Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez a2d2 16 maja 2007, 23:21
Gosia. napisał(a):.....ale powiem brzydko chyba bym juz wolała niczego nie dostrzegać a czuć się DOBRZE !! Marzę o tym.

No coz mam podobnie oddal bym komus za darmo ale najlepiej chcialbym zeby to odeszlo ode mnie a nie przechodzilo na innych czasem :) Chociaz moze i wszytko mi jedno ? hmm musze pomyslec.

Jesli ja dam rade cos wywalczyc Goska to tu napisze Ci napewno i wówczas nie bedzie szans sama też bedziesz musiec sie pozbierac bo gorzej niz ze mna wydaje sie mi ze nie moze byc :) hehe to zarcik taki oczywiscie ale faktycznie moja przypadlosc okreslam jako koszmarna i okropna, wydaje mi sie ze jest jedna z najgorszych ale czy tak jest juz nie chce sie przekonywac bo moglo by byc gorzej jeszcze.

Pozdrawiam

przez Tygryska 17 maja 2007, 08:58
:shock: No fajnie.
Brawo dla Biedronki.
Ech, nie skomentuję tego :?

przez chlopski rozum 17 maja 2007, 09:24
pozdrawiam wszystkich`nerwica i zla praca serca ida w parze-dlatego pierwszy krok to kardiolog ktory wykona badania-usg serca choltera ibadanie wysilkowe-jezeli te badania wyjda ok to spokojnie mozemy zajac sie swoimi nerwami w miedzyczasie magnez glog nerwosol ispoko

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:43 am ]
apsolutnie o alkoholu -chociaz w czasie picia poczujemy sie lepiej to zludne izgubne nara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

kłopoty z przełykaniem

przez agatajacek 17 maja 2007, 10:23
Witam .Moje problemy z gardłem to uczucie jakbym coś tam miała ,a najgorsze to jest to jak by miała mięśnie ponaciagane ,i i ściskanie w dolnej części szyi.Tak naprawdę to trudno jest to opisać ,bo czasami schodzi mi to do pleców i zatrzymuje sie to w połowie kręgosłupa.Trwa to tak już 3 lata i nikt nie wie co to jest ,i żadne leki nie pomagają.Czasami to mam tego dość ,bo zabiera mi to uśmiech na twarzy.

przez Gosia. 17 maja 2007, 14:26
a2d2 - trzymam Cię w takim razie za słowo..i czekam na rady jak temu dokopać... ;) :lol:

przez a2d2 17 maja 2007, 15:50
Haha Gosiu ja juz wiem to dziś jak - dobrać do głowy że to nerwica i nam nic wiecej nie dolega oprocz tego co sobie nakręcimy.
Przeciez mechanizm duszności np u mnie wyglada tak - oddycham hmm moze za malo tu powietrza , hmm na pewno za mało powietrza , trzeba zaczerpnac wiecej , oj nie moge zaczerpnac go gleboko , nie dam rady oddychac !!!!!!!! ratunkuuuuuu :D

Po czym zazywam procha , uspokajam swoja panike i sobie mysle Ty idioto przez to tylko twoje nerwy po co sie nakrecasz ? Ja to wiem ale jak przekonac swoja podswiadomosc ? Oto jest pytanie.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

dziwny stan?

przez olivia11 17 maja 2007, 15:52
codziennie kilka razy mam uczucie jak bym miala zawal zaczyna sie od pieczenia klatki piersiowej bole serca dusznosci i dretwienie rak.Czy przezyl juz ktos cos takiego

przez agapla 17 maja 2007, 17:32
wejdz w opcje szukaj zobaczysz jak dużo ludzi tak ma pozdr

przez NnNn 17 maja 2007, 17:41
Wszyscy to mamy !! pakiet podstawowy wiec widze ze od niedawna nerwy cie zlapaly 8) Ja bede musial spytac czy nie mycie sie i nie golenie tylko czekanie na smierc jest czyms naturalnym ;) Dzis wielki dzien :!:
Najwieksze marzenie to obudzic sie ktoregos dnia zdrowym !!

przez MaRiAnEk 17 maja 2007, 18:09
...
konto zablokowane

przez Gosia. 17 maja 2007, 18:20
a2d2 napisał(a):oddycham hmm moze za malo tu powietrza , hmm na pewno za mało powietrza , trzeba zaczerpnac wiecej , oj nie moge zaczerpnac go gleboko , nie dam rady oddychac !!!!!!!! ratunkuuuuuu :D
.

Skąd ja to znam.... :roll: :roll:
U mnie oddech już ok...bo teraz sobie wmówiłam SM ( ręka,noga trochę zabolała..pewnie drętwieje..no i jazda..)..a na dwie dolegliwości w mojej mózgownicy nie ma miejsca więc oddychanie na razie odpuściło....wróciłam jednak niedawno od neurologa która z całą jak twierdzi pewnością wykluczyła ( po raz któryś już...) stwardnienie...no więc kto wie co teraz w mojej durnej głowie się pojawi..... :oops: :evil:

przez ashley 17 maja 2007, 21:45
Tak to jest możliwe. Powinieneś porozmawiać z jakimś dobrym lekarzem, żeby pomógl Ci rozwiązać ten problem. Najlepiej idź szybko bo po co masz się z tym męczyć. To nie musi być nerwica. Może poprostu Twój organizm tak reaguje. Mam nadzieję, że znajdziesz dobrego lekarza i coś na to poradzi mądrego. Trzymaj się ;)

Nerwica a podwójne widzenie

przez Koletha 17 maja 2007, 22:49
Witajcie, niektorzy z Was mnie znaja z innych topikow, bowiem cierpię na nerwicę lękową i agorafobię. Dzisiaj jednak chcę Was zapytać o coś zupełnie innego. Czy ktokolwiek z Was miał kiedyś pod wpływem nerwicy podwójne widzenie czyli diplopię?? Zaczął mi się dwoić obraz po lewej stronie kilka miesięcy temu, przeszłam badania na oddziale neurologicznym, tomografię, rezonans, TSH, dno oka i inne pierdoły i teoretycznie jestem zdrowa. Parę dni temu jedna neurolog przed przepisaniem mi psychotropów powiedziała, że podwójne widzenie może być także jednym z objawów nerwicy jaką mam. Byłam w szoku i nie chce mi się w to wierzyć. Czy ktoś z Was miał, bądź zna kogoś kto miał podwójne widzenie spowodowane nerwami?? Stan ten trwa od początku stycznia do teraz cały czas bez przerw. Proszę wypowiedzcie się, bo już schizuję i wkręcam sobie guzy mózgu, miastenię i inne choroby.
Sustine et abstine...

przez a2d2 17 maja 2007, 23:41
ohhh Gosia ja juz mialem tyle chorob ze hoho , zawały , płuca , alergia itd a dolega nam tylko jedno i nazywa sie nerwica. Zabawne oboje to wiemy i zadne nie umie sobie z tym poradzic. Dzis wyruszylem pobiegac, udało sie z 1 km byla mordęga niemala, wypilem wieczorem jedno piwko tez i wiesz co poki co jest super bo nie mam sil zeby myslec czy mi cos dolega. Nie przesadzone sa zdania o wysilku fizycznym to naprawde pomaga człowiek nie ma czasu i sily myslec o "pierdolach". Jutro ide dzialac dalej do poniedzialku sam proboje sie przekonac ze dolega mi nerwica i tylko i wylacznie ona ! Walcze , ty tez dasz rade. NIC CIE NIE BOLI ! wmawiasz to sobie , mówie ci ! wszystko przez to nakręcanko przez lekarz to potwierdzil musi wystarczyc ci to jako dowód lepszego miec nie bedziesz. a głowa twoja na 100% nie taka durna :) zaskoczyla bys zapewne nie jednego swoja wiedzą. Zreszta czego my sie boimy ? ze nam sie cos stanie ? przez kazdy sie tego boi , tylko niektorzy nie mysla o tym intensywnie jak my. padniemy ? to niech nas ktos podniesie , przez mamy prawo do tego by sie bać i tylko glupcy tego nie robia. Wrzucamy Gocha na luz bo nic nam nie bedzie.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

Sortuj wg