Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kasia000 14 gru 2011, 17:38
ja bym się bała ;-))
już wiem czego mogę sie spodziewać w kręgach szyjnych od nałogowego GAPIENIA sie w monitor;-) :zonk:
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez szybki_g 14 gru 2011, 17:39
Nie zdierżę tego... 2 badania na zawał mięśnia , 3 Ekg , krew zbadana all ok

teraz się zapisałem do Kardiologa , Neurologa , Internisty , Pulmonologa i Psychiatry ... coś jeszcze po minąłem >>??

-- 14 gru 2011, 17:41 --

Dziewczyny , a nie bałyście się że to jakiś wylew albo paraliż ??
Każdego dnia upadam, by na nowo powstać....

przez kasia000 14 gru 2011, 17:59
laryngolog Ci jeszcze został..w sumie jeszcze by się kilku znalazło;-)
boję się wylewów paraliżów..ale ktos się nie boi..co nam da rozmyslanie o tym? uchroni nas przed wylewem czy paraliżem...? nie, więc olac to

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda88 14 gru 2011, 18:06
Ha,ha,przepraszam,że to napiszę, ale z Was też niezłe wariaty są;P Piszę to żartobliwie:) Ja też się boję wylewu. Zawału.Ale chyba najbardziej raka:/ Szybki-podziwiam Cię,że wogóle się zapisałeś. Dla mnie badania krwi były katorgą...A prześwietlenie płuc? O w życiu!!! Jedynie cytologia w ostatnim czasie:) paranoja...

przez szybki_g 14 gru 2011, 18:13
Magda88 napisał(a):Ha,ha,przepraszam,że to napiszę, ale z Was też niezłe wariaty są;P Piszę to żartobliwie:) Ja też się boję wylewu. Zawału.Ale chyba najbardziej raka:/ Szybki-podziwiam Cię,że wogóle się zapisałeś. Dla mnie badania krwi były katorgą...A prześwietlenie płuc? O w życiu!!! Jedynie cytologia w ostatnim czasie:) paranoja...

Madziu :)

Jak mi robili wczoraj badanie na wartość Troponiny , to myślałem że umrę.... godzinę czekasz w napięciu zawał czy nie - ciśnienie mega wysokie , milion myśli , czujesz że wszystko nagle się dzieje....

albo jak pani mi mierzy ciśnienie i mówi Beata możesz Ty sprawdzić , a widziałem że pompuje do 220 co najmniej , mega lęk :(

Chce zrobić rezonans magnetyczny , i dowiedzieć się czy to Nerwica czy jeszcze coś :(

Swoją drogą musisz być silną kobietą , wszystko bez leków :)

ps. Robiłem ostatnio prześwietlenie klatki piersiowej , bałem się .

przez Magda88 14 gru 2011, 18:19
Łaaaa,o czym Ty mówisz? Rezonans? Chyba że najpierw mnie uśpią i wtedy zrobią:) Ja boję się dentysty,bałam się zęba wyrwać-bo może rak dziąsła będzie... Bardzo Cię trzyma? Często masz ataki?

-- 14 gru 2011, 18:21 --

A silna raczej nie jestem. Nie widziałeś mnie w akcji... Wyję.Bo nie płaczę,dosłownie wyję...

przez kasia000 14 gru 2011, 18:32
hehe ja jak miałam resekcję torbieli korzeniowej zęba to maiłam takiego stresa ,że pewnie tam rak bedzie o maj goooood jak sobie przypomnę..lekarka mówi-a co pani myśli ,że tam ma BOMBĘ?
A rezonans czy tomograf odpada..a jak mam uczulenie na kontrast?
a przeswieltenie płuc w życiu moim;-) a wyrwanie zęba kojarzy mi się z jednym-pewny ZATOR;-)

przez clone 14 gru 2011, 18:51
To wybierz MRI... Jest bardzo skuteczny nawet bez kontraktu i nie jesteś narażona na promieniowanie.

przez Adżi_1989 14 gru 2011, 19:36
kasia000, w ogóle się nie bałam prześwietlenia:)Jedyne czego się boje to nowotwory,cały czas się boję o węzły chłonne:( Czuje lekkie zgrubienie pod uchem , lekarz mnie badał i stwierdził, że nic nie czuje.Ja tez w normalnej pozycji szyi nie czuje ale jak odchyle głowe albo zacisne zęby to jest to wyczuwalne.Nic mnie tak nie przeraża jak nowotwoey, dlatego takie prześwietlenia po mnie pływają co innego morfologia:)

przez clone 14 gru 2011, 19:46
Oczywiście chodziło mi o kontrast, nie o kontrakt :P

przez joakar4 14 gru 2011, 20:06
Byłam u dermatologa. Długo ze sobą walczyłam, bo z jednej strony wolałam mieć spokojne święta, ale z drugiej gdyby to było "to" to i tak nic mi teraz nie zrobią, a święta będą przeryczane. Ale w niedzielę stwierdziłam, że lepsza najgorsza prawda niż te domysły. No i pani dr nie padła na widok mojego pieprzyka. Stwierdziła, że nic strasznego tam nie ma i mam za rok przyjść do kontroli, ale też obserwować w międzyczasie czy nic się nie dzieje. :uklon: Jakby rósł to wytniemy (dała mi do zrozumienia, że wyłącznie dla mojego spokoju, bo ona nie widzi potrzeby).
Z tego strasu nie pokazałam jej tego co mi zostało na głowie po zerwaniu brodawki, taki jasnoróżowe coś (był czas, że myślałam, że to czerniak). :roll: Moja siostra twierdzi, że to blizna.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez Magda88 14 gru 2011, 20:20
A czerniak nie czarny jest;) Ja znów myślałam,że coś mi się na wardze robi, takie jakieś zasinienie miałam:) Wiecie co, zastanawiam się, co by było, gdybym naprawdę zachorowała( tfu, tfu)...

przez szybki_g 14 gru 2011, 20:29
Magda88 napisał(a):Łaaaa,o czym Ty mówisz? Rezonans? Chyba że najpierw mnie uśpią i wtedy zrobią:) Ja boję się dentysty,bałam się zęba wyrwać-bo może rak dziąsła będzie... Bardzo Cię trzyma? Często masz ataki?

-- 14 gru 2011, 18:21 --

A silna raczej nie jestem. Nie widziałeś mnie w akcji... Wyję.Bo nie płaczę,dosłownie wyję...

Trzyma :( chwilami myślę sobie ... auto , 200km i drzewo... ale czy to wyjście ?? chyba nie mam na tyle odwagi... :(

Czy często od kilku dni bardzo często :( ciągła myśl, atak serca , udar , duszę się... i lęk przed... atakiem :(

Co znaczy kontrast ?? tego nie wiedziałem :( to już się nie odważe :(:(

przez Magda88 14 gru 2011, 21:01
Kiedy mam spokój, dobry humor itd. przychodzi myśl,że mogę mieć atak. I wtedy co? Bum!!! Kula w gardle, strrraszna duszność, ból w klatce piersiowej. Szybki!!! Pomyśl,że nie jesteś sam! Wiem, jak jest ciężko, rozbicie cholerne, brak perspektyw-bo choroba je ogranicza, ale poczytaj to forum dokładnie-inni mają ciężej( choć oczywiście nie znam dokładnie Twojej sytuacji)...

Sortuj wg