Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pisanka 15 cze 2012, 13:22
w sumie tak, jak nie była jakaś inwazyjna bardzo. mi w sumie teraz też nie przeszkadza. chociaż i tak nie wiem czy ją w ogóle mam ^^

przez Saanna 15 cze 2012, 13:31
wiesz po prostu sie nie zastanawialam, czy bede/nie bede miala atak. owszem czasem sie zdarzałay. teraz jest inaczej. mysle o tym czesto. w ogóle mam wrazenie, ze jestem jakas inna niz wczesniej. ;( oderwana od życia, emocji . SAJGON. jak nie ja. byłam osoba owszem zależna i niekiedy lękliwą, ale żyłam sobie na swój sposób fajnie sobie radziłam. :(

przez sardyna 15 cze 2012, 16:00
anka00 będzie dobrze, na pewno to żaden czerniak ;) patrz ja 12 już przeżyłam 8)

zresztą teraz zaczynam żałować tak pochopnej wycinki bo blizny mam okropne (w tym 5 na brzuchu) i kostiumu 2-częściowego na plaży już na pewno nigdy nie założę ;(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Macko 15 cze 2012, 17:23
Jeden dzień bez swirowania, jeden, i znowu grałem na kompie i przejechałem rękom nad obojczykiem oddruchowo, nie mocno a i tak tą kulkę czułem, może dlatego że troche zgarbiony ayłem, jak legne na łużku to przypomina żyłke a jak wstane to jest twarde jak ziarenko piasku :-(
Co z tego że małe, jak nieruchome i twarde.
Możliwe że białaczka albo ziarnica przdz 4 lata nie daje obiawów

przez anka00 15 cze 2012, 21:26
sardyna bardzo dziekuje Ci za twoje wsparcie.
Macko Idz moze do zwykłego internisty i powiedz mu o swoich obawach, pokaz mu te węzły a zobaczysz co ci powie. MYsle ze taka wizyta by Ci sie przydała.
Dla pocieszenia napisze ci ze ja tez mam wyczuwalne węzły tylko że pod żuchwą i juz 3 lekarzy zapewniało mnie ze to jakies zwapnienia po przebytej infekcji czyli nic groźnego

przez Macko 15 cze 2012, 22:07
Ide do dermatologa bo cały w syfach jestem jak biedronka :-), a na węzły to chyba bym zszedł ;-)

przez anka00 15 cze 2012, 23:08
Pocieszam sie jeszcze tym ze od ponad pół roku co miesiac prosiłam męża zeby obejrzał mi ten pieprzyk czy nic sie zmienia i do tej pory mąż twierdzi ze przez ten cały czas pieprzyk wygląda tak samo. Gdyby był czerniak to chyba byłoby widac jakies zmiany w tym pieprzyku w ciągu tylu miesięcy?

przez Macko 16 cze 2012, 10:47
Ja też miałem jazde na raka skury, jakieś 5 lat temu, mam pieprzyka na ramieniu dość duży jest, miałem schizy na czerniaka, ale pojawiły się węzełki i czerniak poszedł w odstawke. Dermatolog mi powiedział że przez 2 miesiące napewno by urosło,i zmieniło kształt. Nowotwory skury rozwijają się szybko.
A dzisiaj mam swira na białaczke która rozwija się pare lat bez obiawów, bo przeczytałem w necie na stronie ziarnica.pl, ta strona mnie dobija,
ze są białaczki które nawet 15 lat bez obiawów się rozwijają, łomatko 8 lat temu miałem w d...ie węzły, białaczki, ziarnice, gdzie ja miałem w głowie obojczyki.
a te węzły nadobojczykowe to po grypie albo po kaszlu mogą być wyczówalne.

przez George 16 cze 2012, 13:14
Macko,
przede wszystkim zamiast grać na kompie i się macać po węzłach, to lepiej zacznij czytać książki i pracować nad ortografią. Nie idzie czytać twoich postów, takie "byki" robisz...
A co do białaczki i ziarnicy - nie czytaj tych stron, bo to nic nie da. Jak masz być chory to i tak będziesz... A jak ci nie pisane - ocalejesz.
Ad maiora natus sum

przez lowbrets 16 cze 2012, 13:20
ja się boję, że się uduszę albo mi stanie serce cały czas.. mam przez to różne dolegliwości a na holterze wyszła niemiarowość :? zatokowa

przez Macko 16 cze 2012, 15:40
Sory za byczki ale niemoge się skupic,

przez kami83 16 cze 2012, 22:11
Macko, nic nie będziesz wiedział bez badań. Ile jeszcze dasz radę tak się zamartwiać? My możemy cię tu wspierać ale cię nie zdiagnozujemy.

przez jovana80 18 cze 2012, 12:05
Witam ponownie
jestem w totalnej rozsypce, tylko to forum mi pozostalo by wylac swoje zale,bo nikt nie moze mnie juz sluchac :(
Zapisalam meza na piatek do dermatologa, jestem roztrzesiona, spocona, bez checi do zycia, mam czarne mysli, podsumowuje nasze malzenstwo, mysle o 12 latach spedzonych razem,o naszej 10 rocznicy slubu, ktora sie zbliza i jak ona bedzie wygladala; miejsca nie starczyloby na przelanie wszystkich odczuc......nienawidze dnia w ktorym dowiedzialam sie o czerniaku, mnie rowniez kazdy artykul o tym wprowadza w stan katatonii, nie wiem jak dotrwam do piatku, czemu na te wizyty trzeba ciagle czekac, chce miec to juz za soba, niepewnosc to kolejne co mnie dobija....piszecie o dzieciach, o checi posiadania ich, a ja jako matka mysle,ze poqwinnyscie sie cieszyc poki ich nie macie, bo z strach o dzieci jest chyba najpotworniejszym strachem ze wszystkich, obawy w trakcie ciazy, porod, po porodzie i tak cala wiecznosc, wiecznosc w zamartwianiu sie....gdzie tu radosc? We mnie wszystko juz umiera, chyba wole sie juz zamartwiac o siebie niz o kogos z moich bliskich. Czlowiek uswiadamia sobie jak kocha, a ja zaluje wszystkich klotni z mezem i tak chce by dane nam bylo dozyc poznej starosci.....jest mi strasznie strasznie zle......
:(

przez burakota 18 cze 2012, 12:12
Jeśli chodzi o czerniaka to jest to jedna z chorób, których boję się najbardziej... A jeszcze wszędzie muszą o tym trąbić. Lato, słońce, ludzie się opalają i ciągle audycje, artykuły, programy. Słabo mi się robi od tego. Nie słucham, nie czytam o tym, ale to i tak przypomina o tym strasznym czerniaku, którego tak się boję! W ogóle u mnie jakikolwiek rak jest na pierwszym miejscu.

Sortuj wg