Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Jovita 25 sie 2007, 22:11
napisales ze chorujesz m.in. na nadcisnienie i stad wlasnie ten wniosek, nie ma co sobie wmawiac innych chorob bo nadcisnienie i nerwica powoduje takie uczucia.
moja przyjaciolka ma nadcisnienie i identyczne objawy do tego poci sie jak szalona mimo ze nie jest goraco.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez duskfall 25 sie 2007, 22:14
Dzieki za informacje, ale watpie szczerze, ze to nadcisnienie jest przyczyna.

przez Jovita 25 sie 2007, 22:18
a ja ci mowie ze to nadcisnienie , ale moze ktos jeszcze podzieli sie informacjami i wtedy zobaczymy, trzymaj sie ;)
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 26 sie 2007, 03:47
Nikt tej decyzji nie podejmie za ciebie...

Znajomy powiedział, że w takiej sytuacji zgnoił matkę tak bardzo jak się dało, zdeptał ją psychicznie, a potem ją przytulił i powiedział że od tego momentu zawsze może na niego liczyć. I to podobno pomogło. Ja bym nie mógł czegoś takiego zrobić, ona przecież zawsze chciała dla mnie dobrze... A jak wychodziło? Różnie. Ale to nie jej wina...
Przyjaciel forum

przez agapla 26 sie 2007, 12:55
charakterystyczne dla nadciśnienia są bóle z tyłu głowy a to co wy macie to bardziej mi wygląda na kręgosłup ,radze wybrać sie do dobrego kręglarza i sprawdzic na czym śpicie w razie czego zmienić łóżko , i jeszcze jedno takie bole również zdarzaja sie od zbyt intensywnych ćwiczeń

przez Jovita 26 sie 2007, 13:10
agapla napisał(a):jeszcze jedno takie bole również zdarzaja sie od zbyt intensywnych ćwiczeń

to na pewno odpada bo od jakiegos mies na razie nie cwicze, a do kreglarza chyba sie przejde jednak..
ExModerator

Chore ambicje

przez Rommel 27 sie 2007, 12:12
No właśnie czy jest dobrze ze mną bo mam ambicję zostać prezydentem polski i boję się w sumie że będę kazał kogoś zabijac zmianie sie w jakiegoś tyrana który za byle co zabija zniszcze trybunał konstytucyjny i zabiją mnie w spisku

wiem że to głupie myślenie chciałem spytać czy to nie coś złego
jestem entem

przez Czarownica_Akara 27 sie 2007, 12:17
:/ :/ :/ bez komentarza....
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

dosłownie

przez Rommel 27 sie 2007, 12:26
wiem że to głupie ale muszę znać odpowiedź czy to coś złego
jestem entem

przez Homer Simpson 27 sie 2007, 12:40
Mam cos podobnego z przerostem ambicji. Nie wiem czy chcialbym zostac prezydentem, ale czuje ze powinienem... moze tez byc premier, bo to on w sumie kieruje rządem. Mam wrazenie, ze nie jak ja, to nikt tego kraju nie naprawi.

Generale Rommel, moze sie jakos umowimy co do przyszlych stanowisk? A moze partie zalozymy? :D
Doh...

przez Jovita 27 sie 2007, 12:43
Rommel a czy ty jestes na cos chory? jakas psychoza? pytam powaznie i wcale sie nie nabijam.
ExModerator

przez ewa125 27 sie 2007, 12:51
duskfal mam pytanie co do tych glosow w myslach. czy ty je slyszysz tak jakbys slyszal radio albo jakby ktos mowil czy tylko "slyszysz" w sensie natloku mysli, bo kazdy w pewnym sensie "slyszy mysli" tzn po prostu mysli o czyms.
bethi to samo pyt do Ciebie i te omamy jak wygladaja?

na pocieszenie powiem WAM ze mam w rodzinie chorego na schize i on za zadne skarby nie chcial nigdy sie z tego leczyc, nie mowil o tym i nie wyzalal sie nikomu, prawdopodobnie nie widzial roznicy miedzy omamem a rzeczywistoscia, za to bylo to oczywiste z punktu widzenia ludzi ktorzy byli przy nim.
znam to uczucie o ktorym piszesz. czujesz jakby zaraz mialo sie stac cos najgorszego, jakby twoj mozg mial zaraz zwariowac, jakbys balansowal na granicy normalnosci i psychozy i cos Cie pchalo w ta druga strone, wszyscy ludzie, swiat nagle traci na wartosci, nie "czujesz " go.
ja czuje sie teraz w porzadku, mialam kiedys takie same mysli jak Ty duskfal i wierz mi to jest do pokonania i nie zwariujesz, nic Ci nie bedzie, ale musisz znalezc i "leczyc" tego przyczyne, a przyczyna tkwi w powaznych problemach z samoocena, z ulozeniem swojego zycia i ze sprzecznosciami w Twojej glowie. byc moze jak ja tkwisz (ja juz nie tkwie) w czyms co Cie dobija, nioe pozwala Ci byc szczesliwym w zyciu ale juz sie do tego przyzwyczailes albo boisz sie podjac odwaznych krokow aby to zmienic.

Ty tego

przez Rommel 27 sie 2007, 13:06
Ty tego nie zrozumiesz to mają tylko mężczyźni

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:07 pm ]
Homer Simpson napisał(a):Mam cos podobnego z przerostem ambicji. Nie wiem czy chcialbym zostac prezydentem, ale czuje ze powinienem... moze tez byc premier, bo to on w sumie kieruje rządem. Mam wrazenie, ze nie jak ja, to nikt tego kraju nie naprawi.

Generale Rommel, moze sie jakos umowimy co do przyszlych stanowisk? A moze partie zalozymy? :D

Ja bede firerem ty premierem załozymy partię polujących na kaczki myśliwych
jestem entem

przez Jovita 27 sie 2007, 13:28
Rommel napisał(a):Ty tego nie zrozumiesz to mają tylko mężczyźni

moze i nie ale na szczescie moj mezczyzna nie ma takich idiotycznych pomyslow! :twisted:
ExModerator

Sortuj wg