Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez suavemente_besame 23 lip 2007, 10:27
jeśli ktoś by znalazł gdzieś ten temat to będe bardzo wdzięczna...
suavemente_besame

przez suavemente_besame 23 lip 2007, 10:55
hey.... osobiscie zebami nie zgrzytam ale mocno je zaciskam. w dzien tez mi sie zdarza choc probuje na tym panowac. jednak doszlo do tego ze cale dnie przez to mnie boli szczeka.... i to cholernie. jak zlikwidowac ten bol... prosze o pomoc.
suavemente_besame

przez suavemente_besame 23 lip 2007, 10:58
mnie bola miesnie,szczeka,rece i nogi... czesto tez dolny odcinek plecow. o glowie to nawet nie wspomne. oczywiscie nie mam tego wszyskiego naraz,ale zawsze trafia sie cos z tego zbioru :?
suavemente_besame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ból pleców i rąk

przez Jovita 23 lip 2007, 13:36
hej,ALEKSANDRA 27- mam takie same dolegliwości i umnie też zaczęło się od jelita wrażliwego.. mocne bóle głowy też są i wiele wiele innych dolegliwości-WSZYSTKIE związane z NERWICA!!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez focir 23 lip 2007, 13:58
Mnie bolały niedawno ręce.Czułam jakby żyły mnie bolały, chociaz to niemozliwe przecież.Juz miałam filmy ze mam zator, zakrzepy itd...

przez pennyrosse1122 23 lip 2007, 17:23
WITAM.paradoksalnie moje objawy nerwicowe zaczely sie w ten sam sposob.Lęk o wlasne zdrowie-a konkretnie o guza mozgu,nie jest mi obcy.Przez 1,5 roku diagnozowano mnie pod kątem neurologicznym i ortopedycznym!!!!!NIE MASZ GUZA!!!:)Osobiscie przeszlam szereg badan takich jak tk glowy,rezonans magnetyczny-NIEPOTRZBNIE!!wszystkie objawy,ktore opisujesz PRZEZYŁAM!!!dzis juz nawet o nich nie pamietam;)PODDAJ SIE FARMAKOTERAPII Z GLOWA I PSYCHOTERAPII,POZA TYM JEST TEZ W POLSCE PEWIEN RODZAJ LECZENIA NAPIECIA MIESNIOWEGO PRZY NERWICY TZN.TERAPIA MANUALNA!!!POSZUKAJ JAKIEGOS SPECJALISTY Z TEJ DZIEDZINY-ZROBI KILKA MASAZY I NAUCZY CIE RADZIC SOBIE SAMEMU Z TA OKROPNA DOLEGLIWOSCIA!!TO WCALE NIE TAKIE TRUDNE.CALUJE

przez Dorot 23 lip 2007, 17:43
Zaciskanie zębów to jeden z wielu objawów przez stres , zaciskanie takie pojawia sie w nieoczekiwanych sytuacjach o ktorych nie wiemy a potem cale napięcie przenoszone jest na stawy dlatego czuć ucisk, pomocna bedzie szyna relaksacyjna którą można zrobić.
Pośród Kłopotów znaleźć SENS!!!!

przez suavemente_besame 23 lip 2007, 17:50
co to za szyna i gdzie ja mozna zrobic i za ile?
suavemente_besame

przez Dorot 23 lip 2007, 17:52
szyne dostaniesz u stomtologa który weźmie wyciski masa alginatowa co prawda nie ejst to mile ale trwa kilka sekund później oddawane jest to do technika ktory zrobi szyne na drugi dzien lub dwa dni powinnas miec szyne jest ona przezroczysta i zakłada sie ją tylko na noc , kosztuje koło 100 zł

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:55 pm ]
Przy okazji masz może wyrżniete 8 ???
Pośród Kłopotów znaleźć SENS!!!!

przez woman 23 lip 2007, 20:55
Postaraj się to kontrolować. Ja otwieram dzioba szeroko, jak do ziewania, albo delikatnie ruszam na boki dolną szczęką. Na początku tak zaciskałam, że bolały mnie nawet skronie i w okolicy uszu (ból jak przy lekkim zapaleniu ucha). Jak nikt nie patrzy ( :shock: ), postaraj się kilka razy dziennie robić te ćwiczenia o których napisałam na początku. I koniecznie przed zaśnięciem, polecam, u mnie skutkuje.

przez woman 23 lip 2007, 21:08
Bolą Cię, bo może cały czas masz napięte mięśnie. Nieświadomie, jesteś cały czas spięta. Wiele Nerwusków tak ma. Weź dłuuuugą, ciepłą kąpiel i zobaczysz po wyjściu z wanny, będzie dużo lepiej.

przez focir 23 lip 2007, 21:20
Pewnie dopisał moderator.Do mojego tematu tez tak dopisał, a to pewnie dlatego, zeby był porządek na forum, zeby ktos widząc tematy wiedzial, ze w danym temacie opisywania jest czyjac historia.Tak mi się wydaje przynajmniej:)

przez IceMan 23 lip 2007, 21:22
Jak znam życie i mnie pamięć nie myli to pewnie ja to dopisałem i jest dokładnie tak jak focir pisze
Przyjaciel forum

Sortuj wg