Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kasiaaaaka 05 mar 2012, 21:59
Ja też chciałabym jak najszybciej, bo z tym niestety nie potrafie normalnie funkcjonowac. Chodziłam na siłownie i fitness tyle lat, a teraz zaprzestałam, boje sie że zasłabne albo się udusze poczas biegania albo coś innego mi się stanie :<

przez sardyna 05 mar 2012, 22:03
madzia11-80 napisał(a):Sardyna i jak tam po usg.?

yyy usg dopiero za tydzień 15 marca, za to w najbliższy czwartek onkologia po raz wtóry :yeah:

jak dalej pójdę takim tempem to nie zarobię na te wszystkie badania i lekarzy...

przez anka00 05 mar 2012, 22:25
kami ja mam niedoczynnosc tarczycy, biore leki i żyje. Wszytsko jest normalnie pozatym ze musze codziennie rano wziąć tabletke. Nie mam nadwagi ani nic innego sie nie dzieje.

sardyna dobrze wiem o czym mówisz jesli chodzi o kase. Ja przez te moje lęki totalnie sie spłukałam bo nie mogłam czekac na badanie np 2 miesiące bo bym zwariowała wiec brałam kase i szłam odrazu robic prywatnie zeby juz nie czekac. Teraz nie mam pracy i żadnych oszczędnosci:( Dobrze ze chociarz mąż zarabia, ale wiadomo ciężko z jednej pensji

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kami83 06 mar 2012, 11:11
Siemanko. wszystko ok?

przez madzia11-80 06 mar 2012, 11:16
no chyba tak, ta szczena mnie boli. Czekam na wyjście na miasto i nie mam co ze soba zrobić. Troche ją pomacałam z rana!!! Obiecałam sobie tego nie robić!!!!
Ostatnio edytowano 06 mar 2012, 11:52 przez shinobi, łącznie edytowano 2 razy
Powód: shinobi naprawił swój błąd i przywrócił posty w ich właściwe miejsce, czyli do "Hipochondrii..."

przez kami83 06 mar 2012, 11:20
madzia11-80 napisał(a):no chyba tak, ta szczena mnie boli. Czekam na wyjście na miasto i nie mam co ze soba zrobić. Troche ją pomacałam z rana!!! Obiecałam sobie tego nie robić!!!!

Madzia, a może Ty w nocy zębami zgrzytasz? Przy zgrzytaniu caly czas mięśnie są napięte, to może dlatego Cię boli? To też przy nerwicy się zdarza... :bezradny:

przez madzia11-80 06 mar 2012, 11:23
no zgrzytam i cały czas mam zaciśnięte zęby-nieświadomie je zaciskam. Ja wiem że to może byc od tego. Byłam u lekarza powiedział że to najbardziej prawdopodobne-a co jak nie to jest? Może ja myslę że to to a to cos gorszego?????

przez kami83 06 mar 2012, 11:33
madzia11-80 napisał(a):no zgrzytam i cały czas mam zaciśnięte zęby-nieświadomie je zaciskam. Ja wiem że to może byc od tego. Byłam u lekarza powiedział że to najbardziej prawdopodobne-a co jak nie to jest? Może ja myslę że to to a to cos gorszego?????

Rozumiem co czujesz. Ja caly czas wmawiam sobie to stwardnienie rozsiane. To mrowienie, drętwienie rąk nóg, a od wczoraj pleców jest nie do wytrzymania. I nogi mam jakieś takie ciężkie i zmęczone. Neurolog już mnie badal kilka razy i zapewnial że przy SM ZAWSZE wystepuja jeszcze jakieś dodatkowe objawy. Nie jest w stanie mnie jednak uspokoić, myślę że uspokoilby mnie tylko rezonans magnetyczny.
Jak mi wyjdzie że cos nie tak jest z tą tarczycą to chyba się rozplaczę ze szczęścia.

przez sardyna 06 mar 2012, 12:17
ja też miałam straszny szczękościsk często w nocy (przeważnie budził mnie mój facet i mi ją masował) i mam spore problemy ze szczęką (przeskakuje mi podczas otwierania i boli)...

kami83 spokojnie, na pewno nie masz SM i to tylko nerwica... moja młodsza siostra też panikowała, że ma SM czy coś, drętwiało jej pół twarzy i chyba połowa ciała, miała na tyle silne objawy, że trafiła z ostrego dyżuru na neurologię, przeleżała tam tydzień, miała wszelkie badania z rezonansem włącznie i oczywiście wyszło, że jest zdrowa jak ryba (co śmieszniejsze po rezonansie jej objawy minęły jak ręką odjął, a męczyła się dobre pół roku z tym przez cały czas)

przez kami83 06 mar 2012, 12:21
Bo to kurde, tak jest, niestety, jak się okaże że to nie to co myślisz i masz to na papierze to wszystko przechodzi.
Dobrze ze chociaż mam kupę roboty w pracy to myśleć tyle nie będę. I do kina dzisiaj, więc dzień i wieczór zapelniony, uff

przez madzia11-80 06 mar 2012, 13:42
cos Ci Kami opowiem. kiedys byłam na lipnym zwolnieniu lekarskim. aby być jak najbardziej wiarygodną wypytałam się pielęgniarki jakie objawy daje ta choroba na która niby cierpię.A ona na to że miedzy innymi noga dretwieje od jajników. wyobrazcie sobie że po 2 dniach zaczęła mi noga drętwieć ale to tak niemiłosiernie że nie mogłam dosłownie chodzić. To wszystko dzieje się w głowie. dlatego nie mogę czytać ulotek od lekarstw bo ja wszystkie te objawy uboczne mam.

-- 06 mar 2012, 13:47 --

Po prostu nasze mysli są zajęte tylko tą domniemaną chorobą-i tylko z tej strony odczuwamy objawy-wszystko jest temu podporządkowane. Ja kiedys podejrzewałam raka na zatoce szczękowej-tak mi odbiło, że jak poszłam do lekarza to lekarz wystraszył się takie miałam zapalenie gardła a zero symptomów z tej strony tylko ciagle bolała mnie ta zatoka.

przez kami83 06 mar 2012, 13:54
[quote="madzia11-80"]cos Ci Kami opowiem. kiedys byłam na lipnym zwolnieniu lekarskim. aby być jak najbardziej wiarygodną wypytałam się pielęgniarki jakie objawy daje ta choroba na która niby cierpię.A ona na to że miedzy innymi noga dretwieje od jajników. wyobrazcie sobie że po 2 dniach zaczęła mi noga drętwieć ale to tak niemiłosiernie że nie mogłam dosłownie chodzić. To wszystko dzieje się w głowie. dlatego nie mogę czytać ulotek od lekarstw bo ja wszystkie te objawy uboczne mam.

Amen. Nic dodać nic ująć. Ulotki od razu wywalam ;)

przez madzia11-80 06 mar 2012, 14:09
Najchetniej tobym siebie wywaliła w ciepłe kraje. Szum morza, gorący piasek, i słońce. To mnie odpręża i mam wtedy wszystko gdzieś.

przez kami83 06 mar 2012, 14:17
O, to to, wlasnie. Moze ja zagaję do Malżonka dzisiaj wieczorem....cieple kraje, mmmmm

Sortuj wg