Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Anna Maria 17 mar 2011, 18:52
tak,przy zaburzeniach prolatyny dochodzi do odwapnienia no i wiadomo to hormon i cały organizm się chrzani
Anna Maria

przez perla86 17 mar 2011, 19:00
hmm nie wiedziałam o tym ciekawe mnie nerwica i depresja zaczeły sie rok temu w lutym a badania prolaktyny zrobilam gdzies dopiero w maju ale to raz zrobilam teraz nie wiem jak mam miałam 43 a norma do 25 ech
a ty tez masz wysoka prolaktyne?

przez milka89 17 mar 2011, 19:08
wczoraj mi przeszedł szum w uszach a dziś się pojawił, ale tylko w jednym uchu, prawym..i to jakbym słyszała przepływającą krew...boje sie strasznie ,ze to tetniak po prawej stronie i cos uciska i dlatego slysze szum w uszach, do tego mam takie jakby "ćmienie" głowy...takie napięcie cały czas czuje i boje sie, ze to tez od tetniaka i ze to znak,ze niedlugo mi peknie i nie wiem co robic ;( bo u lekarki bylam juz 2 razy i mi powiedziala, ze to nic...i glupio mi isc trzeci raz, myslicie ,ze to moze byc od tetniaka? :why:
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kn24 17 mar 2011, 19:10
hej dziewczynki :):) u mnie na razie moje dolegliwosci chwilowo sie zatrzymaly byc moze dlatego ze mam inne problemy ale jakos sobie daje rade staram sie :):) wzielam sie porzadnie za siebie i codziennie ostro cwicze:) mam nadzieje ze wroce do upragnionej wagi :):) juz mi spadlo 5 kg :):) pozdrawiam Was wszystkie :):) chwilowo nie mam codziennego dostepu do neta ale bede sie odzywac:)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez joakar4 17 mar 2011, 22:05
cześć dziewczynki :smile:

U mnie w miarę ok, udało mi się zablokować to nieszczęsne forum :D Tylko jakoś tak mi cały dzień zimno, pobolewa mnie głowa i spać mi się chce. A temp. 35,7 :(

Ewelina no i widzisz wyjaśniły się twoje plamienia i bóle kości i stawów :smile: Wszystkiemu winna jest prolaktyna.

Milka Po raz kolejny Ci mówię, że nie masz tętniaka. Gdybyś miała takiego wielkiego guza, że mogłabyś go wyczuć to już byś tu z nami nie pisała. :smile:

Kn24 gratuluje i zazdroszczę :D Ja zaczynam dietę od poniedziałku ( w sobotę idę na urodziny więc nie ma sensu :smile: ), na kijki już znowu chodzę. Więc lojalnie uprzedzam, że mogę być nerwowa z głodu :mrgreen:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 17 mar 2011, 23:14
Asia nio to mousi powiedziec endolrynolog od czego to musze sie wybrac. Mnie tez dzisiaj pobolewa glowa przez ta pogode zaloze sie :(

przez mel89 18 mar 2011, 16:36
Melduję, że zrobiłam tatuaż, za dwa tygodnie wyprowadzam się do samego serca łodzi do pięknego mieszkania, dostałam się na wyjazd erasmusa do Porto w październiku i.. oj tak, już dawno rzuciłam prochy a pani psycholog powiedziała że już nie muszę przychodzić ;) Widocznie toksyczny związek w jakim się znajdowałam tak na mnie działał, więc wystarczyło odejść..

Aha, i odebrałam wyniki biopsji tego guzka piersi i okazało się, że to zmiana łagodna i nic nie trzeba z tym robić, kontrola za 6 miesięcy :) A dysplazja.. polazłam na posiew ostatnio, zobaczymy, ale będzie dobrze, bo jak ma być :)

Także.. nie wiem jak często tu będę zaglądać, ale chciałam tutaj z tego miejsca wszystkim podziękować, a zwłaszcza Anecie, Asi, Ewelinie, Zetvi za wsparcie - bez Was byłoby naprawdę ciężko! :* Trzymam za Was wszystkie kciuki żebyście odnalazły spokój :)

no i .. nie zapominajcie o badaniach ! ;D

przez Anna Maria 18 mar 2011, 18:58
perla86 nigdy nie miałam badań w tym kierunku tylko w szpitalu mi powiedzieli o odwapinieniui miałąm już za mało wapnia w organiźmie,teraz nie wiem,potrafie też nie miesiączkować i mam ed ze 13 lat,ale nie ide zbadać boje się że dadzą mi lek po którym się tyje,wole nie zaczynać leczenia jeszcze by mnie do ginekologa wysłali a tam to by musieli mnie uśpić-ale to zupełnie z innych powodów
nawet do rodzinnego nie chodze bo bym musiała powiedzieć o ed a czuje żebym musiała wcześniej ukrywałam,unikam lekarzy tylko wiernie trzymam się psychiatry :mrgreen:
Anna Maria

przez sunflowerseed 19 mar 2011, 20:35
Witajcie, dawno nie pisałam niczego na forum, bo czułam się naprawdę dobrze! :) Żadnych zawrotów głowy, natomiast bóle bardzo rzadkie i takie, które można było uzasadnić zmęczeniem, przepracowaniem itp. Natomiast ostatnio wszystko zaczęło się powtarzać. Paskudne bóle głowy obejmują okolice oczu i skroni, czasem kłuje mnie w samych skroniach. Od paru dni mam straszne bóle karku i tylu głowy i oczu, czuję, że to wszystko pochodzi od kręgosłupa, bo mam napięte mięśnie karku i problemy z kręgami szyjnymi. Od przyszłego tygodnia idę na masaże tychże kręgów, i na fitness, jak ruch mi nie pomoże, to chyba się załamię :( w zeszłym roku miałam dwa razy wykonywany rezonans magnetyczny głowy, drugi raz z kontrastem, i nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Ale i tak jestem pewna, że to guz mózgu, który mnie kiedyś wykończy :(

Co u Was?

przez milka89 19 mar 2011, 21:03
sunflowerseed mam tak samo jak TY i nie tyle co bóle głowy, co taki ucisk w skroniach przy ciemieniu czasem przechodzący w ćmiący ból głowy...do tego szumy w uszach....ja się strasznie boje ,ze to tetniak...juz pisalam tu kilka razy o tym....ale nadal nie moge sobie wmowic, ze to psychika...a lekarz pierwszego kontaktu powiedzial,ze nie da skierowania do neurologa, bo nie wie co napisac. CO myslicie o moich objawach?

przez sunflowerseed 19 mar 2011, 21:39
milka 89, a czy masz możliwość udać się do neurologa prywatnie? W takiej sytuacji nie trzeba mieć skierowania. Nie twierdzę oczywiście, że na pewno coś Ci dolega, ale myślę, że nawet dla własnego komfortu psychicznego warto zasięgnąć rady lekarza :)

Mam taką bardzo miłą panią neurolog. Trafiłam do niej przez przypadek, bo bardzo nieprzyjemnej wizycie u innej lekarki, która zażyczyła sobie jakąś absurdalną kwotę za kwadrans rozmowy. Rozmowa ze specjalistą może naprawdę dużo dać :)

Mamy podobne objawy, więc wiem, co przeżywasz i jakie to męczące :/

przez Anna Maria 19 mar 2011, 21:57
Słabo mi się robi,ciągle mi zimno,cały dzień śpie a jak nie śpie ze zmęczenia moli mnie głowa.Moze to niedoczynność tarczycy?Już kiedyś miałam złe wyniki.Czy anemia?bo nie che mi się wierzyć że to wszystko depresja
i te kości wciąż bolą,kolana,boidra,nadgarsek i kręgosłup gdy coś dzwigne,nawet ciężko mi łóżko pościelić bo mam rozkładane
Kaszle,czuje duszność a mam astme i swędzi mnie całe ciało,mam alergie tylko na co w tej chwili,mam 4 psy i uczulenie na śierć ale chyba się odczuliłam przy tylu zwierzakach
Planuje szpital,może by mi zrobili badania ale na to wszystko to wstydziłabym bym powiedzieć-za dużo tego :bezradny:
Anna Maria

przez milka89 19 mar 2011, 22:02
sunflowerseed właśnie nie mam możliwości pójścia prywatnie...:( jestem studentką, rodzice mi nie dadzą na neurologa, bo uważają, że to mój wymysł....wszyscy mi to mówią, że to wymysł....już nie wiem co mam robić :( boję się, że umrę, że coś mi się stanie. Właśnie się zdenerwowałam, czuję straszny ucisk, aż mi się niedobrze zrobiło....nie wiem co robić :( boję się...

ale też masz ucisk w głowie i szum w uszach?

-- 19 mar 2011, 21:23 --

tata mi wlasnie zmierzyl cisnienie i mam 144/90 ucisk w glowie i szum w uszach zaczynam wpadac w panike...boje sie, strasznie sie boje, ze to tetniak albo wylew...dodam jeszcze ,ze przyjechalam na likend do domu i chyba dlatego sie bardziej denerwuje, bo moi rodzicie nie wierza ze mam nerwice, ze sobie wymyslam i sie wydzieraja na mnie...i tego sie boje....i boje sie ,ze cos mi sie bedzie dzialo, a oni mi nie uwierza i umre...

przez Anna Maria 19 mar 2011, 22:26
milka89 może to być ból głowy napięciowy,daje różne objawy,sama na to cierpiałam i wyleczył mnie brak szkoły,teraz tylko czasami.Nawet miałam podwójne widzenie po czym szybko mnie skierowała lekarka na tomograf,ale nic nie wykazało.Nikt mi tego nie potrafi wyjaśnić czemu tak miałam.Pytałam się nawet czy to nie moje urojenia i to napewno nie były.Też się troche martwie ale jakbym coś miała to bym dawno umarła ,kurczowo się tego trzymam i staram się w to nie zagłębiać.Też mam tak że przy bólach trace równowagę,rzuca mnie na jedną strone,ale to chyba bardziej po lekach-stabilizatorach nastrojów
Ból napięciowy się leczy u nerologa,ale z reguły daje środki przeciwbólowe.Ja brałam tramal z racji alergi na większąć leków przeciwbólowych,zawsze go dostaje na wszystko :mrgreen:
Anna Maria

Sortuj wg