Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez anka00 25 maja 2012, 10:08
Dzisiaj mam wizyte u lekarza na 16 30 , juz umieram ze strachu. Boje sie co mi powie

przez shaam20 25 maja 2012, 12:50
serce mnie kłuje od 3 dni, i takie dziwne uczucie jest.
Pewnie to nerwica, jak zawsze, ale i tak się boje, jak zawsze.
:oops:
' co cię nie zabije to cię wzmocni' - także chyba już jestem nieśmiertelna ;)

fluo 10mg
nerwica lękowa,hipochondria, ataki paniki.

przez sardyna 25 maja 2012, 17:48
anka00 to daj znać, czy lekarz z tych plamek śmiał się bardzo czy tylko trochę ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anka00 25 maja 2012, 19:37
jeste po wizycie, jest wszystko ok. Dostałam jednak skierowanie na badania : prolaktyna z obciązeniem, fsh, estadriol, morfologia, białko całkowite. Troszke sie martwie czy te wyniki beda ok. ginekolog kazał mi sie wyluzowac podczas wakacji i cieszyc sie małżeństwem i seksem. Jesli nic z tego nie wyjdzie to po wakacjach zaczniemy stymulowac moje jajniki lekami.

przez asiq83 25 maja 2012, 21:30
Witajcie. Chwilę mnie nie było. Żołądek nadal boli. Ale gorsze jest to, że dzisiaj wymyśliłam sobie wodobrzusze... Ostatnio jakiś duży brzuch mi się zrobił, jak w ciąży normalnie... A taki brzuch plus żołądek plus inne jeszcze objawy dały mi wodobrzusze nowotworowe... Nie ma To jak spokojnie zacząć weekend...

przez kami83 25 maja 2012, 23:15
Ja wysiadam, mowię wam...siedzę i ryczę bo moja mama coś sobie wymacała na piersi...ona twierdzi że to nic takiego, a ja się trzęsę ze strachu... :why: Do tego mojemu mężowi spuchło kolano i coś mu tam pyka...kolejna noc będzie nieprzespana...

przez anka00 26 maja 2012, 12:36
kami spokojnie. Moja mama juz nieraz sobie wymacała guza w piersi i potem okazywało sie to nic takiego.Ja sama zreszta juz nieram miałam panike odnośnie guzków w piersiach. A kiedy twoja mama robiła ostatnio jakies badania piersi? usg? mammografia? kontrola przez gin?
A moze twój mąz miał jakis uraz tego kolana. Mojemu ostnio kolano wyskoczyło i było spuchniete jak balon. Juz miesiąc siedzi w domu i nie moze za bardzo zginac nogi, czeka go rehabilitacja.

przez kami83 26 maja 2012, 12:45
Moją mamę zagonić na badania to jest sztuka. Ostatnio u gina była ze dwa lata temu, a jak jej mówię żeby sobie regularnie piersi badała to mi mówi że nie będzie sobie cycków macać, bo to głupie. A to co jej wyskoczyło to chyba jakiś syf, grunt że chyba jednak się zestrachała po tej mojej wczorajszej histerii i idzie w poniedziałek do lekarza. Mąż nic nie robił ostatnio, wozi się tylko samochodem, żaden sport, bo nie ma czasu i ochoty. Przeprowadzkę mieliśmy już jakiś czas temu i nie sądzę żeby coś mu się zrobiło po takim czasie. Ubłagałam go żeby poszedł zrobić sobie jakieś badania bo nieźle kuśtyka i coraz bardziej go to boli.

przez anka00 26 maja 2012, 17:59
kami oczywiście lekarzem nie jestem, niewydaje mi jednak sie zeby u twojego meza objawy wskazywały na cos bardzo niebezpiecznego. Moze to jekies zwykłe naciągnięcie czegos, albo jakies zwyrodnienie. Ważne ze pójdzie do lekarza. Moja mame kiedys przez długi czas bolała dłon i nadgarstek i tak z tym chodziła. Wkoncu ból był tak silny ze nie mogła ruszyc ręką, poszła do lekrza i okazało sie ze to jakies zwyrodnienie jej sie zrobiło i dostała skierowania na naświetlania i przeszło.
Moja mame strasznie ciężko jest namówic na wizyte u lekarza. Co prawda cytologie robi co roku ale w labolatorium a u ginekologa to juz z 10 lat niebyła!!! Ostatnio ją ostro opieprzyłam zeby poszła chociarz usg narządów rodnych zrobic. No i przyznała mi racje ale tak odkłada ciągle na nastepny tydzien a ja sie martwie

przez George 28 maja 2012, 10:57
Mnie ostatnio dokucza jakieś dziwne spękanie ust i uczucie jakby przeziębienia. Nie to, żeby leciało mi z nosa czy żebym miał gorączkę. Zwyczajnie, jak to mówią potocznie, spierzchnięte usta. Dziwne zjawisko. Badania krwi nie wykazały praktycznie nic. Stanów zapalnych nie ma, OB 1. Czuję się jednak jakby dodatkowo lekko osłabiony. Co to za ustrojstwo? W nerwicy takie coś chyba się nie przejawia.
Ad maiora natus sum

przez cud-kobieta 28 maja 2012, 13:43
a nie siedzisz w klimatyzowanym pomieszczeniu?

przez asiq83 28 maja 2012, 14:03
Kami, jak u Ciebie?

A ja dzisiaj wymacałam sobie węzeł chłonny w pachwinie. Boli jak zaraza... Już nie wiem... Ostatnio za dużo tego wszystkiego: węzły na szyi, jakiś twór w gardle, żołądek i jelita a teraz jeszcze ten węzeł w pachwinie... Płakać mi się chce :(

przez kami83 28 maja 2012, 16:36
Asiq, dzięki że pytasz. Mąż był u lekarza pierwszego kontaktu, dostał skierowanie do ortopedy bo coś tam jest nie tak. Lekarz nie chciał zgadywać co to jest, może woda w kolanie, może coś tam z rzepką nie tak. Idzie się prześwietlić pojutrze i dopiero z prześwietleniem pokuśtyka do specjalisty. Więc obecnie robię za kierowcę, co dla mnie jest masakrycznie stresujące - nie boję się tego że źle coś zrobię, bo nie jestem złym kierowcą, ale mam schizę że ktoś we mnie wjedzie. Mama umówiła się na usg (wreszcie), poszła do gina który stwierdził że nic tam nie ma, ale badanie w jej wieku jest konieczne, tym bardziej że poprzednie miała kilka lat temu.
A jak tam Twój żołądek? Lepiej coś?

George, może tam gdzie przebywasz powietrze jest po prostu za suche? Pij więcej, może za mało płynów organizmowi dostarczasz. A nie jesteś alergikiem? Ja zawsze uważałam że nie jestem na nic uczulona, dopiero jak zaczęłam studiować i w salach była włączona klimatyzacja to wyszło że na te wszystkie grzyby które tam siedzą jestem uczulona. U mnie objawia się to właśnie tak jak u Ciebie.

Secretladykkk, przesyłam namiary na priv.

-- 28 maja 2012, 15:43 --

No i nie wiem czy moja wiadomość doszła, bo cały czas wisi w folderze "do wysłania". Jak ktoś jest bardziej ogarnięty ode mnie to niech pomoże...

przez OnaA86 28 maja 2012, 16:48
ja ostatnio mniej myslalam o chorobskach,skupilam sie bardziej na tym,zeby zajasc w ciaze::) zakupilam testy owulacyjne a teraz czekam na efekty staran.Niestety,nie bylabym soba gdyby cos mi jednak nie przeszkadzalo.Odkad pamietam jeden sutek jest hm... "otwart" i czasami cos z niego leeko wyplywalo.Juz jak bylam dziewczynka cos takiego mialam,ale teraz zaczelam sie martwic:/ Hormony w porzadku.Nigdy,nie mowilam lekarzowi o tej przypadlosci,zreszta nie zawsze tak mam,czasami sutek jest "zamkniety" teraz sie boje,ze moze jakis rak mi sie przyplatal,bo tak jakby ta dolegliwosc sie powekszyla

Sortuj wg