Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kasiotla 18 lip 2012, 13:57
Czapla, ja już przerabiałam raka żoładka, raka przełyku- ten nawraca, teraz rak krtani

przez kinga353 18 lip 2012, 14:06
Czapla ja od dziecka walczę z Coli bóle brzucha wymioty nudności i potworne cuda z pęcherzem włącznie z krwiomoczem. Tak działa ta bakteria. 3 razy dziennie po 2 furaginy i dużo witaminy c zakwaszaj mocz!!!!!!!!!!
I zdiagnozowałam sobie mój twór w nosie , moj syn ma gronkowca w nosie no i mnie pewnie zaraził. Teraz tylko padam z przerażenia czy mój maluch w brzuchu nie ucierpi na tym. Bo na forach różne cuda piszą

przez George 18 lip 2012, 16:24
Czapla napisał(a):Ja znowu od kilku tygodni choruję na raka jelita ślepego, ponieważ wróciły moje tępe ale silne bóle z prawej strony koło pępka i jak się przyciśnie to wyczuwalny jest dość duży twardy guz w miejscu bólu :zonk: . Do tego towarzyszyły mi mdłości, jakieś zaparcia, wzdęcia a to wszystko świadczy o guzie układu pokarmowego.
Żyć nie umierać!

Tracisz na wadze, masz krew w kale, niedokrwistość, naprzemienne biegunki i zaparcia?
Ad maiora natus sum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ottanta 18 lip 2012, 16:55
witam wszystkich :) łączę się w bólu wkręcania sobie wszytskich możliwych schorzeń, ze szczególnym naciskiem na te o najcięższym kalibrze.

moj obecny problem to: na pewno mam jakieś schorzenie mózgu! od jakiegoś czasu wieczorem w słabo oswietlonym pomieszczeniu gdy mrugam oczami mam to widzę takie "falki" rozchodzace sie jak fale na wodzie. okulistycznie wszytsko dobrze (przynajmniej na podstawowym poziomie), wiec na pewno coś mam nie tak z głową. objawy te zaczęły się w zbliżonym czasie, gdy kupiłam nowe okulary i kolejnym miesiącem brania leków (w ulotce napisano, że może być pogorszenie widzenia albo luminescencja). może to ma ze sobą coś wspólnego, choc ja wiem swoje. z lękiem czekam na wieczor, kiedy trzeba bedzie włączyc lampkę, obserwuję każde mrugnięcie i truję mojemu mężowi a on już biedak słuchać nie może :( poradzicie cos? :(

przez Czapla 18 lip 2012, 16:59
Ja nie mam na czym tracić, bo ważę 49 kg, a mam dwoje dzieci i całkiem już ze mnie dojrzała dziewczynka :oops: , ale pozostałe objawy jakie znalazłam, pasowały.. Niestety hipochondria to moja przypadłość i jestem tego świadoma, tylko pewnie jak każdy hipochondryk mam czasem przeczucie, że może oprócz nerwicy i hipochondrii jednak na coś innego jestem chora.
Te plastrony to raczej pewnik, bo ciągną się za mną jakiś czas. Lekarz ostrzegał mnie, że to będzie wracać, tylko ja najbardziej boję się, że ich leczenie polega na antybiotykoterapii a potem na usunięciu chirurgicznym :silence:

przez kasiotla 18 lip 2012, 17:06
Kochani, skad to wszystko się w nas bierze? Ja już tracę siły. Czapla, zapomniałam- jeszcze miałam raka mózgu! 2 razy. Ale to ściskanie w gardle przeraża mnie najbardziej. Wciąż się boje, że nagle zacznę się dusić, spadne z krzesła fioletowa z wywalonym językiem i nikt nie zdoła mi pomóc :( nie umiem cieszyć się już życiem:( Ktoś miał coś podobnego?

przez ottanta 18 lip 2012, 17:16
kasiotla na takie coś (z tym ze ja miałam uczucie zamykania się przełyku, więc oczywiście mialam guza przełyku!) moj mąż (lekarz, więc tym większe ma ze mną przeboje) stwierdził: globus histericus. jak sie dowiedziałam i poczytałam w sieci przeszło jak reką odjął. czego i Tobie życzę :)

przez kasiotla 18 lip 2012, 17:28
ottana- mąż lekarz, to super sprawa, przynajmniej masz pewność, że ktoś udzieli Ci fachowej pomocy. Mój mąz jest muzykiem- bez szans- o pierwszej pomocy nie ma pojęcia, a jak gra, to mogłabym umrzeć tysiąc razy- nie zauważy! Spokojniej mi przy mamie-jest emerytowaną pielęgniarką ale ona z tych co to "o u mnie w porządku, wprawdzie odpadła mi prawa noga ale lewa jest calkiem ok", zatem o zrozumieniu nie mam co marzyć. Strach mnie paraliżuje- mam dwuletniego synka i tak bardzo się martwie...:(

przez Macko 18 lip 2012, 18:29
Cały czas wydaje mi się że zaraz zemdleje i umrę, pieprzone węzły :-(

przez kasiotla 18 lip 2012, 19:17
Macko- mam to samo, bardzo się boje. Udusi mnie to gardło

przez Macko 18 lip 2012, 20:44
Ja też mam tą gule w gardle, i do tego cierpnie mi broda, ale tylko jak myslę że mam raka a jak węzłów dotknę to zimny pot na plecach czuję.

-- 18 lip 2012, 20:45 --

Ja też mam tą gule w gardle, i do tego cierpnie mi broda, ale tylko jak myslę że mam raka a jak węzłów dotknę to zimny pot na plecach czuję. Przez pewien czas bałem się spać, bo czułem że się zapadam, dziwne uczucie

przez kasiotla 18 lip 2012, 21:17
ja też mam to zapadanie!

przez Macko 18 lip 2012, 21:44
Aktualnie łaże po domu i myslę że jak pujdę w piątek popołudniu po wyniki to usłyszę, białaczka, ziarnica albo jakis inny rak, im bliżej piątku tym bardziej świruje.
Dużo by pisać ale podejrzewam że mam białaczke bo 2 lata temu krew mi z nosa często leciała i pewnie to od tego.
Serce mi wali jak zwariowane, łeb mnie z tyłu boli, czekam na wyrok.

przez anka00 18 lip 2012, 22:52
Kurcze widze ze jest tu coraz wiecej nowych osób. Matko co to dzieje ze tyle ludzi ma takie problemy?
Ja czekam na ten cholerny wynik badania histopatologicznego wyciętego pieprzyka. Macko wiem co czujesz. Ja tez trzese sie ze strachu. Macko a czy ty byłes kiedykolwiek u psychologa albo psychiatry ze swoim problemem? Do nich niepotrzeba skierowania, a potrafią naprawde pomóc

Sortuj wg