Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Gemma 19 lip 2007, 11:02
tylko ja sie boje ze isc do lekarza..ze rzeczywiscie mi cos odkryje...a chcialabym przezyc jakby co :( ostatnie piekne wakacje..mam pytanie macie takie kulki na szyji one sa malutkie 2 mm? ni jest ich duzo na szyi mam 2 w róznych miejscach...

przez Tygryska 19 lip 2007, 11:38
Tylko obawiam się że jak będziesz się zadręczać tym co może ci być to wcale nie będzie tak pięknie. Jeśli odrazu pójdziesz do lekarza to bardzo mozliwe że cie uspokoi i wtedy będziesz mogła naprawde odpocząc.Jest jeszcze druga opcja: odkładasz wizytę u lekarza na "po wakacjach" ale w tym czasie dajesz sobie zupełny spokój ze spekulacjami na temat grudek.

Lekarzem nie jestem ale dwie grudki majace 2 mm nie brzmią groźnie ;) Tak to jest że na skorze czasem cos wyskakuje, nie ma co panikować.

Dużo spokoju i pięknych wakacji ci życzę :D

przez suave 19 lip 2007, 14:36
W zeszłym miesiącu węzeł chłonny szyjny spuchł mi w jakieś 24h do rozmiarów świnkopodobnych. Po wykluczeniu zakaźnych chorób wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem guz. Finalnie zakończyło się tylko na antybiotyku i zapaleniu węzłów.
Nie bój się i maszeruj do lekarza. Co Ci da dalsze czekanie? Skoro i tak już postawiłaś sobie sama diagnozę w pewnym sensie.
A potem dobry psycholog. Jako taka forma relaksu.
Trzymam kciuki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

12 dziwnych obiawów

przez lukas1 19 lip 2007, 14:41
Cześć wszystkim. Po raz pierwszy pisze na tym forum mam 25l niewiem jak sobie pomuc mam pustke w głowie lęki związane z przeszłoscią niedaja mi normalnie funkcjonowac zamykam się w sobie, nipotrafie się skoncentrowac ,boje się wyjscia z domu załatwienia czegos w urzędach w sklepach nadmiernie w tedy poce się na twarzy sciana wody.Gdzie mam się z tym udac

przez Lusi 19 lip 2007, 15:05
ExModerator

przez Fantazja 19 lip 2007, 15:54
Najlepiej by było, jakbys wział skierowania do neurologa i poszedł na konsultacje.

przez Bad Girl 19 lip 2007, 16:10
też mam podobny punktowy ból po lewej stronie głowy... dokładnie niedaleko ucha...
też mnie dopadła myśl o tym, że to guz mózgu.. ale staram sie nie brać tego do siebie.
maryśka może zmienić twoje nastawienie i sprawić że będziesz widział wszystko w krzywym zwierciadle... dla twojego dobra radziłabym z tym skończyć zwłaszcza ze masz nerwice lękową.
od marychy można sie nabawić niezłej depresji..
pomysl o tym..
pozdrawiam

przez focir 19 lip 2007, 16:45
Ja miałam podobnie, bóle głowy nie dawały mi spokojnie życ.Tym bardziej, ze moja siostra miała tętniaka mózgu. Wiesz kiedy całkiem minęły mi te problemy? W ten sam dzien kiedy otrzymałam wynik rezonansu magnetycznego, ze wszystko jest ok. Robiłam go niestety na wlasny koszt zeby nie czekac.

przez focir 19 lip 2007, 16:50
Ja tez mam problem jesli chodzi o przełykanie tabletek.Wszystko normalnie jem, a jak musze połknąc witaminy to dziele ja na 4 czesci a i tak staje mi w gardle i się zaczynam stresowac....

przez focir 19 lip 2007, 17:14
rezonans kosztuje 450-600 zł-zalezy

Sortuj wg