Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez focir 19 lip 2007, 17:21
Najlepiej sie udaj do specjalisty.On Ci ewentualnie zapisze leki.Ja sama chyba się tez wybiorę bo teraz to doraźnie biorą hydroxyzynę gdy jest zle, choc i tak czytajac te wszystkie posty na forum uwazam, ze jestem w nienajgorszej sytuacji.
Mi pomógł sport.Gdy zaczelam chodzic na fitness było dobrze, swietnie sie czulam.Niestety zrezygnowalam przez bol w klatce spowodowany uciskami na nerwy (tak przynajmniej uwaza lekarz) i teraz juz czuje sie gorzej psychicznie.

przez focir 19 lip 2007, 17:29
Mozliwe, ze to nerwica, ale warto mimo wszystko isc z tym do lekarza.
Ja przynajmniej bym poszla, bo nie warto ryzykowac.Wiem, ze nerwicowcom najlepiej mowic, ze to nerwica ale nikt tu z nas tego nie wie na 100%.

W wikipedii piszą:

Objawy kliniczne zależą w pierwszej kolejności od umiejscowienia guza i obejmują:

* objawy ogólne (objawy wzmożonego ciśnienia wewnątrzczaszkowego - bóle głowy, nudności i wymioty najbardziej nasilone rano, zespół psychoorganiczny - osłabienie sprawności umysłowej, zaburzenia pamięci, uogólnione napady padaczkowe; obrzęk mózgu)
* objawy ogniskowe, specyficzne dla lokalizacji guza (niedowład, zaburzenia czucia, zaburzenia mowy, wzroku, słuchu, objawy móżdżkowe - np. zaburzenia równowagi, uszkodzenie nerwów czaszkowych, ogniskowe napady padaczkowe)

Wiekszosc z tych objawów równiez towarzyszy nerwicy.
Warto to jednak sprawdzic i miec swiety spokoj.Inaczej bedziesz popadal w coraz wiekszy stres z tego powodu.

przez Amy Lee 19 lip 2007, 17:33
Bad Girl napisał(a):maryśka może zmienić twoje nastawienie i sprawić że będziesz widział wszystko w krzywym zwierciadle... dla twojego dobra radziłabym z tym skończyć zwłaszcza ze masz nerwice lękową.
od marychy można sie nabawić niezłej depresji..

po tym to czasem i zdrowi ludzie mają niezłe lęki :shock:
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 19 lip 2007, 17:39
po pierwsze nie pal marychy! (aż nie dowiary ze wogóle o tym piszesz) a po drugie idz do lekarza ,zrób wazne badania i po kłopocie ,nikt tu na forum nic ci więcej nie powie bo nie jesteśmy lekarzami .Mimo strajku przyjmuja chyba jacyś lekarze w twojej miejscowości ?

przez agapla 19 lip 2007, 17:45
Nie chce cie martwić ale to właśnie alkohol był u mnie wyzwalaczem nerwicy lękowej więc radzę zmienic poglądy na temat używek jak chcesz być zdrowy!

przez focir 19 lip 2007, 17:46
Tak, po alkoholu latwiej o napad nerwicy.To prawda.Najlepiej zerwac z alkoholem, maryska i zabrac sie za sport !

przez focir 19 lip 2007, 17:48
Maryska wykręca blaszki.Miałam kiedys w LO takich kolegow.Byli jak z innego swiata nawet gdy nie palili akurat.

przez agapla 19 lip 2007, 17:51
Sory ale teraz to juz nic nie rozumiem :shock: jesteś świadom ze robisz sobie krzywdę tym paleniem zielska a jednocześnie szukasz pomocy? zdecyduj sie na czym ci naprawde zależy ,albo zdrowie albo zioło !

przez focir 19 lip 2007, 17:56
Ja rzucilam fajki po kilku latach, nie pije, nigdy nie bralam narkotykow, jedyne co złego spozywam to kawy kilka sztuk dziennie, ale to tylko kawa.
Szczerze Ci radze, zapisz sie na jakis fajny sport, kup sobie rower, pobiegaj z kolega, znajdz jakies inne zajecia ktore Cie odciagna od tego swinstwa. Jeszcze tak troszke pociagniesz a zle na tym wyjdziesz.Posluchaj naszych rad , a nie bedziesz zalowac.

przez agapla 19 lip 2007, 17:56
Pewnie że nie łatwo ale jak dostaniesz takiego solidnego kopa od życia jak ja dostałam to gwarantuję ci ze można ten tryb zmienic ! człowiek w takim przypadku zrobi wszystko zeby być zdrowy
Ostatnio edytowano 08 sie 2007, 16:36 przez agapla, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg