Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez perla86 22 lut 2012, 18:36
Mightman łatwo mowic ale niestety takie sa realia jak cos boli dlugo:(

przez sylwina187 22 lut 2012, 20:09
Perla86 nie martw się,to tylko jeden z objawów nerwicy.Ja miałam zawroty głowy,nogi miałam jak z waty, podłoga mi się ruszała dosłownie,jakbym chodziła po wodzie,do tego jakieś kłucia nóg,drętwienia.Kiedyś tak mnie pięta kuła,że szok.Przypomnij sobie na spokojnie,bez nerwów czy ostatnio gdzieś nie podjechałaś,czy nie nadwyrężyłaś nogi(może gdzieś ci podjechała noga na lodzie,przy sprzątaniu)a może Cię gdzieś zawiało,zmarzłaś bo były te mrozy,a najprawdopodobniej po prostu Cię bolą kości na zmianę pogody(przecież teraz idzie wiosna,roztopy...ogólnie wiosenne przesilenie). To na pewno nie to co myślisz,serio!!poproś męża żeby ci pomasował nogę jakaś wygrzewającą maścią,rozluźnisz się,na pewno pomoże.Bądź silna,wiem że to nie łatwe ale trzeba walczyć z tą wredną hipochondrią
Pozdrawiam Cię

przez perla86 22 lut 2012, 21:45
Sylwus chcialabym uwierzyc ale jakos mi ciezko juz kiedys probowalam masciami itp ale nie dziala w obrebie kolana mnie boli i bioder i miesnie lydek orkopne w nocy jedynie nie czuje dopiero jak zaczne chodzic czemu akurat wtedy?:( jutro ide odebrac krew az sie boje:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sylwina187 22 lut 2012, 21:57
Perla a może gdzieś przewiałaś,pośliznęłaś się?nic Ci sie takiego nie przypomina?a tak w ogóle to niestety takie objawy podchodzą pod nerwice,uwierz mi.Ze mną się cyrk dział kiedyś.Wynikami się nie martw na pewno będą dobre

przez sardyna 22 lut 2012, 22:10
perla86 mnie też boli noga i pachwina - ale u mnie to czerniak ;]

a u okulisty jeden wielki suprise... okazało się, że przyczyną mojego pogorszenia widzenia na prawe oko są ZA MOCNE SZKŁA KONTAKTOWE!!!
prawdopodobnie również od tego boli mnie głowa w tej okolicy (no ale zatoki i tak pójdę zbadać :p) no i oprócz lekko przesuszonych oczu (praca przy kompie) i wady wzroku, którą mam od lat nic mi oczywiście nie jest - wręcz wszystko super, pięknie i idealnie :D

przez perla86 22 lut 2012, 22:30
Sylwina napewno nie przewailo mi cuzje taka ciezkosc tych nog orkopne to jest w 2010 mialam badania pod katem reumatyzmu ASO i takie tam a moze cos z tarczyca zbadalam hormony wiec bede wiedziala zajsc w ciaze nie moge a owulacje mam przez stymulacje maz ma nawe tok wyniki ech przytylam ale to chyba od lekow...

Sardyna super ze u okulisty wszystko w porzadku teraz mozesz spac spokojnie:)
Hmm czerniaka jeszcze nie przerabialam...

A co to bólu nog to mnie tam jak biodro jest a to w kolanie i nieraz przechodzi na druga noge i to juz tak od 2010 najlepiej jak nogi trzymam w gorze.

przez Ardash 23 lut 2012, 12:36
Perla a moze te bole sa jednak reumatyczne. Przypomnij sobie w jakim okresie boli cie ta noga. Moja babcia np. cierpi juz od paru lat na ostre nerwobole. Co roku wiosna i jesienia ja to lapie. Moze wiec twoja noga tez cie pobolewa w okresie kiedy nastepuje przesilenie itp. Moga byc tez to jakies zmiany zwyrodnieniowe.
Poza tym chyba nie tak dawno robilas badania i byly w porzadku, wiec moim zdaniem nie ma co bac, ze to cos najgorszego.

A ja dzis od rana rycze :cry: Juz od dwoch dni budze sie przed 5 jakas podenerwowana. Chwile poleze w lozku i moje jelita zaczynaja dzialac: burczenie, przelewanie itp. i luzniejsze stolce, uformowane, ale luzniejsze niz normalnie. Dodam, ze nic mnie nie boli, mam apetyt, nawet przytylam ostatnio. No wiec co to moze do cholery byc :why: :why:
Dzis nie wytrzymalam i wpadlam na krociutka sesje do doktora googla i stwierdzilam, ze mam zespol zlego wchlaniana spowodowany problemami z trzustka (nie musze pisac jakie to problemy, bo wiadomo czego sie doszukuje :evil: ).
No i dzien mam z glowy :why: :why: :why:
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Mightman 23 lut 2012, 12:53
Pewnie jelito nadwrażliwe. Często od stresu właśnie mam objawy jak Twoje ;) Spoko ja przeszedłem już raka żołądka, wątroby, jelita grubego i trzustki też :) Do tego 100% kamienie w woreczku, zapchane jelita i takie tam :)
Warto oczywiście się spadać szczególnie na krew utajnioną, jak wypróżnienia masz mniej wiecej podobne, konsystencja nie zmieniła na bardzo oraz zabarwienie jest podobne do dotychczasowych i nie zauważyłaś krwi w kale to spokojnie :great:

przez anka00 23 lut 2012, 14:18
A ja ciągle boje sie o swoje pieprzyki :(
Sardyna to dobrze ze wizyta cie uspokoiła
Ardash te problemy o których piszesz to moze byc wszystko spowodowane stresem. Potrafi on robic w organizmie niezły bałagan.
Perla a moze jakos nadwyrężyłaś ta noge. Ja kiedys czytałam o raku kosci i podobno ból jest niedowytrzymania, nie byłabys w stanie chodzic

przez perla86 23 lut 2012, 14:35
Witam
Dzisiaj odebralam wyniki morfologii OB glukozy i cholesterolu wszystko wnormie poza glukoza norma do 5.9 ja mialam 6.21 ale nie wiem czy nie przez to zeby byc na czczo to napilam sie rano herbaty.
Ob mam 5 tego si enajbardziej balam.

Dzisiejsza noc tragiczna juz wieczorem cisnienie cos szwankowalo niby nie az takie wysokie bo 137/90 potrafilo jeszcze to norma gorna potem spadlo czulam to nie wiem czy to wynik stresu ze wynikow sie balam i ta noga boli juz mniej ale cuzje slabosc straszna w nogach kiedy to sie skonczy ech...PO 5 sie przebudzilam jak maz szedl do pracy i kaplica ze spaniem dziwnie na klatce bylo(teraz tez jest ale jakos daje rade)czemu to meczy caly czas. :(

Ardash myslalam czy to nie reumatyzm ale mialam juz kiedys badania pod tym katem i wyszkly ujemne.
Mam to samo zjelitami pare ndi spokoju i na nowo ja juz unikam wzdymajacych produtkow biore espumisan masakra ile tak mozna ciagnac tez robie luzne stolce papkowate raz dziennie zdarzy sie dwa.

anka00 tez slyszalam ze bol nie do wytrzymania ja juz mam te bole od 2010 to nie wiem po takim czasie co by bylo. A ty nie martw sie pieprzykami napewno z nimi w porzadku:)

przez Ardash 23 lut 2012, 18:31
Wasze wpisy uspokoily mnie troche :smile:

Anka jesli twoje pieprzyki juz byly ogladane przez dermatologa i on nic podejrzanego nie zauwazyl to naprawde szkoda sie stresowac. Wystarczy, ze znamiona (jesli sie nie zmieniaja) bedziesz kontrolowac raz na rok.
Perla czyli po sprawie, z takimi wynikami mozesz zapomniec o...wiadomo czym :D A Espumisan pomaga ci troche?? Ja w sumie nic nie biore, ale zastanawiam, czy nie zaczac brac probiotykow. Moze uspokoja troche moje jelita :( Ja z kolei unikam mleka i jogurtow, bo wydaje mi sie, ze te produkty nasilaja moje objawy. Mnie tez juz sil brak do tego wszystkiego :cry: :cry:
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez sylwina187 23 lut 2012, 22:36
Witam,
Perla to typowe cechy nerwicy.Ja jakieś 1,5 miesiąca temu miałam nogi jak kołki,normalnie nic nie dało zrobić.Nogi miała po prostu niewładne jakby,strasznie ciężkie,jakby mi kule do nóg przywiązali.
Ardash to już też przerabiałam.Ciągłe przelewanie,gulgotanie,zaparcia na zmianę z luźnymi kupami,Non stop brzuch mnie kuł po obu stronach.I też miałam schiza co to może być.Wreszcie poszłam do lekarza i powiedział,że nic się nie dzieje niepokojącego. Dał syrop i tabletki i też coś napomknął o zespole jelita drażliwego(typowe dla nerwicowców).

przez Quantum 24 lut 2012, 00:03
Przez cały dzień mam przeczucie nadchodzącej śmierci. Myślę, że mam raka mózgu. Coraz częściej widzę czarne kropki i dziwne zniekształcenia obrazu "po bokach". Środek ucha i jego okolice na potylicy dalej mrowią a gdy się kładę mam wrażenie jakby ktoś wsadzał mi palec do ucha, podnosi się ciśnienie. Nie wydaje mi się aby to była nerwica :(

przez perla86 24 lut 2012, 00:25
Ardash wiesz chociaz wyniki sa wporzadku i tak to mi nie daje spokoju. Dzisiaj w sprawie dla reportaza bylo o dziewczynie chorej na raka ale nie wiem czego dokladnie normalnie załamka :(
Moze jakbym miala przeswietlenia nogi w tych miejscach co boli byloby inaczej? I czemu mnie boli bardziej podczas chodzenia to jest wlasnie dziwne :( kurcze juz dwa lata sie mecze z przerwami z tymi ziwnymi bolami powyzej pachwiny jak od bioder i w obrebie kolana okropne to jest.A jak omine cos co potem bede żałowała ech

sylwina187 tylko mi sie to czesto powtarza ech A powiedzcie wy macie stale bole codziennie sa?

Quantum a miales moze badania jakis rezonans tomograf? nerwica naprawde potrafi nasladowac wszystko przykre to jest :(

Sortuj wg