Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Macko 17 lip 2012, 15:40
Mi powiedział sąsiad, który był doktorem że jak tak długo je mam i nierosną to żebym się niemartwił, ale ja i tak wiem lepiej, najwiekszy ma 1.5cm a reszta tak do 5mm, ten obojczykowy ma z 4mm przesówa się pod palcem a z 5cm wyżej już na szyji mam ten co się chowa, ale mam też po obu stronach za uszami i z przodu szyji tak duży, ja mam już dość, pod pachami i w pachwinach niema ale w zgięciu łokcia taka kulka pod skurą lata, mam nadziej że krew wyjdzie dobrze, jak będzie ok to węzły baj baj.

przez emgie122 17 lip 2012, 23:58
Dzisiejszy dzien oceniam na dobry. Zadnych nowych chorob. Rano nie prostowalam wlosow i spielam je, i jakos mniej ich wypadlo. Teraz troche zaczynam panikowac i ogladac cale cialo, dlatego szybko ide spac. Dobranoc. Mam nadzieje ze u was tez nie najgorzej. Kinga353 zazdroszcze morza.. Ciesz sie urlopem kochana.

przez kinga353 18 lip 2012, 09:31
A ja teraz przyjrzałam się moim śluzówkom w nosie i widzę coś w rodzaju afty. No i panika bo mam to długo. Normalnie szaleństwo. Rak to nie jest ale licho wie czym jest ta mała ranka? JAk nie czerniak to inne cudo sobie wmówię

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Macko 18 lip 2012, 10:23
2 dni do pobrania krwi, teraz mam raka płuc, a te węzły to przeżuty.

przez darkfairy 18 lip 2012, 10:26
oby te nasze obawy nigdy się nie sprawdzily, ja ostatnio znów mam masakrę jeśli chodzi o raka, nie chcę niz na siebie "ściągnąć" :(( a wiem, ze takie myslenie nie jest bez skutków.... :/ jak sie pozbyć tych cholernych myśli ??
Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie.Jest też tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. [...] żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera,tak na prawdę nie żyjąc

przez emgie122 18 lip 2012, 10:33
Umowilam sie. 7 sierpnia, pierwsza jest wizyta u lekarza. Ciekawe co bedzie mi robil. Nienawidze lekarzy, raczej naleze do tych co panikuja ale nie ida tam

przez Macko 18 lip 2012, 10:34
28 lipca cała rodziną jedziemy na wakacje, cieszą się wszyscy, tylko ja łaże po domu jak trup. Jak we krwi coś wyjdzie nawet niemyślę.

przez anka00 18 lip 2012, 10:52
Eh... a ja czekam na ten wynik jak na wyrok. To czekanie jest najgorsze. Jesli okaże sie ze jest ok to bede najszczesliwszym człowiekiem na świecie, no chyba ze znowu cos sobie wynajde.
Modle sie cały czas zeby to nie był czerniak.
Boje sie tez o mojego męża bo on tez ma pieprzyki, szczególnie jeden mnie niepokoi, ale był z nim juz 2 razy u drmatologa i babka powiedziała ze absolutnie nic złego sie nie dzieje

przez George 18 lip 2012, 11:03
emgie122 napisał(a):Umowilam sie. 7 sierpnia, pierwsza jest wizyta u lekarza. Ciekawe co bedzie mi robil. Nienawidze lekarzy, raczej naleze do tych co panikuja ale nie ida tam

Gdzie się umówiłaś, na terapię? Lekarz pewnie zleci podstawowe badania - morfologię, OB, mocz.

-- 18 lip 2012, 10:04 --

Macko napisał(a):28 lipca cała rodziną jedziemy na wakacje, cieszą się wszyscy, tylko ja łaże po domu jak trup. Jak we krwi coś wyjdzie nawet niemyślę.

Czemu nie pójdziesz do psychiatry? Przecież to nic nie boli...
Ad maiora natus sum

przez darkfairy 18 lip 2012, 11:21
anka00 napisał(a):Eh... a ja czekam na ten wynik jak na wyrok. To czekanie jest najgorsze. Jesli okaże sie ze jest ok to bede najszczesliwszym człowiekiem na świecie, no chyba ze znowu cos sobie wynajde.
Modle sie cały czas zeby to nie był czerniak.
Boje sie tez o mojego męża bo on tez ma pieprzyki, szczególnie jeden mnie niepokoi, ale był z nim juz 2 razy u drmatologa i babka powiedziała ze absolutnie nic złego sie nie dzieje

mialam wycinane pieprzyki 2 lata temu, badali je (myslalam, ze umre) i nic nie wyszlo :) tez myslalam, ze bede najszczesliwsza na swiecie. niestety nasza choroba to taka wredna małpa, ze po niedlugim czasie zaczelam wmawiać sobie cos innego :/
Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie.Jest też tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. [...] żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera,tak na prawdę nie żyjąc

przez emgie122 18 lip 2012, 11:39
Tak, na terapie. Zawsze robia najpierw badania? To ja chyba padne ze strachu!!

przez Macko 18 lip 2012, 12:55
Zobacze co wyjdzie w krwi, jak będzie ok to zastanowie się nad psychologiem, chyba że raczysko wylezie to se odpuszcze :-P
Mam pare jazd z chorobami ale węzły mnie dobijają.

przez kasiotla 18 lip 2012, 13:31
mnie wróciło...dwa miesiące byłąm zdrowa, a teraz ściska w gardle, dusi, gula, boje się, że umre...niby oddycham normalnie ale to zaciskanie gardła, jakby mnie kto petle na szyi zaciskał...pomóżcie:( mam malutkie dziecko, boje się, nie chce go zostawić:(

przez Czapla 18 lip 2012, 13:48
kasiotla napisał(a):mnie wróciło...dwa miesiące byłąm zdrowa, a teraz ściska w gardle, dusi, gula, boje się, że umre...niby oddycham normalnie ale to zaciskanie gardła, jakby mnie kto petle na szyi zaciskał...pomóżcie:( mam malutkie dziecko, boje się, nie chce go zostawić:(

kasiotla, jeśli "niby oddychasz" to znaczy, że oddychasz a ucisk w gardle to tylko Twoje subiektywne odczucie. Jeśli skupisz się na biciu serca i wmówisz sobie, że bije nierównomiernie i coś mu dolega, to tak to będziesz odczuwała. Typowe dla nerwicy.

Ja znowu od kilku tygodni choruję na raka jelita ślepego, ponieważ wróciły moje tępe ale silne bóle z prawej strony koło pępka i jak się przyciśnie to wyczuwalny jest dość duży twardy guz w miejscu bólu :zonk: . Do tego towarzyszyły mi mdłości, jakieś zaparcia, wzdęcia a to wszystko świadczy o guzie układu pokarmowego. Super! :bezradny: Wprawdzie rok temu mój lekarz powiedział mi żebym zrobiła USG bo według niego to są plastrony, ale za to drugi, którego nie znam, stwierdził, że USG jest konieczne, bo to może być nawet nowotwór :silence: .. I tak USG nie zrobiłam, a guz znowu urósł i bolał. Teraz bóle minęły, guz "zmiękł" i jest ledwo wyczuwalny i jakby stan zapalny znowu rozszedł się po kościach, ale za to ból cewki moczowej wrócił. W zeszłym tygodniu robiłam posiew moczu i wczoraj dzwoniła do mnie pani z laboratorium, ze wyhodowano escherichia coli w dużych ilościach, wrażliwą na furaginum i żebym sobie kupiła w aptece...
A dzisiaj wstałam z cisnieniem 85/55, potem miałam atak lęku, prawie paniki, nagły skok 125/91 i leki poszły w ruch.. Znalazłam już choroby nadnerczy będące przyczyną takich nagłych skoków cisnienia..

Żyć nie umierać!

Sortuj wg