Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez IceMan 03 wrz 2007, 13:52
Chodziłeś do logopedy i to pomogło. Może z jąkaniem jest tak jak z nerwicą - zdarzają się nawroty. I może musisz taki nawrót wyleczyć.
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 13:54
Artur ja też tęsknie za tym kiedy byłam taka beztroska niestety życie się zmienia i pewne rzeczy niezależnie od nerwicy/depresji itp odchodzą bezpowrotnie, wszyscy się zmieniamy:) natomiast wierzę, że chęć ta wielka chęć tego aby "poczuć wiatr we włosach" może być silną motywacją do walki z naszą chorobą :smile:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Powrót z za światów

przez BULDOZER 03 wrz 2007, 16:04
Witam wszytkich

Nie sądziłęm że kiedyś wrócę w to zaszczytne grono nerwicowców. :lol:
Moja nerwcia zaczeła się 10 lat temu... Jednak jkaimiś siłąmi udało mi się ją zaleczyć na 8 długich lat....
Powróciła prawie rok temu w formie w jakiej sobie wcześniej nie wyobrażałem...... Zaczeło się jak 10 lat temu od panicznych lęków, depresji itp...Potem przyszedł czas na objawy somatyczne jakich wcześniej nie doświadczyłem... duszności,bóle w klatce piersiowej, bóle w nadbrzuszu, gula w gardle... Po jakimś czasie dołączyło uczucie nudności.. Jednak z tym wszytkim dało się jakoś zyć..... W czerwcu zdażyłą się dziwna rzecz patrząc na górę dostałem zawrotów głowy, oszołomienia... mięśnie odmówiły mi posłuszeńśtwa...... Myślałem że minie , ale z dnia na dzień lęk przed nierównościami terenu stawał się coraz gorszy... Mineły ponad 2 mieś i jakoś z tym żyłem ....No i nafdeszło apogeum od 2 tyg po zmianie tabletek doszły koszmary senne , zmęczenie mięsniowe, zawroty głowy to jest najrorsze nawet kiedy kłąde się spać dostaję jich. Ciągłe nudności , czucie że zaraz stracę równowagę..
Próbuje normalnie żyć, ale z dnia na dzien jest coraz gorzej.. Od 2 mieś chodze na psychoterapie i jest gorzej niż było... Wogóle cały ten nawrót zaczołsię kiedy moja pani doktor zmieniłą mi lekarstwa w czerwcu. Wcześniej miałem stanby lękowe ale jakoś sobie z nimi radziłęm... Teraz jest koszmar...... Nawet siedzą przy kompie i to pisząc dostaję oczopląsu...
Jężeli ktoś miał podobny problem z zawrotami głowy bądź lękiem przed chwiejącymi się elementami krajobrazu proszę o pomoc..

Pozdrawiam
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
To w szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny
I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 18:24
nervika a nie próbowałaś małymi kroczkami jednak coś robić, obierać sobie jakiś cel i małymi kroczkami do niego dążyć
Przyjaciel forum

przez Pstryk 03 wrz 2007, 20:11
nervika, a czy ma kogoś w Twoim otoczeniu, kto mógłby pójść z Tobą do UP a potem na wizytę?
Pstryk

przez Pstryk 03 wrz 2007, 20:46
A komunikacja miejska? A psychiatrzy/psycholodzy, którzy mają kontrakt z NFZ?
Pstryk

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 21:16
nervika a czy mama nie mogłaby z Tobą chodzić na wizyty?
qrcze kobito gdybym miała Cię bliżej to bym Cię wyciągnęła z tego domu :? tak teraz myślę nie mamy na forum kogoś z Poznania?? kto by z Tobą wędrował chociaż na początku na wizyty zanim dojdziesz do etapu wychodzenia z domu samodzielnie :? Musisz coś zrobić koniecznie musisz!!! Mam na myśli pójście do lekarza!!! Wychodzisz gdzieś w ogóle ? czy cały czas w domu siedzisz????
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 21:36
wiesz akurat w tej kwestii to ja się z Twoimi rodzicami nie zgodzę skoro chcesz żyć normalnie i oni też pewnie by chcieli to niech Ci pomogą choćby w postaci towarzyszenia do lekarza czy na początek do UP w celu rejestracji, niech nie zakładają że psychiatra/psycholog Ci nie pomoże bo to bez sensu to kto ma Ci pomóc??
Przyjaciel forum

Sortuj wg