Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Wielbark 06 kwi 2008, 21:07
kajusia napisał(a):marymary fajnie ze mozesz skoczyc sobie jutro bo ja mam wizyte na 24 kwietnia.nie mieszkam w polsce i tu sie niestety tyle czeka ...poogladalam troche czerniaki na necie....hmmm .a wogole to przepraszam -nie chcialam ci go wkrecic..:(ale co swedzi cie?boli?ja tez naliczylam na ciele duzo takich malych pieprzykow-nowe wychodza po sloncu.a ten juz mam dawno i oczywiscie wsz objawy:(do 24 jeszcze tyle czasu:(
jezeli chodzi o sytuacje rodzinna to ja akurat nie uwazam ze jest to moja wina....ale duzo by o tym gadac a po co sie dolowac wzajemnie.
czy ten twoj pieprzyk tez ma rozne odcienie-od czarnego po jasny braz?i czy jest wystajacy???pzdr

Kajusia, marymary - panienki, ile razy mam Wam mówić, że czerniaki NIE WYGLĄDAJĄ jak pospolite pieprzyki :?: :!: Są rozlane, ale mają twarde, wypukłe mocno czarne "jądro"... zresztą do cholery po co ja to piszę, przecież kajusia, ty znowu dostaniesz paniki, marymary, Ty jej nie słuchaj, bo ona się "nakręciła na maksa". kajusia, jakbyś była moją siostrą już byś miała odwrotną stronę medalu w pięknym, czerwonym kolorze - zgadnij dlaczego :twisted:

Viviana - jak tam podejrzenia :?: Gratulować córki, czy jeszcze nie :?:
Stanę na chwilę
wtulony za wodospadem
Początek lata
(Matsuo Basho)

przez viviana 06 kwi 2008, 23:44
Kajusiu ja też kiedyś przechodziłam z mężem taki kryzys , myślałam wtedy , że jednak będzie lepiej jak się rozstaniemy . Nawet u adwokata byłam ...Na szczęście wyszliśmy z tego i warto było walczyć . Zdarzają nam się ciche dni , ale wiele rzeczy zrozumiałam . Ja też nie byłam święta . Kajusiu , nie wiem co sie dzieję między Wami , ale mam nadzieję , że ptrzetrwacie ten kryzys , czego mocno Ci życzę :)

marmary , ja mam więcej pieprzyków i się nie chwalę ;) Jeden nawet wypukły a do dermatologa nie idę . Mam go wiele , wiele lat .

Przestańcie z tym czerniakiem bo i mnie weżmie ;)

Wielbark , czekam i testu nie robię , taka moja natura :) Uwielbiam gnębić samą siebię . Córeczka mi się marzy , oj marzy :)
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez Wielbark 07 kwi 2008, 15:01
viviana napisał(a):Wielbark , czekam i testu nie robię , taka moja natura :) Uwielbiam gnębić samą siebię . Córeczka mi się marzy , oj marzy :)

Viviana:
"Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a zostanie wam otworzone. Każdy bowiem kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje, a kołaczącemu zostanie otworzone" (Łk 11, 9 - 10).
Jako stary ewangelik powiem Ci tak: Jak będziesz chciała, tak Ci się stanie
Stanę na chwilę
wtulony za wodospadem
Początek lata
(Matsuo Basho)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez viviana 07 kwi 2008, 22:27
Wielbark , pięknie , pięknie napisałeś :) Chcę i wierzę w to , że tak się stanie :)
A jak Ty się czujesz ? Mam nadzieję , że lepiej :)

P.S. Nie jesteś znowu taki stary :)

przez ulala 07 kwi 2008, 22:43
Jenu znow sie zaczelo
juz nie mam sil , taki mi zle.
Znowu masa na pasozyty, przeczytalam glupi artykul i nie moge spac, porobilo mi sie cos dziwnego jakby z jezykiem ze od spodu tam z tylu sztywnieje mi tak jakby, do tego mam mdlosci juz nie wiem co robic , gdzie isc
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez Wielbark 08 kwi 2008, 11:12
viviana napisał(a):Wielbark , pięknie , pięknie napisałeś :) Chcę i wierzę w to , że tak się stanie :)
A jak Ty się czujesz ? Mam nadzieję , że lepiej :)

P.S. Nie jesteś znowu taki stary :)

Viviana - rzeczywiście, trochę lepiej jest, aczkolwiek żołądek zmusza mnie do wizyty u garstrologa...staram się nie nakręcać, tym bardziej, ze ostatnio trochę przytyłem, a wywiad w rodzinie pozwolił ustalić, że wszyscy jak leci mają problemy z żołądkiem, ale nikt nie miał naprawdę poważnego zagrożenia...
Będziesz miała córkę, będziesz...zobaczysz
Co do wieku - biorę, biorę, zanim się rozmyślisz i stwierdzisz, że już nieco zgrzybiałem:))

ulala - pasożyty wystepują NAPRAWDĘ BARDZO RZADKO. Z samej teorii prawdopodobieństwa wynika że masz niezwykle małą szansę, żeby je złapać...
Stanę na chwilę
wtulony za wodospadem
Początek lata
(Matsuo Basho)

przez kajusia 08 kwi 2008, 18:43
ja krotko napisze:wielbarka wzielabym do domu bo dziala jak cieply kompres na rane i vivianke tez(bez obrazy Kochani to komplement)
aczkolwiek-wrazajac do pieprzyka to troche taki dziwny sie zrobil i mam w srodku niego takie jakby male biale plamki dwie-wydaje mi sie ze ich nie bylo.i czarne plamki tez na nim sa i brazowe.znowu wydaje mi sie ze mnie swedzi.choc jak wczoraj o nim nie myslalam to mnie nie swedzial:(
chce zeby bylo doooooobrze,nareszcie dobrze

przez viviana 08 kwi 2008, 22:55
Wielbark , nasz kompresiku-balsamiku , (podpisuję się pod słowami kajusi ) , bardzo się cieszę , że czujesz się lepiej i , że nabrałeś ciałka :) A żołądek , no cóż, czasem lubi płatać figle , tym bardziej ludzią takim wrażliwym jak my :)

Kajusiu , najlpiej by było jakbyśmy wszyscy zamieszkali w jednym domku ;) Ale by się działo :)
Kochana , a co innego Cię nie swędzi , co ? Ciało ma to do siebie , że swędzi , a szczególnie jak nam się wydaję . Olej pieprzyka , niech se będzie . I nie macaj jego , bo łapskach będę bić :)

przez ALEKS*OLO 08 kwi 2008, 23:16
ej skonczcie juz o tych pieprzykach :P bo ja juz sama mam mega czerniaka i juz mnie wszystko swedzi i znowu 2 tygodnie bede przezywac ze mam raka :roll: a do lekarza nie pojde bo a noz widelec sie okarze ze naprawde mam :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez kajusia 08 kwi 2008, 23:22
viviana mamy zamieszkac w jednym domku????hihihi.to dobrze by bylo gdyby stal sobie ten domek blisko szpitala ze wszystkimi specjalizacjami.teraz to najbardziej przydalby mi sie dermatolog w pelnym rynsztunku-najlepiej ordynator z wieloletnim stazem-konowalom mowie zdecydowane NIE :)
alex*OLO-to ja tylko dodam jeszcze o pieprzyku ,ze go nie lubie .:P a Twoja niechec do pojscia do lekarza???/hmmmm ja bym najchetniej zamieszkala z lekarzem wiec jestem zdziwiona...pozdrowka:)

przez ALEKS*OLO 08 kwi 2008, 23:42
kajusia napisał(a):alex*OLO-to ja tylko dodam jeszcze o pieprzyku ,ze go nie lubie . a Twoja niechec do pojscia do lekarza???/hmmmm ja bym najchetniej zamieszkala z lekarzem wiec jestem zdziwiona

Lekarze ....O NIE TYLKO NIE TO :!: ja posiadam wszystkie mozliwe choroby :P ale za nic nie udam sie do lekarza bo jak sobie tylko pomysle o lekarzach,szpitalach ,zastrzykach itp to juz poprostu natychmiastowe OZDROWIENIE :mrgreen:
Kiedys zawsze mialam manie na punkcie zapalenia wyrostka ,jak mnie tylko co zakłulo to juz od razu panika to napewno wyrostek :roll: ale jak sobie pomyslalam ze mnie beda badali ,kłuli igłami ,operowali ze pojde do szpitala itp to zaraz wszystko przechodziło :mrgreen: moj strach przed lekarzami i szpitalami jest silniejszy od tych moich wyimaginowanych chorob :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Wielbark 09 kwi 2008, 10:23
kajusia napisał(a):viviana mamy zamieszkac w jednym domku????hihihi.to dobrze by bylo gdyby stal sobie ten domek blisko szpitala ze wszystkimi specjalizacjami.teraz to najbardziej przydalby mi sie dermatolog w pelnym rynsztunku-najlepiej ordynator z wieloletnim stazem-konowalom mowie zdecydowane NIE :)
alex*OLO-to ja tylko dodam jeszcze o pieprzyku ,ze go nie lubie .:P a Twoja niechec do pojscia do lekarza???/hmmmm ja bym najchetniej zamieszkala z lekarzem wiec jestem zdziwiona...pozdrowka:)

Viviana, kajusia - ale mi miło... czuję jak się czerwienię :D ...
Viviana - zrób wreszcie, dziewczyno ten test i zabierz się za urządzanie pokoju dziecinnego (tzn. zacznij o tym myslec), bo jak nie teraz, to na pewno nastepnym razem się uda... ja to po prostu wiem... i bedzie dziewczynka jak malowanie...
kajusia - położ się na kanapie. Rozluźnij wszystkie mięśnie - najpierw nogi, potem ręce, potzem grzbiecik, który zawsze masz napięty i kiedy się już uspokoisz, powtarzaj sobie: "jestem spokojna. Jest we mnie wielkie spokój. Ten mały pieprzyk niczym nie jest. Nie będę go dotykać. Nie będę na niego patrzeć". Zrób tak, póki całkowicie się nie rozluźnisz...zobaczysz jak świetnie podziała :!:
Alex*OLO - to bardzo dobrze, ze mówisz że te choroby są wyimaginowane.. Bo tak naprawdę to są one wypadkową Twojego strachu przed lekarzem i tego, co sobie "wgrałaś" do poświadomości tj że jeśli pójdziesz do lekarza, wówczas od razu usłyszysz wyrok. A tak nie jest - gwarantuję Ci.
Stanę na chwilę
wtulony za wodospadem
Początek lata
(Matsuo Basho)

przez kajusia 09 kwi 2008, 17:36
Aleks*olo to powiem szczerze ze zazdroszcze.mnie raczej zawsze nekaly chorobska tzw wysokiego ryzyka :(wiecie o czym mowie...
wielbark dzieki za slowa otuchy.wydaje mi sie ze mobemid zaczyna powoli dzialac bo czuje znaczne podwyzszenie nastroju.zdarzaja mi sie jeszcze ataki ale juz nie tak bardzo paralizujace.teraz moge powiedziec tak:biore go od miesiaca i troche i :na poczatku przez jakies 3 tyg nastapilo poglebienie nerwicyi pogorszenie nastroju,dopiero po 4 tyg zaczelam chyba czuc delikatna poprawe i teraz od wczoraj musze powiedziec ze nie bylam w tak dobrym nastroju od dawna (nawet jesli okolicznosci przyrody sprzyjaly).skutek uboczny mobemidu:bole zoladka ale ostrzegano mnie o tym ...tzn wiem ze to ze poprawil mi sie troche nastroj nie oznacza wyleczenia bo miewam jeszcze ataki ale to chyba krok w dobrym kierunku ...

przez marymary 09 kwi 2008, 22:10
witam wszystkich:)

kajusia: bylam u lekarza z moim pieprzykiem... mam go od małego..wysoko na czole prz samych wlosach.. a ze nosze grzywke to go za bardzo nie widac.. czasem go szarpne jak sie czesze...;/
bylam z nim u lekarza... i lekarz stwierdzil ze jest on.. dziwny;/ niby nie czarny ale jasno brazowy bardzo twardy, silnie wrosniety w skóre, wypukły ale regularny no i hmm kolo 3na 3 mm:d dostalam skierowanie do onkologa na wszelki wypadek zeby to zobaczył..;/ ciekawe co z tego wyniknie.. eh :(

pozdrawiam wszystkich :)

Sortuj wg