Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez KillBill 12 maja 2012, 18:30
hemoroidy ale gdy sprawdzam palcem nic nie czuję :shock:

przez Candy14 12 maja 2012, 18:38
KillBill, ale na mosznie? :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez KillBill 12 maja 2012, 19:19
Candy14 napisał(a):KillBill, ale na mosznie? :shock:

nie wiem gdzie ich szukać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kami83 13 maja 2012, 11:57
KillBill, bliżej odbytu

przez Czapla 13 maja 2012, 18:43
No to i ja witam ponownie, kochane hipochondryki :great:
Właśnie jestem po ataku lęku panicznego. Już miałam spokój bardzo długo i zaczęłam mieć nadzieję, że nerwica powoli mija. To się przeliczyłam :( Siedziałam przed komputerem, pracowałam trochę, nagle poczułam ucisk w głowie i dziwne widzenie (typowa aura przedmigrenowa). Niestety te objawy aury wysyłają chyba sygnał do mózgu, że coś się dzieje z moim ciałem i rozpoczyna się "inne" bicie serca, problemy z oddychaniem, uczucie zimna, dreszcze i.. sraczka. Wlazłam pod koc. Moja czteroletnia córeczka przyszła do mnie i chyba przysnęłyśmy na chwilę. Ja się obudziłam nagle z lękiem i waleniem serca, a ona mokra z przepocenia. Ból głowy rozkręcił się. Przeczyściło mnie aż do bólu.. Chyba nie mam już nic w jelitach. Wyglądam powoli jak anorektyczka.. Ważę 48 kg przy wzroście 165.. Często na samą myśl o jedzeniu odrzuca mnie (rak żołądka? :zonk: ). Lęk powoli mija, ale za to zaczęła się niepohamowana jazda z szukaniem w googlach jaka choroba wywołuje takie nagłe bóle głowy (rak mózgu :zonk: ), problemy z sercem i oddychaniem (niewydolność krążeniowo - oddechowa :zonk: ). I już jestem załatwiona na amen :(

przez Kaja1981 14 maja 2012, 14:12
Witam ponownie.

Jakis czas nie pisałam bo moje endo bardziej skupiało moją uwage ale endo plus nerwica i hipochondria i ja juz wysiadam...Ale o tym potem:)

Kobietki powiedzcie mi prosze jesli mozecie jak to jest ze zgagą u Was?Bo u mnie sie pojawia od dwoch miesięcy trwa gora 3 dni ale jest i juz się zaczełam wkrecac w następne cholerstwa,do tego serce wali jak szalone z nerwow chyba...ach.

Pozdrawiam.
Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co..........

przez cud-kobieta 14 maja 2012, 15:33
ja raczej nie mam (no chyba, że wezmę coś przeciwbólowego na pusty żołądek), ale jak odstawiłam mięso i jadałam głównie sałatki, to nabawiłam się takiej zgagi, że byłam pewna, że umieram. leczyłam się z niej chyba dwa tygodnie. piłam głównie siemię lniane z rumiankiem, ale pomagało na bardzo krótko. podejrzewam, że uszkodziłam sobie wtedy śluzówkę sosami z dodatkiem cytryny i octu balsamicznego.
nie zmieniłaś ostatnio diety?

przez pixi107 14 maja 2012, 15:41
Kaja nie bać się endoskopii/gastroskopii/manometrii. To badanie jest znośne całkowicie. Ja też się bałam, ale przeżyłam bez żadnych wielkich rewelacji żołądkowych. Robiłam gastro przez nos. Chciało mi go wprawdzie rozsadzić, ale ta metoda prawie całkowicie niweluje odruch wymiotyny (miałam go aż dwa razy przy wyciąganiu rury). Dostajesz znieczulenie do gardła, rośnie ci tam kulka, wsuwają cienką rurę, 5 minut i po sprawie. Jeśli to ma rozwiązać jakiś Twój problem to warto zrobić. Walczcie z chorobą...walczcie z nerwicą...ja walczę, chcę wygrać, jest ciężko,ale wierzę!
Przewrażliwiony nerwus w najwyższym stadium choroby.

przez Kaja1981 14 maja 2012, 16:30
cud kobieta no własnie troche zmieniłam,jem więcej owocow i warzyw a ostatnio mialam strzał na cebule...tak tak cebule:)potrafiłam wciągnąć jedna za jednym razem bez niczego i tak chyba przez miesiąc miałam,teraz mi juz przeszło.

Pixi-wiem,ze zrobić musze ale tak się boje nie samego badania a wyniku,że masakra jakas,ktos bedzie musiał isc ze mna bo padnę chyba.

przez anka00 14 maja 2012, 17:07
Tukaszwili pewnie masz racje. Faktycznie jest tak ze kolejna wizyta uspokaja ale tylko na chwile. Tylko ze ja niepotrafie sie powstrzymac przed kolejna wizytą. umówiłam sie na ten czwartek do dermatologa u którego nigdy nie byłam.
Martwi mnie bardzo czerwona wypukła kropka na mojej łydce. Miałam tam kiedys malutki pieprzyk, albo raczej włókniak sama niewiem co, było bardzo jasne. Zrobił mi sie obok tego duzy pryszcz i jak zaschnął to razem ze strupem odpadł mi ten pieprzyk. Od jakis 4 miesięcy mam w tym miejscu wypukłe różowo czerwone cos. Ma moze ze 3 mm. Bardzo sie boje ze rozwija mi sie tam rak. Nie mogłam przez to spac w nocy tak sie denerwuje. Byłam z tym 2 miesiące temu u dermatologa i babka spojrzała na to przez dermatoskop i powiedziała ze nic tam niema. Tylko skoro nic nie ma to czemu to sie nie zagoiło normalnie. Wydaje mi sie ze wczesniej nie było takie wypukłe. Boje sie jak cholera.

-- 14 maja 2012, 16:08 --

Kaja ja kiedys czesto miewałam zgage i było to okropnie dokuczliwe ale przeszło tak samo z siebie

przez kami83 14 maja 2012, 17:49
Kaja, czasami można się nabawić refluksu na tle nerwowym. Jak zrobisz gastroskopię to będziesz wiedziała co i jak. Moja mama miała badanie z narkozą. Dają ci w żyłę, zasypiasz na jakieś 15-20 minut i kiedy ty sobie smacznie śpisz, lekarz robi ci badanie. Nie wiem ile dokładnie to kosztuje w tej chwili. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale moja mama ma zwężenie przełyku i żeby się nie katować zdecydowała się na ten sposób. A ja mam zgagę po cebuli. Koszmarną.

przez Kaja1981 14 maja 2012, 19:06
Dzięki dziewczyny za odpowiedz.

Jutro zabieram się za siebie,lece zrobic krew i mocz a w czwartek juz się umówiłam do ginekologa.Boje się jak jasna cholera ale wiem,ze jak nie zrobie badan to chyba zwariuje...no i jeszcze serducho zaczęłam sobie znow wkrecać...aaaa,trzymajcie kciukasy za cykora:)

przez sardyna 14 maja 2012, 20:17
u mnie teraz na tapecie bezpłodność... bo już 2 cykle się staramy (obwarowana jestem w testy owulacyjne, codziennie mierzę temp, celujemy w "dni") i nic :?

przez Kaja1981 14 maja 2012, 20:28
Sardyna -kciukolce zacisniete zeby jak najszybciej się udało,bo,że się uda jestem pewna.

A ja siedze i dysze-wkręcam sobie zawał(a moze nie wkręcam),duszno,zawroty głowy,serce wali i nawet język mi drętwieje...chyba...oszaleje Dzieciaki i małz wykąpani,ja tez i gdyby nie to to pewnie bym M ciągneła na pogotowie...Narazie jakis persen znalazłam,zobaczymy...

Sortuj wg