Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bibi 17 sty 2006, 14:10
front atmosferyczny dziwnie na mnie działa...............reirei wielbię cię!!!
buziaki**********
wszystkich was kocham*************** :!:

ja nie mogę dbać o przejżystość forum bo jestem chora ( ciiicho sza, ale mam nerwicę) i się chwieje jak wiatr zawieje, ulegam różnym dziwnym zjawiskom.jeszcze ktoś to wykorzysta i co??
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

jestem w kropce :(

przez insomnia 17 sty 2006, 15:32
Kochani mam pytanie... Chodzi o leki. Bo ktoś kiedys powiedział mi, że bez lekarstw się nie obejdzie! Po prostu nie dam rady i musze cos łykać, żeby sie z tego wygrebać. A mi się wydaje, że jeśli zaczne brać jakieś tabletki to juz zawsze bd musiała je jeść. Jak to jest naprawdę??

widze ze nkt nie odpisal:9

przez insomnia 17 sty 2006, 15:55
Hej. Nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego co tu piszecie (niestety) i jeśli padł juz taki wątek to po prostu wklejcie mi linka. :(:(:( Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: jestem w kropce :(

przez reirei 17 sty 2006, 15:59
insomnia napisał(a):Kochani mam pytanie... Chodzi o leki. Bo ktoś kiedys powiedział mi, że bez lekarstw się nie obejdzie! Po prostu nie dam rady i musze cos łykać, żeby sie z tego wygrebać. A mi się wydaje, że jeśli zaczne brać jakieś tabletki to juz zawsze bd musiała je jeść. Jak to jest naprawdę??
Nie będziesz musiała ich jeść na pewno. Na początku są badzo pomocne w leczeniu, potem już ważniejsza jest (zazwyczaj) terapia. Zresztą skoro miałabyś brać je całe życie, to niby co one by leczyły?
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez reirei 17 sty 2006, 16:00
bibi napisał(a):eee cwaniak z bańka w nosie. ;) ciesz się że masz układy z naszym adminem. ale ja cię jeszcze przyłapię :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez reirei 17 sty 2006, 16:01
bibi napisał(a):front atmosferyczny dziwnie na mnie działa...............reirei wielbię cię!!!
buziaki**********
wszystkich was kocham*************** :!:

ja nie mogę dbać o przejżystość forum bo jestem chora ( ciiicho sza, ale mam nerwicę) i się chwieje jak wiatr zawieje, ulegam różnym dziwnym zjawiskom.jeszcze ktoś to wykorzysta i co??
dobra, dobra mrs moderator... :twisted:

przez DarkAngel 17 sty 2006, 16:11
I wszystko sie wydało reirei......To Ty po prostu jesteś tym tajnym agentem FBŚ (Forumowego Biura Śledczego "Iks"). Wyszukujesz ofiary, pózniej malutka notatka do admina.... i po danej osobie ani widu, ani słychu..... Bibi uważaj mozesz być następna.... ;) :twisted:
Obrazek
ExModerator

przez reirei 17 sty 2006, 16:21
DarkAngel napisał(a):I wszystko sie wydało reirei......To Ty po prostu jesteś tym tajnym agentem FBŚ (Forumowego Biura Śledczego "Iks"). Wyszukujesz ofiary, pózniej malutka notatka do admina.... i po danej osobie ani widu, ani słychu..... Bibi uważaj mozesz być następna.... ;) :twisted:
No dobra, sami tego chcialiście... tak na prawdę jestem adminem tego forum czyli sahdow`em, shadow to tak na prawde Lith, Lith to KOREK, Olka to Fermina, meliissaa to marlow, kate80 to reirei, a cicha woda to kasiek...

bibi, DA, przyznajcie się, wy też się zamieniliście :lol: :lol: :lol:

przez Olka 17 sty 2006, 16:35
leki przeciwdepresyjne zazwyczaj bierze sie długo.......ale nie jest powiedziane, ze jak zaczniesz je brac to bedziesz musia je wcinac do konca zycia!
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez cicha woda 17 sty 2006, 16:56
Napewno nie będziesz musiała brać tych leków do końca życia. Wszystko zależy od organizmu, każdy inaczej reaguje na lek. Niektórzy muszą brać je krócej, inni dłużej ale napewno nie przez całe życie.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez DarkAngel 17 sty 2006, 17:05
To teraz nadszedł czas na zrzucenie masek...... Dark Angel to.....o kurde tego gościa nie było wczesniej na forum.....kto to jest :?: :!: :shock:
Obrazek
ExModerator

przez DarkAngel 17 sty 2006, 17:07
Proponowałbym wyrzucić ciśnieniomierz i termometr do kosza.....Ile problemów mniej.....
Obrazek
ExModerator

przez reirei 17 sty 2006, 19:05
DarkAngel napisał(a):Proponowałbym wyrzucić ciśnieniomierz i termometr do kosza.....Ile problemów mniej.....
albo komuś np. z nerwicą sprezentować. Dwie pieczenie na jednym ogniu :)

przez reirei 17 sty 2006, 19:06
DarkAngel napisał(a):To teraz nadszedł czas na zrzucenie masek...... Dark Angel to.....o kurde tego gościa nie było wczesniej na forum.....kto to jest :?: :!: :shock:
Dark, nie chce cie straszyć, ale chyba go znam :lol: :lol: :lol:
.... sprawdz jego poziom kozaczenia :lol: :lol:

Sortuj wg