Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Macko 01 lip 2012, 14:51
A byłaś z tym u lekarza i co on ci mówił, ja moge wyczuć obojętnie w jakiej pozyci tylko raz miększy a raz twardy, kiedyś martwiły mnie szyjne a teraz tylko o tych myślę.

-- 01 lip 2012, 14:58 --

Jestem ciekaw jak lekarz zareagował na twoje węzły bo jak byłem 4 lata temu u lekarza to bez badania i nawet niepytał czy małe albo duże tylko dał skierowanie na krew i powiedział że 90% białaczka. Przestraszyłem się i od tamtego czasu omijam przechodnie. Oczywiscie ze starachu krwi niezrobiłem

przez asiq83 01 lip 2012, 15:02
Ja już byłam kilka razy u lekarza z tymi węzłami, na usg dwa razy, ostatni raz tydzień temu. Radiolog mnie wyśmiał i potraktował jak wariatkę. Na ostatnim usg nie było widać tych pod obojczykiem więc może to coś co ja czuje to jest jakaś część szyi po prostu? Nie wiem. Oczywiście mam wszystkie objawy chłoniaka, łącznie z nocnymi potami, więc schiza mnie nie opuszcza...

U onkologa też byłam w kwietniu. Pomacał szyję i powiedział że nic złego się nie dzieje. Choć wtedy miałam ich mniej. Chociaż z drugiej strony te nowe wyszły mi teraz, jak jestem mega przeziębiona...

przez Macko 01 lip 2012, 15:08
Ja boje się białaczki bo mi pare razy krew z nosa leciała, tyle że to dawno było ale ty masz usg zrobione a ja boje się krew zbadać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez asiq83 01 lip 2012, 15:10
No niby mam i niby węzły odczynowe ale skąd następne?

przez Macko 01 lip 2012, 15:25
Ja mam alergie pokarmową, dodatkowo coś z sutkiem, puchnie mi przy wysiłku, dosłownie przed chwilą znalazłem węzła pod uchem w dotyku jak jakis glut ruchomy, jak ja bym miał usg to bym nawet niemyślał o węzłach, ale może mamy taką urode że choroby zostawiają ślady w postaci węzłow.

przez asiq83 01 lip 2012, 16:44
Być może, ale ja w sumie nie choruje a one wychodzą. Nawet pokonałam mega lęk przed dentystą byle tylko naprawić co trzeba i pozbyć się tych węzłów. Zostało mi jeszcze usunąć ósemki. Nie odpuszczę dopóki nie znajdę przyczyny. Inaczej nie da mi to spokoju.

przez Macko 01 lip 2012, 18:02
Ja też się dobrze czuje a węzły zostały, te na szyji niech se tam siedzą ale ten nadobojczykowy mnie martwi ale ide do dermatologa we wtorek z wysypką może da mi skierowanie na badanie krwi to zrobie. A może miałaś wcześniej te węzły tylko niemacałaś tam. Ja zaóważyłem moje w trakcie grypy i tak zostały do dzis, 4 lata raz mam białaczke a raz ziarnice i tak cały czas :-St

-- 01 lip 2012, 20:24 --

A tak wogule dermatologa można o skierowania na takie badanie prosic.

przez asiq83 01 lip 2012, 21:04
A ja nie czuje się dobrze. Pisząc, że nie choruje, miałam na myśli przeziębienia. Ale samopoczucie mam kiepskie. Jestem ciągle zmęczona, dużo schudlam, często boli mnie głowa.

A co do badań, to chyba każdy lekarz może dac skierowanie na badanie krwi.

przez Macko 01 lip 2012, 21:17
Tak myślę żeby powiedziec jej o węzłach może te krosty, alergia są powiązane z nimi, jak teraz macam to takie malutkie rozlewające pod palcem :-(.
A może poprostu wmawiasz sobie to zmęczenie ja tak miałem z dusznościami, jak mnie brał to stawałem prosto i nagłos mówiłem sobie przestan wariować, czasami trzepłem się z lisci, naprawde pomaga ;-)
Jak masz zrobione tyle badań to pewnie jesteś zdrowa, nie to co ja, 21 lat a stracha ma przed badaniem krwi :$

przez George 02 lip 2012, 12:34
[quote="asiq83"]A ja nie czuje się dobrze. Pisząc, że nie choruje, miałam na myśli przeziębienia. Ale samopoczucie mam kiepskie. Jestem ciągle zmęczona, dużo schudlam, często boli mnie głowa.
quote]

Mam podobnie... Fizycznie daję jakoś radę różnym wysiłkom, ale mimo to czuję się, jakby mnie walec rozjechał. O spadku wagi nie wspomnę, bo w pół roku straciłem 12 kg. Do tego czuję wewnętrzne napięcie, lęki jakieś, niepokój, poczucie jakiejś katastrofy... Masakra.
Ad maiora natus sum

przez asiq83 02 lip 2012, 14:16
George, rozumiem Cie doskonale...

A ja się tak waham. W jednej chwili zapominam o lęku bo przecież ostatnio miałam mnóstwo stresu, do tego wszędzie kaszlący i kichający ludzie, więc węzły od infekcji a strata wagi i zmęczenie od stresu. A po chwili uświadamiam sobie, że przecież wszystkie objawy są jednoznaczne i przyjmuje mega dola, chce mi się płakać z tego wszystkiego...

przez anka00 02 lip 2012, 17:40
sardyna miała kiepskie wyniki prolaktyny i podobno przez to tez zły wynik estadriolu.
chrupek czuje sie fatalnie na bromegronie. Nie miałam siły wstac z łóżka i isc do łazienki, robiło mi sie słabo, ciemno przed oczami i miałam koszmarne mdłości i zawroty głowy. Lekarz ostrzegał mnie o skutkach ubocznych ale miałam nadzieje ze mnie to ominie. Jest bardzo zle, miałam juz wrażenie ze trace przytomnosc, robiło mi sie ciemno przed oczami i czułam szum w uszach. Odstawiłam ten lek i spróbuje jeszcze raz w weekend jak będą wszyscy w domu bo sama sie boje go brac. Jesli nie dam rady to mamy próbowac innych leków

-- 02 lip 2012, 16:42 --

W piątek mam ta nieszczesną wycinke pieprzyka. Jestem tym wszystkim podłamana. Boje sie o pieprzyk, o gruczolaka, żyje w ciągłym stresie. To jest straszne

przez Macko 02 lip 2012, 21:30
Ludzie jak macam nad obojczykiem to normalnie go czuje pod palcem a wcale nie naciskam mówie wam mam raka , to że 4 lata mam te węzły i nie rosną może być spowodowane białaczką która powoli się rozwija, ide do dermatologa z krostam może powiem mu o węzłach i zrobie tą krew ja już wymienkam, nic mnie nie cieszy, mam doła, siedze w domu .i i myśle jak to będzie

przez George 02 lip 2012, 21:58
Macko napisał(a):Ludzie jak macam nad obojczykiem to normalnie go czuje pod palcem a wcale nie naciskam mówie wam mam raka , to że 4 lata mam te węzły i nie rosną może być spowodowane białaczką która powoli się rozwija, ide do dermatologa z krostam może powiem mu o węzłach i zrobie tą krew ja już wymienkam, nic mnie nie cieszy, mam doła, siedze w domu .i i myśle jak to będzie

Nie wiem kto naopowiadał ci głupot, że białaczka rozwija się długo. Po 4 latach od pierwszych objawów byłbyś dzisiaj aniołkiem. Nie wkręcaj więc sobie ziarnicy ani białaczki, bo to nieprawdopodobna choroba u ciebie. Zacznij czytać książki, zajmij się ćwiczeniami fizycznymi, wypij piwo, przeleć jakąś pannę...
Ad maiora natus sum

Sortuj wg