Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ardash 14 wrz 2012, 13:29
Witam starych i nowych bywalcow tego forum :papa:
Dawno tu nie zagladalam, ale to nie znaczy (niestety) ze wyleczylam sie z hipochondrii :nono:
Jak widze podazam za trendem, bo u mnie tez odbijanie (takie puste), przelewania w brzuchu, bol gardla, bialy jezyk itp :silence: Na tapecie rak przelyku :why: :why: :why:
Zastanawiam sie powaznie nad ponowna terapia, bo tak dluzej juz nie wyrobie :evil:

Czapla to plamienie w 12 dniu cyklu moglo byc zwiazane z owulacja.

-- 14 wrz 2012, 13:33 --

jeraha tez mam zylki w gardle, wiec chyba to normalna rzecz :smile:
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez paulag24 14 wrz 2012, 15:22
Wiecie co, ja już nie wyrabiam, pozostaje mi psychiatra....żołądek boli, na wymioty mi się zbiera, na mój biały język nie zwracam nawet uwagi, ale często mam stany zapalne języka, ból, zaczerwienienie

przez joasia1973 14 wrz 2012, 15:41
Ardash napisał(a):Witam starych i nowych bywalcow tego forum :papa:
Dawno tu nie zagladalam, ale to nie znaczy (niestety) ze wyleczylam sie z hipochondrii :nono:
Jak widze podazam za trendem, bo u mnie tez odbijanie (takie puste), przelewania w brzuchu, bol gardla, bialy jezyk itp :silence: Na tapecie rak przelyku :why: :why: :why:
Zastanawiam sie powaznie nad ponowna terapia, bo tak dluzej juz nie wyrobie :evil:

Czapla to plamienie w 12 dniu cyklu moglo byc zwiazane z owulacja.

-- 14 wrz 2012, 13:33 --

jeraha tez mam zylki w gardle, wiec chyba to normalna rzecz :smile:

Reflux moze?

-- 14 wrz 2012, 14:43 --

Tak poza tym to sie zastanawiam, czy ktos tu u nas na forum - bo ten watek byl zalozony dawno- okazalo sie ze jest naprawde poważnie chory np na raka?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jeraha 14 wrz 2012, 16:50
a ja siedze i czytam o kłuciu pod zebrami z lewej strony i chce mi sie ryczec bo juz mam dosc tego:((( dosc siebie:(( moze kto inny by to olał, a ja juz wiarze to z moim bialym jezykiem i zastanawiam sie ze moze to wrzody albo co gorsza rak żolądka, dwunastnicy, jelita??? :why: :roll: mi juz chyba tez zostaje psychiatra, przed którym sie tak wzbraniam.. sa dni ze jest ok, ale tak jak dzis gdzie zaczyna sie cos nowego, jakies nowe klucia itp to mam dosc!:(( jeszcze jakies wysypki dostałam:(( mam wrazenie ze po lewej stronie na ostatnim żebrze mam lekki obrzek...co ja mam zrobić??? :why: :why: :why: nie wytrzymam dluzej dziewczyny :why: moje nerwy przebraly miare, siedze irycze :why: :why: :why:

-- 14 wrz 2012, 16:52 --

Tak poza tym to sie zastanawiam, czy ktos tu u nas na forum - bo ten watek byl zalozony dawno- okazalo sie ze jest naprawde poważnie chory np na raka?

Niestety nie wiem, wierze i mam nadzieje ze nie :bezradny:

przez Ardash 14 wrz 2012, 17:01
joasia ja kiedys przebrnelam przez caly watek i jak dotad tylko u jednej dziewczyny (bardzo mlodej zreszta) wykryto podobno nowotwor jajnika :( . Bylo to gdzies na poczatku watku.
Pozostale osoby (a wiekszosc z nich wciaz sie udziela mnie lub bardziej regularnie) nadal maja sie dobrze :smile:

Co do moich dolegliwosci to moze to i refluks (zwlaszcza, ze czasem mam takie zarzucania kwasem zoladkowym), ale strach powoduje, ze przestaje myslec racjonalnie i wkrecam sobie okropne rzeczy....

przez joasia1973 14 wrz 2012, 22:06
Ardash, wiem wiele o wkręcaniu - i nie mówie tu o śrubkach :yeah: No ale tak na powaznie to dzisiaj czuje sie fatalnie, wciaz ten bol w gardle i jeszcze cos mnie w okolicach watroby pobolewa. No ale ogólnie pozytywnie chociaz sie dowiedzieć ,że większośc ludzi sobie tylko te choroby wymysla. No chyba ,że te które naprawdę zachorowali nie wrócili na to forum - też jest opcja.

-- 14 wrz 2012, 21:19 --

juliadw napisał(a):paula 24 jakbym czytala o sobie nawet wiek sie zgadza:(

-- 05 wrz 2012, 21:43 --

anka ze zdieciami tez mam tak patrze na siebie i placze ....co ze mnie zostalo;/

Ja ze zdjeciami tak m am ale tez jak spojrze w lustro, zmeczona zyciem i chorobami kobieta.

-- 14 wrz 2012, 21:24 --

I nie ma co się martwić wczoraj bolał mnie odbyt a dziś odbyt spoko ( póki co ) ale za to znowu czuję powiększony lewy migdał przypuszczam że on od zawsze jest powiększony bo morfologie mam dobrą ale mam chrypkę i teraz myślę o raku gardła. Jutro pewnie będzie coś nowego. A tak w ogóle to uczucie obrzęków w gardle to objaw nerwicy, istna histeria niz poza tym, ale z tym trzeba nauczyć się żyć albo brać leki.[/quote]

Tak? napewno to obrzęki objaw nerwicy. Jejku, ja już myślałam o refluksie, polipach w gardle, raku i słyszałam że może nerwica, ale az tak żeby czuc jakby się mialo kamień w gardle nonstop. Przez miesiąc.

przez paulag24 14 wrz 2012, 23:41
Czuję się dziś fatalnie, kłucie z lewej strony brzucha, ból żołądka, silne kłucie z prawej strony brzucha, a nawet kłucie w pochwie....wiecie co ja już myślę że mam przerzuty na wszystkie narządy, co prawda usg wyszło ok, ale czytalam, że często usg jest ok, dopiero TK pokazuje zmiany...:(żołądek nadal boli:(
Powiedzcie mi czy w nerwicy są możliwe nerwobóle całego ciała?takie kłucia w kościach co chwilę w innym miejscu?
Mam już dosyć, w przyszłym tygodniu pójdę do psychiatry, gdy patrzę w lustro widzę znerwicowaną zaniedbaną 28 latkę, nie chce mi się iść do fryzjera, spotykać ze znajomymi, odchudzać-po co?i tak mnie rak zeżre, po co mam się odchudzać?
Niemam ochoty na żadne zakupy, męczą mnie myśli, jak mój mąż ułoży sobie życie gdy mnie zabraknie, czy będzie pamiętał, co z moimi dziećmi, są jeszcze małe i jak będą żyć....takie natrętne myśli są okropne:(
Najchętniej poszłabym na badanie PET, ale to kosztuje bagatela 5 tys zł, a niemam takich pieniędzy na badanie, wiem, jestem wariatką, mój tata widząc mnie niby w żartach pyta"gdzie mam jeszcze przerzuty" nikt juz nie traktuje poważnie tego jak się czuję...
dochodzi północ, a ja zamiast spać, siedzę na tym forum i aż płakać mi się chce, tak źle się czuję:(

przez Miro 15 wrz 2012, 01:59
Dobra, dołączam i ja... Rak jelita Grubego... :why:

Jak na to wpadłem? Jestem szczupły, do tego sporo ćwiczyłem na brzuch tak że tam zero tłuszczu, nie ćwiczę już długo ale odtłuszczony brzuch pozostał, tak ostatnio macam i macam a tam... wyczułem jelito :shock: w lewym dolnym podbrzuszu :shock: Wiadomo gooogle.... :hide: i diagnoza, jak grom z jasnego nieba: "Jedynie bardzo duża patologia w zakresie jelita grubego może powodować taki objaw, że jelito będzie wyczuwalne przez powłoki brzuszne"

Oto link: http://forum.echirurgia.pl/temat13061.htm

Teraz siedzę, ze zdrowego człowieka, praktycznie bez lęków znów aż mi się ciemno przed oczami robi... :why:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez jeraha 15 wrz 2012, 09:18
Teraz siedzę, ze zdrowego człowieka, praktycznie bez lęków znów aż mi się ciemno przed oczami robi...

ooo tak, znamy to doskonale:))

mysle ze kazdy z nas zdaje sobie sprawe z tego ze strony internetowe sa pisane na wyrost i nie wszystko jest prawda a i tak w to wierzymy i to czytamy, i to nasz blad... watpie ze wyczuwalne jelito jest objawem raka :shock: no, ale zeby calkowicie to wykluczyc idz do lekarza... tylko jak zaczniesz tam chodzic to pewnie skonczysz tak jak my, choc nie koniecznie:)) zalezy od charakteru:)

-- 15 wrz 2012, 09:38 --

a skad wiesz ze to jelito??;)

przez Miro 15 wrz 2012, 10:54
kiedy się położę i rozluźnię po lewej stronie na wysokości miednicy głęboko, musi to być jelito ponieważ przesuwa się tam treść, nie ma na nim żadnych guzów ani nic. Tak na dobrą sprawę to ono tam chyba było wyczuwalne od kilku lat, ale dopiero wczoraj wpisałem frazę w gooogle :shock:

przez Ardash 15 wrz 2012, 11:09
Miro tez nie uwazam,zeby wyczuwalnosc jelita byla objawem jakiej strasznej choroby.Poza tym tak jak pisze jeraha nie wiadomo czy to rzeczywiscie jest jelito.Moze to miesien.I nie rob naszego bledu, nie lecz sie u doktora gugla. Sam widzisz do czego to prowadzi. U osob szczuplych narzady sa latwo wyczuwalne i na pewno nie jest to jakas anomalia.

przez Miro 15 wrz 2012, 11:28
Znalazłem coś na pocieszenie: "Niekiedy, u osób bardzo szczupłych, rozdęte gazem pętle jelita widoczne są przez skórę"

Tak więc czemu miały by być niewyczuwalne jeżeli wepchnę łapy na 5 cm w miękki brzuch?

Nie zmienia to wprawdzie faktu że nadal mam "Pełne gacie" Miałem już nowotwory praktycznie wszystkiego, do miesiąca czasu przechodziły, zobaczymy co będzie tym razem...

Dzięki za słowa otuchy :great:

przez George 15 wrz 2012, 19:47
Miro napisał(a):kiedy się położę i rozluźnię po lewej stronie na wysokości miednicy głęboko, musi to być jelito ponieważ przesuwa się tam treść, nie ma na nim żadnych guzów ani nic. Tak na dobrą sprawę to ono tam chyba było wyczuwalne od kilku lat, ale dopiero wczoraj wpisałem frazę w gooogle :shock:

Moja dobra rada - przestań opłacać internet, niech ci operator odetnie do niego dostę a ty się uleczysz automatycznie! Kilka lat to żyją ludzie z rozpoznaniem i po leczeniu raka jelita... A ty nadal masz się nieźle... Daj spokój!
Ad maiora natus sum

przez Czapla 17 wrz 2012, 11:48
Kolejny dzień migrena. Teraz już niemal codziennie. I złe samopoczucie. Do tego cały czas brak okresu. Z absolutnym wykluczeniem ciąży. Niestety znalazłam mnóstwo niepokojących informacji i czuję wewnętrznie, że dzieje się jednak cos złego..
"
Niestety bywa i tak, ze zatrzymanie miesiączki spowodowane jest poważną chorobą, m.in. rakiem szyjki macicy, jajników, czy też narządów rodnych. Często spotykany jest również zespół policystycznych jajników oraz choroby związane z niewłaściwym funkcjonowaniem tarczycy".

Mam podejrzenie, że to jednak jakiś rak i że nie obejdzie się bez jakiejś ingerencji, operacji.. Tym razem nawet mój mąż jest zaniepokojony. Ja na razie nie wychodzę z domu: jestem sparaliżowana strachem i bólami głowy..

Sortuj wg