Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Marzena 15 sty 2006, 00:17
co bys mi doradziła?mi ciezko po kilkunastu latach znalesc prace i wkoncu mam!chciałabym pracowac tam ale nie kumam o czym one mowia i nie umiem obsługiwac tego programu hmm,zrezygnowac za wczasu czy szukac wyjscia pa
Pozwólcie mi życ!!

przez bibi 15 sty 2006, 10:15
ja jestem w takim razie w lepszej sytuacji.
nie moge ci doradzić żebyś zrobiła tak jak ja. ( pisałam o tym bo poprostu jest to jedno z wyjść). idż w takim razie na żywiał, jeżeli ci się nie uda to cię zwolnią--jest taka perspektywa. nastaw się na to --POPROSTU MNIE ZWOLNIĄ. ---oj jak coś to mnie zwolnią. jeżeli się na to nastawisz to zaczniesz się mniej przejmować a co za tym idzie bardziej się wyluzujesz i bedziesz wiadomości lepiej przyjmować. poza tym dowiedz się jaki program obsługiwałyście, [ napisz nam tą nazwę] ściągniej go sobie, lub pożycz, kup. naucz się go obsługiwać w domu, w kafejce,u znajomych.tak żebyś wiedziała ze jezeli chodzi o obsługę programu to wiesz ,że go znasz.

jezeli się nie da, to z postanowieniem : oj jak coś to mnie zwolnią idź do tej pracy i popytaj jeszcze raz te osoby, które tam będa. od kursu mineło trochę czasu i mogłaś zapomnieć co i jak. niech ci przypomnął,
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez cicha woda 15 sty 2006, 14:28
No właśnie, dla mnie bóle żołądka też są najgorsze. Nie znalazłam na nie żadnego sposobu :?
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 15 sty 2006, 16:47
bibi ma rację, taka postawa w znacznym stopniu pomaga
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez Marzena 15 sty 2006, 19:55
Dzieki za odpisanie troche mi lepiej sie zrobiło po przeczytaniu tego co mi doradziłas :D wiesz ten program nazywa sie Tema ale niestety nie moge go nigdzie zdobyc a informatykow zadnych nie znam aby mi chociaz wersje demonstracyjna udostepnili,moze ktos z was miał z tym programem stycznosc lub ma znajomego informatyka nie mam duzo czasu sklep otwieramy w Sobote moze mi pomozecie w zdobyciu tego programu.Boze jak ja bym wam była wdzieczna.Pozdrawiam pa
Pozwólcie mi życ!!

przez bibi 15 sty 2006, 21:25
jejku...skarbie ale do czego on służy??? co wiemy --> jest to program "tema" i ma być on obsługiwany w kompie... ale do czego to ma służyć?? do magazynowania, sprzedaży, bazy danych,obsługa stanowisk,program kadrowo-płacowy, finansowo-księgowy, ...........no nie wiem ..napisz co robiliście tam na tych kursach, może to przybliży nam sprawę
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Marzena 15 sty 2006, 23:25
słuzy do do magazynowania, sprzedaży, bazy danych,obsługa stanowisk.Boze mam nadzieje ze kos mi pomoze brrrrrrr ratujcie!!!!!
Pozwólcie mi życ!!

nerwy---co to jest i jak to żywić :D

przez bibi 15 sty 2006, 23:26
Pytałam się mojej pani psychiatry jak to jest z tymi nerwami.
Otóż z tego co zapamiętałam (i zrozumiałam) to twierdzi ona , że nasze nerwy maja zniszczone końcówki ( przez stres) mają one stany zapalne oraz zakodowane juz zachowanie, dlatego reaguja na nasze zachowanie juz tymi samymi lękami.....trzeba dac im czas ---żeby sie odrodziły nowe wiazki nerwów, które trzeba od razu cwiczyc! ( o tym na końcu) a więc rok czasu brania leku ( jakiegoś konkretnego "antybiotyku" ( 80% wyleczenia) + terapia ( 100% wyleczenia) ] Podczas tego leczenia NALEŻY ćwiczyc nasz układ nerwowy , cwiczyć tak zeby umiał się zachować w tych warunkach ,które teraz nas stresują. Zapytałam się Pani czy to nie zniszczy moich nowych nerwów , to powiedziała, że musze je cwicZyć i kodowac im nowe zachowania. więc mam jezdzic autobusami i wogóle konfrontowac sie z lekiem i uczyc, uczyc, uczyć moje nowe nerwiątka jak mają się zachowywać!!!! jak działać , że nie muszą się bać , że takie (wcześniej stresujące sytuacje) nie są w stanie ich pokonać.

to słuchajcie!! do roboty!!! ćwiczymy!!!!

przez bibi 15 sty 2006, 23:37
odpisałam na gg. nie mogę pomóc. przykro mi.

czy ktoś cos wie na temat tyego programu??
Ostatnio edytowano 16 sty 2006, 10:59 przez bibi, łącznie edytowano 1 raz

przez bibi 16 sty 2006, 10:57
widze że temat-- albo jest znany albo was nie interesuje. piszcie coś bo zejdzie na koniec strony i ..............................zniknie z pola widzenia....i będziemy go śledzić, szukać a on się ukryje....i będzie po temacie .
a taki jest ważny!!!

przez bibi 16 sty 2006, 11:06
Ja na prochach zaliczałam 1 i 2 klasę wieczorówki . 3 klasę przechodziłam już z nerwicą i do matury podchodziłam na sucho
Poszłam do psychologa ,który kiedyś uczył mnie zen i pytam się go czy to możliwe ,że sztuka pustego umysłu mi została to dzis??? wyśmiał mnie. (tak to nazywam) A pustkę mam do dziś. Ale maturę zdałam na -polski pisemny 5
chemia 6
a historia pisemny 4
Tak więc na maturze mi się przypomniało . Ale jak ja panikowałam to nawet nie wiecie
Ostatnio edytowano 16 sty 2006, 11:43 przez bibi, łącznie edytowano 1 raz

przez marlow 16 sty 2006, 11:12
a ten antybiotyk jest konieczny ? bo ja szczerze mówiąc nie bardzo przepadam za lekami...(poza viagrą :P)
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

Sortuj wg