Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez jakubkowa 05 maja 2011, 17:06
klebeknerwow napisał(a):Obawiam się, że ta choroba nazywa się "krzywo siedziałam na krześle" ;p

nie mam krzeseł w domu :hide: ;)
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

przez klebeknerwow 05 maja 2011, 17:29
No widzisz? Nie siedziałaś na wygodnym miejscu :) Ja też tak czasem mam Jakubkowa - don't worry :yeah:

Kasieńko, to kolano to może być zwykłe przeciążenie - nie martw się :) Co do pozostałych objawów to ja bym pomyślała, że to skoki ciśnienia - też tak mam :) a dla spokoju zrób morfo :) i ob :) żeby NIE POPAŚĆ w depresję obejrzyj śmieszną komedię. Ja wczoraj odważyłam się na "Słodki listopad" i skończyło się uczuciem lęku o zdrowie.. niech to ;p ale to nic - film przecudowny!! Nie oglądałyście?? To polecam, naprawdę warto :) Tylko, że bohaterka jest chora - ale wychodzi na jaw pod koniec filmu a objawami... twuu! Kasieńko - nie oglądaj ;p

-- 05 maja 2011, 17:33 --

O rany! Mam powiększony węzeł chłonny pod pachą :(( może to od dezodorantu?.. O kurczę ;// trochę mnie boli.. miałyście kiedyś?

przez joakar4 05 maja 2011, 18:22
Cześć.
klebeknerwow, Pewna jesteś, że to węzeł? To może być zapalenie mieszka włosowego albo jakiś kanalik się zapchał - to może być od antyperspirantu. A nawet jeśli to węzeł to jeśli boli to jakiś stan zapalny. Nie zacięłaś się przypadkiem?

Jeśli chodzi o te pieprzyki. To ten jeden mnie martwi, ale ma dwa włoski. I właśnie o te włoski chodzi, bo mam go na udzie i przedwczoraj jak goliłam nogi to po nim przejechałam. I jak mu się tak z bliska przyjrzałam to jeden włosek jakby tam wrastał. Sama nie wiem. Taki jakby tam bardziej wypukły był i miał jaśniejszy kolor. Ale sam pieprzyk raczej się nie zmienił. W każdym razie jakoś diametralnie się nie zmienił. Bo ja różnicy nie widzę. Nigdy mu się zresztą tak dokładnie nie przyglądałam. Włoski też odrastają. Boję się. :uklon: Pójdę chyba w poniedziałek do dermatologa.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 05 maja 2011, 19:30
Czesc dziewuszki:)
POdcyztuje was bo nie mam jak pisac kompa znowu mam popsutego:(
Umnie nawet nawet dostałam staz w przedszkolu:) jupi
Robie badania narazie i czekam na wyniki krew i mocz ok:) atak sie balam i czkeam na wyniki kału na salmonelle:)
Asia napewno ok z tata naprawde:)
Anetka a ty zrob te badania dla swietego spokoju:)

przez paulik 05 maja 2011, 20:23
Kasiątko----> hm ja miałam podobnie,,,,niby nic..zroili komplet badań miałam coś nie tak z tsh, pozniej szystkue inne badania tarczycy i okazalo sie za anty TPO jest 350, a norma okolo 100..... mam hashimoto,,,,nie ma na to leku, biore euthyrox codziennie naczczo, i co 3 miechy badanie tsh, czy dawka jest odpowiednia, w sumieciesze sie ze wreszcie wiem dlaczego jestem senna, zimna, przymulona itd...a co wiecej mialabym duze problemy z zajsciem w ciaze, i ogromne szanse na poronienie....na razie od pol roku jestem w fazie doboru dawki odpowieddniej dla siebie. mysle ze warto zrobic te badania, jesli ma sieczesc objawow, bardzo czesto nawet wogole nie ma sie objawow ....a choroba jest.:/ pozdrawiam was serdecznie

przez Anna Maria 05 maja 2011, 20:29
Poza tym mam grube,białe krosty na karku i plecach.dokładnie nie wiem jak to wygląda bo tylko ze zdj. :mrgreen:
Szukałam w necie,ale nic nie znalazłam.Mam różne wysypki,krostki,ale pierwszy raz coś takiego.Nie wiem :bezradny: trochę mnie to niepokoi.Już nakręciłam się na białaczkę.
Anna Maria

przez joakar4 05 maja 2011, 20:44
A dlaczego akurat na białaczkę? Ona się krostkami nie objawia.

Ja mam kilka pieprzyków dwukolorowych - martwi mnie to:( ale skoro się nie zmieniają, to chyba źle nie jest, prawda?

przez Anna Maria 05 maja 2011, 20:54
Nie wiem czemu białaczka.Nie znam objawów.Bardziej miałam chyba na myśli to ciągłe osłabienie.Ostatnio to ona się ciągle pojawia w mojej głowie.Jestem genetycznie obciążona na raki,a z resztą..to naprawdę nie wiem czemu jej się uczepiłam :silence:
Anna Maria

przez *Monika* 05 maja 2011, 20:56
Dziewczyny, no to wybierzcie się do dermatologa, niech Was obejrzy dokładnie. "Podpadające" pieprzyki zbada...i z głowy.
Obrazek
Główny Moderator

przez perla86 05 maja 2011, 21:07
Asiu napewno z pieprzykami ok:) nie martw sie

przez joakar4 05 maja 2011, 21:38
Ja się wybiorę do dermatologa, tylko do wizyty muszę jakoś się trzymać psychicznie :smile: Tak się pocieszam, że one mi się nie zmieniają, mam je od zawsze.

kasiątko nie masz białaczki, osłabienie to może być wynik stresu, zmęczenie, poza tym teraz ta pogoda jest beznadziejna.

Ewelinko witaj kochana :D Dzięki za wsparcie, a co u Ciebie?

przez MARTIN1986 05 maja 2011, 22:05
Ja najbardziej się boje Schizofreni, Psychozy i Paranoi mam straszny lęk przed tymi chorobami. W sumie na Schize to juz prawie uwiezylem ze jestem chory na nią. :( A poza tym to serce, zawał i jakaś poważna wada to wszystko

przez Anna Maria 05 maja 2011, 22:10
MARTIN1986 napisał(a):Ja najbardziej się boje Schizofreni, Psychozy i Paranoi mam straszny lęk przed tymi chorobami. W sumie na Schize to juz prawie uwiezylem ze jestem chory na nią. :( A poza tym to serce, zawał i jakaś poważna wada to wszystko

mam tak samo
u mnie diagnoza jest nie jasna,mam na koncie kilka a jakbym sama miała sobie stawiać to byłoby znacznie więcej :mrgreen:

-- 05 maja 2011, 21:16 --

joakar4 też tak mi się wydaje ;)
nie raz zdawało mi się że jestem ciężko chora a po morfo i badaniu wychodziło w porządku,że to tylko natury emocjonalnej
tylko chwilami się zapominam i daje się wciągnąć w takie myślenie,no,ale na szczęście coraz mniejszym nasileniem i rzadziej
Anna Maria

przez MARTIN1986 05 maja 2011, 22:17
A jak mowie ze boje sie schizy to pani DR psychiatra tylko kiwa głowa :smile:

Sortuj wg