Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kn24 26 lut 2011, 18:59
joakar4, nie martw sie :):) bedzie dobrze musi byc :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez perla86 26 lut 2011, 19:03
Hmm ale to nie jest granatowe wogole i piojawia sie tylko na udach czemu tylko tam :bezradny:

przez carmen1988 26 lut 2011, 21:34
Ja wmówiłam sobie/albo nie refluks? dopiero się w kwietniu coś okaże. Ja twierdzę, że to refluks, moi rodzice,że nerwy.
nerwica wegetatywna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kn24 26 lut 2011, 23:15
missblige, chcialabym miec tak jak Ty niestety ja mam duzo wiecej objawow i to skomplikowanych w ogole nie wiem jak to sie u mnie skonczy...najgorzej ze maz juz tego nie moze... nie wiem jak to sie skonczy pewnie rozwodem... :(
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez zetVi 26 lut 2011, 23:17
joakar, a widziałaś to zdjęcie RTG, tzn. umiałabyś napisać, jak ta zmiana wygląda? To jest cień czy jasna plama? A wielkość? Płuca są jednolicie czarne czy widać jakieś jasne punkty? I pytanie najistotniejsze: czy ta zmiana jest okrągła? To nie musi być nic groźnego, więc bez nerwów. A dali mu skierowanie na dalsze badania diagnostyczne, spirometrię, scyntygrafię czy Ct, czy cokolwiek? Tutaj potrzeba diagnozować.

missblige, refluks nie jest poważną chorobą aczkolwiek w pewien sposób obniża jakość życia, wiem coś o tym, bo żyję z tym od 20 lat. Masz jakieś gastryczne objawy, że podejrzewasz refluks? Można go pomylić i to z wielką łatwością (bo i lekarzom się zdarza) ze zwyczajną, przygodową zgagą...

przez carmen1988 26 lut 2011, 23:18
Kn24, a te objawy to masz na tle nerwowym? Gdybym miała partnera, też miałby mnie dosyć pewnie. My jednak nic na to nie poradzimy. Do mnie po prostu nie dociera jak mogłam sobie na tle nerwowym refluks wmówić.

Zaczęło mi się odbijać często, słyszę ruchy jakieś dziwne w jelitach, czy żołądku. Mam kluche w przełyku, czasem się dławię i czuję,że mi się jedzenie cofa. Biorę dwa razy dziennie controloc, ale nic nie daje. kompletnie nic, jest właściwie coraz gorzej.
nerwica wegetatywna

przez perla86 26 lut 2011, 23:21
zetvi mozesz zobacz powzyej podałam stronke z tym co mi wychodzi tylko na nogach i to udach zniknie i po jakims czasie znowu jak nie na jednej to na drugiej kurka siniak znowu chyba granatowy byłby sama nie wiema boje sie ze to prze zbial mis ie pojawia :(

-- 26 lut 2011, 22:24 --

mam jeszcze jedno pytanko 3 dni temu bolał mnie brzuch tak przy dotyku najbardizje na okolo pępka ku dołowi myslałam ze to jzu okres bo juz powinnam miec a nie dostałam co to mogło byc??

-- 26 lut 2011, 22:27 --

Kn24 mój mąż też ma już dość ech jak chcesz podaj gg to poagdamy moje to 4659784 :)
missblige też mam takie objawy ale jeszcze inne ale mi niby stwierdzili refluks 7 lat temu ale przerwałam leki i chyba mi to wróciło . Wczoraj tak mis ie cofnął kwas ze pierwszy raz takie cos miałam jak mnie paliło w gardle nic nie pomagało poszłam do okna nawdychałam sie powietrza i w tedy przeszło szok.

przez joakar4 27 lut 2011, 00:38
zetVi nie widziałam tego zdjęcia :( na razie nie dali mu skierowania na badania, bo pani dr obejrzała podobno zdjęcia na szybko, przeczytała opis ( w opisie było podobno napisane, że to może być niedodma albo naciek zaplny). No i pani dr stwierdziła, że nie jest to pilne i że tata ma przyjść w piątek. Na co mój ojciec (już był wkurzony, bo czekał na nią kilka godzin), że skoro to nie jest ważne, to może on wcale nie przyjdzie. (ta pani dr jest bardzo niesympatyczna, chociaż kompetentna) :shock: To powiedziała, że jak przyjdzie to ona mu wszystko wytłumaczy. I tyle.
A rodzinny mu powiedział (on jest specjalistą chorób wewn, to nie wiem czy się zna na płucach) powiedział, że te jego bóle pleców na wysokości klatki piersiowej to mogą być od kręgosłupa ew. nerwobóle. I dał mu lek przeciwzapalny. No i tyle.

aha, z tego co pamiętam to ostatnie rtg (z lipiec/sierpień) było ok.

-- 26 lut 2011, 23:40 --

Pytałam mamy i mówiła, że na zdjęciu nie widziała żadnych ciemnych plam, ani okrągłych ani jakichkolwiek innych. Jaśniejszych podobno tez nie. :bezradny:

-- 26 lut 2011, 23:58 --

poszłam do samochodu po to zdjęcie i tam nie widać jakiś zmian. Są tam takie jaśniejsze miejsca, ale na obu płucach. Na moim zdjęciu rtg płuc są takie same. Płuca są takie szarawe, a pewno nie są ciemne. I nie ma tam okrągłych plam (oglądałam w necie jak wygląda guzek na rtg) i czegoś takiego tam nie widać. :uklon:
No, ale ja się nie znam. Dodam jeszcze, ze mój tata nie kaszle, nie ma duszności ani krwioplucia. Kilka lat temu zauważyliśmy, ze zaczął się bardziej pocić, ale dość mocno przytył jak rzucił palenie. I nie są to poty nocne. Oj nie wiem, martwi mnie to wszystko. Strasznie się boję tego raka płuc, od kiedy zmarła na to moja babcia. Chociaż ona podobno miała chłoniaka. :zonk:
Już mi wszystkie mięsaki przeszły z tego wszystkiego.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 27 lut 2011, 01:06
Asia widze że też spać nie możesz:)

przez joakar4 27 lut 2011, 01:07
niestety, już zapomniałam o tym tacie i weszłam tutaj zobaczyć co słychać i zobaczyłam wpis zetVi i się nakręciłam od początku :(
A co u ciebie?

przez perla86 27 lut 2011, 01:12
Jak widzisz dobija mnie to co na nodze mi sie pojawia co chwila bo zniknie apre dni i znowu i to jest czerwone jak ogladalam rysunki rumieni podobne sa. A tak to cos mnie kłuje w lewej piersi znika i znowu. OKres powinnam juz dzisiaj miec i nima :bezradny:

przez joakar4 27 lut 2011, 12:39
zetVi znalazłam opis rtg :!:
Nad przeponowo po lewej stronie smużaste zacienienia - płytki niedodmy? zaciek pozapalny?
Poza tym sylwetka serca bez zmian i płuca bez zmian ogniskowych. Ostatnie zdanie mogła pomylić, bo piszę z z pamięci, ale sens ten sam :smile:
Czy to może być coś poważnego?

przez carmen1988 27 lut 2011, 12:49
Dzisiaj wzięłam rano Tranxene, brał to ktoś? W sumie to nie mój lek, tylko taty. Dostawałam od rana płaczu i kaszlu po jedzeniu i postanowiłam się jakoś uspokoić, ponieważ muszę się uczyć. Objawy bez zmian. Co robicie jak macie przeczucie,że zaraz zwariujecie, w sensie dostaniecie jakiegoś ataku histerii?
nerwica wegetatywna

przez joakar4 27 lut 2011, 13:10
missblige, Hej. Ja np już wtedy to wole iść do siebie i popłakać. Popłaczę sobie i mi trochę przechodzi. :smile: Chociaż ostatnim razem wypiłam chyba pół buteleczki nerwosolu i poza bóle głowy to efektu nie było. :(

-- 27 lut 2011, 12:11 --

Nigdy tego leku nie brałam. To niestety nie wiem jak on dokładnie działa.

Sortuj wg