Ja np jak dostane dobra wiadomosc to czesto pod wieczor mam atak :( Wiec juz nie wiem czy nie mam sie cieszyc czy po prostu starac sie pochamowac emocje????Pomozcie

przez osia nie dam sie pokonac! 09 paź 2005, 20:46
u mnie nerwica wystapila gdy organizowalam moja pierwsza impreze w klubie tak strasznie mi zalezalo by wypadla dobrze by znajomi mnie nie obgadali :twisted: w stylu baba wziela sie za cos takiego bo u nas w 3city sami faceci organizuja bibki :D przed impreza wyladowalam na pogotowiu ( nie wiedzialam ze te objawy sa nerwicowe) pozniej leczylam sie ( ale nie dokonca moj blad!!) 2 lata bycia normalnym az do sierpnia tego roku gdy przyjechal moj nazyczony ktorego nie widzialam 8 miesiecy i sie zaczelo :cry: od 2 miechow na lekach :cry:

przez osia nie dam sie pokonac! 09 paź 2005, 20:47
aaa mysle ze u mnie nerwica jest odpowiedzia na gigantyczny stressssssss :(

przez Goœć 09 paź 2005, 20:49
Mam to samo, może jeszcze w większym stopniu. Stanowisko predestynuje mnie do publicznych wystšpień, negocjacji, kierowania zespołem. A ja mam problem jak idę do sklepu (jeœli w ogóle się tam wybiorę) Oczywiœcie nie zawsze tak było, ale teraz jedyne wytchnienie to noc i te kilka godzin snu. Zakładam, że minęła mi depresja, a zaczęła się nerwica... Albo się cišgle mieszajš...
Goœć

Sortuj wg