Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Jovita 28 lip 2007, 11:46
Bede sypała gdzie bede chciala i co bede chciala!!!! Bo od tego jest to forum!!!!! napisalam ze :
ale ok ja nie rozumiem tego bo to jest nie dopojecia, sory

wiec juz nic nie pisalam , przeciez napisalam ze TEGO NIE ROZUMIEM I SORY!!!!!
JA TEZ MAM PROBLEMY I TO WIEKSZE NIZ TY I WCALE NIE POCIESZAM bo ja tez tego oczekauje a zawsze pisze co mysle!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Sabina 28 lip 2007, 12:34
Ok, ale skad mozesz wiedziec, ze mas wieksze problemy niz ja, nawet mnie nie znasz, myslisz ze moje problemy zwiazane sa glownie z tym tematem? O nie, moja droga...to tylko setna ich czesc...ale nie mam zamiaru Ci ich wymieniac, bo nie jestes nikim mi bliskim, a przesciganie sie w tym, kto ma wieksze problemy uwazanm za dziecinade!

przez Jovita 28 lip 2007, 12:45
masz racje nie znam cie i nawzajem sie nie znamy i nie wiadomo jakie ktora ma problemy, no nic to moja wina po prostu chyba cie nie zrozumialam,
przepraszam, mam nadzieje ze sie nie gniewasz!
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 28 lip 2007, 13:23
Ciśnienie masz w normie ;)

przez mk_kulis 28 lip 2007, 14:04
dzieki wam serdecznie..u psychola juz bylem pierwszy raz 6 miesiecy temu ...bylem cztery razy ...pozniej praca i olalem temat...zaluje ...ale nie wiem sam czy nie trzeba poszukac innej..trudno powiedziec.....ta kobietka co prawda znana osoba ..jest psychologiem sadowym ....kryminolgi itd....ale naprawde natchnelo mnie to co mówicie ...ze jednak to to...balem sie jak cholera te pieczenia niby na głowie ...denerwujaca rzecz...bezsenność ..katastrofa....kocham nerwicowców i to forum.... :oops: :P
walka ! nie można sie poddac....to ciezkie:(

przez Sabina 28 lip 2007, 19:04
Nie, nie gniewam sie;) pamietaj, nie zawsze musimy wszystko rozumiec;) spoko Jovita, ja wiem, ze Ty tez masz problemy i jakbys chciala pogadac, to zapraszam na gg;) pozdrawioam

przez Jovita 28 lip 2007, 19:11
ok jakby co to napisze na GG :D
ExModerator

przez mk_kulis 28 lip 2007, 23:13
hejak
jestem nowy na forum ale czytam to z zaciekawieniem...zastanaiwm sie i porównuje.Ja od 9 dni mam dziwne boł głowy..taki delikatne ale wkurzajacy...i to lekko z lewej strony od środka...no i oczywiscie zaczyna sie mylonko ..a czy to nie rak?/omg....wariacja....do tego jeszcze takie uczuvie pieczenia...rok temu mialem tomografie i ok...neurolog ...nic na to nie wskazuje.....a ja teraz jak sie to zaczelo msli mnie potworne ogarniaja mam nadzieje ze nerwica...nie wiem sam ...a co Wy na to?
:oops:

a uczucie bólu to kłocie albo cos takiego .....eh
walka ! nie można sie poddac....to ciezkie:(

przez Tootiki 29 lip 2007, 21:43
jak pytania to pytania: czy przy problemie z natręctwami mogę miec tez objawy lękowe?

przez angola 29 lip 2007, 22:37
mk_kulis napisał(a):...ta kobietka co prawda znana osoba ..jest psychologiem sadowym ....kryminolgi itd....ale naprawde natchnelo mnie to co mówicie ..oops: :P

w psychologii tak samo jak w medycynie są specjalizacje i powinieneś iść do psychologa z uprawnieniami terapeuty. To ważne. Psycholog sądowy to diagnosta. Terapie powinien prowadzić terapeuta.

Moje lęki

przez Nataliaa 30 lip 2007, 02:04
Witam ppisze tutaj poniewaz nie znajduje juz pomocy nigdzie....
9 lat temu zachorowałam na nerwicę lękową..... Po 2 latach zwalczyłam chorobę(tak mi się wydawało)
Zaczeło się wszytko od nowa ze zdwojoną siłą prócz lęków doszły takie objawy jak duszności, wymioty , bóle i zawroty głowy..... ale największym problemem jest dziwna przypadłość.... Panicznie boję się nieróznego terenu wzniesien..... Kiedy patrze na górke albo ide pod nia dostaje lęku nogi mi się uginają... Pozatym zaczyna mnie denerwować nawet samo myślenie o górkach....... Czasem czuję się jakbym miała spaśc do tyłu zemdleć, że świat się wywróci..... Wiem że to czysta głupota ale czasem nieda się uwolnic od tej myśli....
Czasem udaje mi się zapomniec na dzien lub dwa czuje się w miare dobrze, ale potem wraca w najmniejoczekiwanym momencie.. Zaczynam sie znów obawiac wyjsc z domu....
Paniczny lęk przed patrzeniem na nierówności powoduje nawet wymmioty.....
Niemam dosłownie zawrotów głowy , tylko mi się wydaje ze zaraz to się stanie a , nie daj boze ze usiade koło górki albo na jakiejs pochyłosci zaraz czuję niemoc haos w głowie i paniczny lęk załamaniie..
Niepomagaja leki ani wizyty na psychoterapii

Prosze pomózcie. Natalia
:(

przez inez3 30 lip 2007, 09:04
mk_kulis no widzisz, nasza glowa potrafi tworzyc "niesamowite" objawy, odczucia i "choroby", a my jestesmy dodatkowo bardzo kreatywbni w tym temacie :smile:

w psychologii tak samo jak w medycynie są specjalizacje i powinieneś iść do psychologa z uprawnieniami terapeuty. To ważne. Psycholog sądowy to diagnosta. Terapie powinien prowadzić terapeuta.

tez mi sie tak wydaje. najlepiej do "normalnego" terapeuty... pozdrawiam

przez angola 30 lip 2007, 10:58
Ja wierzę w systematyczność farmako i psychoterapii. Wierzę też, że jeżeli dowiem się co chcę naprawdę ukryć pod płaszczykiem choroby, to poradzę sobie z lękami. Chcę się dowiedzieć co w dzieciństwie tak mnie dotknęło, że jakieś wydarzenie uruchomiło te moje strachy.

przez rolingstone 30 lip 2007, 12:42
przy moich bólach głowy nasila się lęk. jest to uczucie ściskania głowy, kask, czapka, klamra. poza tym ucisk przesuwa się na twarz, czoło, policzki, zęby. lekarka powiedziała mi, że tak się objawia lęk. pomagają mi na to tabletki antydepresyjne (anafranil, trochę seroxat).
Nerwicę można pokonać :)

Sortuj wg