Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez wiolka 10 paź 2007, 10:18
Ja tak mam i nie potrafię nad tym zapanować

przez agapla 10 paź 2007, 13:08
bo to jest podświadomośc i ciezko nad nią zapanować ale można np przez afirmacje ,to nastepna rzecz która mi pomogła w wyjściu z nerwicy polecam ;)

przez mia25 10 paź 2007, 14:54
... NATALIA ... napisał(a):czy wy też macie uczucie tzn. boicie sie tego ze zwarjujecie

... NATALIA ... napisał(a):czy macie uczucie ze zyjecie obok siebie tak jakbyscie nie byli soba ?

ja tak mam.jak mam atak to wydaje mi sie ze zaraz zwariuje i ze wszytko dokookoła sie dzieje jakby obok mnie.ale staram sie wtedy szybko myśleć i czymś miłym i wtedy mi przechodzi.ale zaczełam brać leki i mam nadzieje ze niedługo wszystko już bedzie ok.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TOMASZ77 10 paź 2007, 15:41
agapla napisał(a):bo to jest podświadomośc i ciezko nad nią zapanować ale można np przez afirmacje ,to nastepna rzecz która mi pomogła w wyjściu z nerwicy polecam ;)

Uważasz, że podświadomie funduję sobie to wszystko co odczuwam te dolegliwości. Mam prawo do swojego zdania więc się wypowiem: NIE WIERZĘ ! Brałem udział w dwóch już terapiach i nic mi to nie pomogło. Dolegliwości wcale się nie uspokoiły. W moim wypadku odpowiedni lek przynosi ulgę. Więc uważam, że cała chemia się w moim mózgu zaburzyła wiec trzeba ją przywrócić do porządku. Ogólnie nie mam siły na współprace z pschoterapeutą przez moje dolegliwości. I sam już nie wiem Co to jest nerwica? KONFLIKT KTÓRY JEST W CZŁOWIEKU czy OBJAWY I TA JAZDA , ŻE CZŁOWIEK NIE WIE JAK I DLACZEGO?

przez ... NATALIA ... 10 paź 2007, 19:23
ja tak mam.jak mam atak to wydaje mi sie ze zaraz zwariuje i ze wszytko dokookoła sie dzieje jakby obok mnie.ale staram sie wtedy szybko myśleć i czymś miłym i wtedy mi przechodzi.ale zaczełam brać leki i mam nadzieje ze niedługo wszystko już bedzie ok.[/quote]
moze porozmawiamy na gg bo widze że tylko Ty tak masz jak ja
... NATALIA ...

przez agapla 10 paź 2007, 19:41
całą chemie w mózgu można pzrywrócić również za pomoca odpowiedniej diety wcale nie trzeba brać prochów ! niestety możesz wierzyc lub nie wierzyć to wszystko dzieje się w twojej podświadomości (pod warunkiem że jest to napewno stwierdzona nerwica ,bo czasem lekarze błednie ją diagnozują tu na forum było dużo błednie zdiagnozowanych przypadków,dlatego zawsze warto zrobic wszystkie badania i dociekac co dolega .Żeby z nerwicy wyjśc trzeba poukładac przede wszystkim swoje życie same prochy cię nie wyleczą to tak jakbyś brał tabletkę od bólu na chorego zęba ,ból przejdzie a próchnicę trzeba i tak wyleczyc !Jest bardzo dużo sposobów żeby z tego wyjśc (ja preferuje tylko sposoby naturalne) którymi jak najbardziej nerwice da się wyleczyć!!!!!!

przez ... NATALIA ... 10 paź 2007, 19:56
agapla czyli jak to leczyc ?
... NATALIA ...

przez wiolka 10 paź 2007, 19:58
Ja bym nie była aż tak rygorystyczna...czasem nie wiadomo, co powoduje lęki i jak uporządkować swoje życie... skoro leki niektórym pomagają, to dlaczego nie, sami dojdą do tego, ze maskują objawy,jak nastąpi nawrót

generalnie agapla gratuluję siły i samozaparcia, żebyśmy wszyscy tak świetnie sobie radzili

przez agapla 10 paź 2007, 20:27
Natalia jak to leczyć jest opisane na forum wszelkie naturalne sposoby (ja już piszę o tym po raz setny ) a i tak każdy musi wypróbować co mu pasuje ,bo każdy z nas jest inny .Ja wypróbowałam na sobie afirmacje, akupresurę,tech relaksacji, odpowiedia dieta( 0- alkoholu!!!!!!!!,, zero herbaty zamiast niej melisę, żadnej kawy,zamiast cukru miód lipowy, kw omega, wit+magnez) ,mieszanka ziołowa na nerwicę neuroflos, ćwiczenia fizyczne , tech przełamywania lęku (czyli wychodzenie choćby na siłę na zewnątrz) Wiolka dzięki ;) ale każdy naprawde jest na tyle silny żeby z tego wyjśc trzeba tylko uwierzyć w siebie

przez ... NATALIA ... 10 paź 2007, 20:50
ja juz niemam sil i checi ciagle tylko spie :( podala bys mi linki gdzie to opisywalas
... NATALIA ...

przez agapla 10 paź 2007, 21:07
napisze jutro na pw pozdrawiam

przez mia25 11 paź 2007, 08:29
... NATALIA ... wysyłam ci mój nr na pw
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez TOMASZ77 11 paź 2007, 09:38
agapla napisał(a):Żeby z nerwicy wyjśc trzeba poukładac przede wszystkim swoje życie same prochy cię nie wyleczą to tak jakbyś brał tabletkę od bólu na chorego zęba ,ból przejdzie a próchnicę trzeba i tak wyleczyc !

Moje życie jest jak najbardziej poukładane, można powiedziec że mam wszystko. I tez mam to co mam. Fakt do dzisiaj nie jestem pewnien, że to nerwica chociaż wszystki badania mam ok. W moim akuret przypadku jeśli porównać tan przykład z zębem to uważam, "że mnie nie leczą na niego tylko na kolano a mnie ząb boli i nie moge to nikomu udowodnić" Zachęcam was do przeczytania mojej historii tutaj na forum w dziale WITAM temat PROŚŻĘ PRZECZYTAJCIE TO.
Zresztą jak sami napewno zauważyliście objawów nerwicy nie da się tak dokładnie opisać to są takie doznania że bynajmniej w moim wypadku nie potrafię tak jakbym chciał po to żeby lekarz mógł postawić trafną diagnozę NERWICA. Najlepiej by było żeby sam miał takie doznania przez chociaż jeden dzień to może wtedy by mnie zrozumiał ale tego mu nie życzę.

przez agapla 11 paź 2007, 11:34
Tomasz przeczytałam twoja historie jak masz tak cały czas to naprawdę współczuję ! mnie tez przychodziły takie myśli czy aby to jest napewno nerwica? tym bardziej ze w porównaniu z tobą miałam zrobione 2 badania a trzecie na tzw gębę gdzie pani neurolog zadajac trzy głupie pytanka zawyrokowała ze to nerwica i trzasnęła mi jakieś psychotropowe g... na które recepte od razu wyrzuciłam do kosza.Moje ataki tez były dziwne i też zdarzały sie bez powodu (chociaż moje życie nie było do końca poukładane ale nie było tez jakiś podbramkowych sytuacji ,sądzę że tak jak u każdego raz lepiej raz gorzej),moje zdanie jest takie skoro nie jestes pewien ze to nerwica to szukaj ! Tyle co ja sie naczytałam o nieprwidłowo zdiagnozowanej nerwicy ,zresztą wsród moich znajomych tez były takie przypadki .Jezeli medycyna konwencjonalna zawodzi to spróbuj niekonwencjonalnej zrób sobie badanie oberonem albo idz do dobrego irydologa ja byłam u bioenergoterapeutki.Naprawde warto skorzystać ze wszystkich sposobów nawet jeśli się w nie nie wierzy pozdr

Sortuj wg