Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez maxii 07 lut 2008, 21:42
smutna jakby ktos spojrzal z boku na moje zycie stwiedzilby... on to ma farta... a jest jak jest ;| to nie jest logiczne... wrrrrr

przez Ck 07 lut 2008, 22:26
poprostu brak milosci, szczerej miłosci... pozdr. diLer.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:31 pm ]
taka milosc stary wszystko leczy.. nawet gdy umierasz.. milosc i tylko tyle.. masz dziewczyne, spojz na nią tak by byla bardziej szczesliwa, poswiec sie jej i tylko jej.. Dasz radę, chciej, wierze w Ciebie.. uda sie, uda! niespiepsz tego, działaj , a czas sie zatrzyma.. odlecisz z tego swiata, i zamkniesz go w paczce po fajkach, po czym wszystko spalisz.. a ogien spolonie, dym poleci do nieba.. a Ty zostaniesz z nią szczesliwy i nowy.. Ja to widzę.. uwierz w to.. jezeli tylko chcesz to tak sie stanie.. a sam Bóg dotknie Cie... Bywaj brachu. bywaj. pozdro, diLer
Ck

przez pyzia1 07 lut 2008, 22:45
Dobrze Cię rozumiem, ja też mam dość. Ale na tym właśnie polega życie, żeby mimo tego iść do przodu. I nie mamy innego wyjścia.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zahn 07 lut 2008, 22:45
maxii
Z boku wszystko lepiej wygląda... czasami zazdrościmy komuś nie wiedząc jak bardzo ma przerąbane... normalka
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

do dziewczyn z fobią, nerwicą, depresją

przez mintchocolate 07 lut 2008, 23:49
mam takie pytanie do Was dziewczyny
czy wasze fobie, nerwice, depresje nie są czasami spowodowane waszym wyglądem zewnętrznym, czy lubicie siebie, swój wygląd

bo u mnie to o wygląd przede wszystkim chodzi, wydaje mi się, że jakbym była atrakcyjną laską, to bym tego wszystkiego nie miała, tylko parłabym do przodu, byłabym szczęśliwą i pewną siebie, bez lęków
i nie miałabym tego okropnego samopoczucia i świadomości, że jestem szarą myszą....:(

Sortuj wg