Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kn24 25 lut 2011, 01:50
hej dziewczynki :) nie czytajcie tych artykulow na onecie bo to ktos pisze po to zeby ludzi straszyc juz slyszalam rozne opinie tam o samych najgorszych chorobach pisza i przedstawiaja to w straszny sposob osoba ktora to pisze nie jest w ogole obiektywna...oni chyba maja cos z tego ze zamieszcza akurat cos z dzialu medycyny...a czlowiek to przeczyta i sie potem martwi.(mnie osobiscie draznia bardzo te durne artykuly...) Mnie dzisiaj brzuch bolal :) ale wiadomo czemu :/ no i oczy mnie piekly od tej mojej tarczycy chociaz ja od razu szukam czegos jeszcze...zmykam spac jutro wiecej napisze :) :*
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez ~Kasiek~ 25 lut 2011, 11:25
hej ;)
perla86, ja ogólnie mam słaby apetyt przez nerwy. A z tymi biegunkami to mam tak że jak już mnie dopadnie to masakra, ściska mnie w brzuchu, przelewa się, boli, zasysa mi tak dziwnie boki no i pot mnie oblewa. Dopiero po 3 rundach do wc odpuszcza :D

Ja dziś mam jakiś gorszy dzień, spać mi się chce, oczy mi się same zamykają... Boli mnie łokieć i nie wiem od czego :why: tak kłuje w środku :-| zaczęłam się macać bo sobie pomyślałam, że to może węzły ale szczerze mówiąc nawet nie wiem w których miejscach ich szukać na tych łokciach :bezradny: przynajmniej sie trochę uspokoiłam z tym swoim kaszakiem bo robi sie strupek i ładnie się goi także zakażenia nie będzie :uklon: tylko te węzły mi cały czas nie dają spokoju :why:

przez perla86 25 lut 2011, 16:31
Kasiek a badałas brzuch czy moze nie bo ja mialam spokoj z lużnymi stolcami przed braniem leków czyli gdzies o 5 stycznia do teraz i na nowo i zastanwiam się czemu:( zastanawiam sie czy leki przestały działać czy co :bezradny: A masz tak ze pare dni masz i potem przerwa i na nowo bo ty wyglada na IBS cholerka ale to widac ze nerwy ale ja spokojna jestem ale moze w srodku sie boje i przez to. Mnie tez nie raz a tp łokiec boli a to to więc sie nie martw ;)

-- 25 lut 2011, 16:08 --

http://img35.imageshack.us/i/p1030321g.jpg/

dziewczyny takie cos mi wychodzi ja nie wiem czy to siniak czy co co jakis czas sie pojawia :( kurka a jak to ta bial :why:

-- 25 lut 2011, 16:10 --

nie jest to ani granatowe ani sine

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ~Kasiek~ 25 lut 2011, 18:44
perla86, nie badałam brzucha ;) a Twoje leki nie przestały działać ;) no właśnie tak mam z przerwami, parę dni się męczę później jakiś czas spokoju i na nowo się zaczyna ;) nie martw się mówię Ci że to z nerwów :D

przez Kn24 25 lut 2011, 19:54
a ja mam dzisiaj oslabiona lewa strone ciala i nie wiem co juz o tym myslec?? moze powinnam zrobic ten test na borelioze???

przez perla86 25 lut 2011, 22:59
powiedzcie czy to moze byc siniak albo co to moze byc:( zetvi gdzie jestes moze bys wiedziala echh

-- 25 lut 2011, 22:42 --

nie miałam jakis czas tych objawow somatycznych i na nowo kurka coś nie tak :(

przez Kn24 26 lut 2011, 00:50
perla86, nie martw sie to na pewno siniak (pewnie nawet nie wiesz kiedy sie zrobil) i nic innego powaznego :):) nie martw sie :):) i nie przejmuj naprawde :)

przez perla86 26 lut 2011, 00:55
kn24 ale to mi się powtarza co chwila nie ze razowo teraz juz długo tak i to nie jst granatowe ani nic takiego i wiem ze sie tam nie uderzyłam naprawde a dotego te stawy to jest za siebie mowi biał :(

przez _asia_ 26 lut 2011, 07:19
Kn24 napisał(a):a ja mam dzisiaj oslabiona lewa strone ciala i nie wiem co juz o tym myslec?? moze powinnam zrobic ten test na borelioze???

powtarzam się, ale: TAK, POWINNAŚ Kasiu, tym bardziej, że pamiętasz kleszcza. :pirate: :roll: Robisz przeróżne badania, tocznie, twardziny i inne, a nie robisz w Twoim przypadku jednego z podstawowych, to mnie dziwi. :roll:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez mel89 26 lut 2011, 14:26
cześć dziewczyny, powróciłam :D

U mnie dobrze, nie szukam już nowych choróbsk, dałam sobie spokój z hivem, grzecznie czekam sobie na wyniki wymazu z gardła żeby zobaczyć co to za cholera tam siedzi, w piątek idę na biopsję tego torbielka w cycku, z tym CINem to nic nie zrobię, też muszę czekać że się uleczy. martwi mnie tylko to, że boli mnie jajnik czasami, cały czas ten po lewej stronie, tak jakbym miała owulację, ale teraz mam okres i dalej boli :/ Po tej stronie mam też powiększone węzły chłonne. Do tego wzdęcia. Ma sa kra. Miałam usg dopochwowe dwa razy w przeciągu pół roku, ale jak teraz myślę o tych ginekologach to nie wiem, czy czegoś nie przeoczyli.. zwłaszcza ta baba, która nawet szyjki powiększonej nie widziała.. Eh : ( Za miesiąc idę do mojego gina i poproszę o usg. Może nie czekam na najgorsze, ale nie chcę mieć torbieli ani nic :/

Do tego wszystkiego od kwietnia z moim chłopem zamieszkamy oddzielnie. Nie chcę mi się tłumaczyć, ale on sobie musi poukładać swoje sprawy, a ja swoje, to jeszcze nie rozstanie.

przez Hooligan123 26 lut 2011, 15:26
Witam , moglby ktos powiedziec co mi jest? Czuje sie jakos dziwnie , taka utrata jakby swiadomosci ze nie czuje jak cos robie , takie zmeczenie , otepienie ,uczucie ze juz umarlem , ze jestem w innym swiecie. Bylem z tym u psychiatry i przepisal mi leki , po ktorych przestalem miec ataki paniki ale to uczucie nadal zostalo ;(. Wogule nie wychodze z domu.Mam wysoki puls w spoczynku, nawet jesli sie niedenerwuje 85-110. Bylem u kardiologa robilem badania i wyszlo ze mam serce zdrowe. Czuje taką slabosci i zmeczenie. Prosze o odpowiedz . Z gory dziekuje

przez joakar4 26 lut 2011, 15:47
Cześć Dziewczynki :smile:

Mel
Fajnie, że wróciłaś. Przykro mi z powodu chłopaka. Dobrze, że już sobie chorób nie wmawiasz i na pewno nic nie przegapili na usg przecież miałaś dwa. Jeszcze o jedno to mogłabyś się martwić, ale skoro masz opinię drugiego lekarza to na pewno wszystko jest ok.

Nie miałam przez kilka dni netu i powiem Wam, że mi to pomogło. Nie macam się już po kulkach i nic w necie nie sprawdzam. Zresztą już teraz nie boję się tak o swoje zdrowie tylko o mojego tatę.
Od kilku tygodni (ok 2 może) bolały go plecy na wysokości p[płuc. Poszedł do lekarza zrobili rtg i wyszło coś na płucach (nie ma opisu bo zostawił w pracy, a ja dopiero dzisiaj się dowiedziałam), w każdym razie na skierowaniu jest napisane bodajże zmiana węzłowa. Ale nie wiem na 100% bo lekarz niesamowicie bazgrze i dostał skierowanie do pulmonologa. Pani ordynator przyjęła go na korytarzu w szpitalu, bo akurat miała iść na zabieg i powiedziała, że z tego co widzi to nic pilnego. I że to albo niedodma(?) albo naciek zapalny. Nie doleczona grypa. A wiecie o czym ja od razu myślę?

-- 26 lut 2011, 14:51 --

No i w każdym razie ma przyjść do niej w przyszły piątek to mu wszystko wytłumaczy i powie co dalej. A ja się tak boję :zonk:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 26 lut 2011, 17:53
hej melusia i Asia miło was widziec:)
U mnie jak widzicie troszku gorzej sama nie wiem czemu :( Może dzisiaj ciut lepiej ech posłałam stronke z tym co mi wychodzi co jakis czas na tych nogach w okolicy uda i kolana tylko tam cholera wie co to :bezradny:

-- 26 lut 2011, 16:58 --

Asia napewno twojemu tacie nic nie jst jakby było to lekarka by nie czekała :)

przez joakar4 26 lut 2011, 18:33
Ewelina wg mnie to siniak. Masz po prostu słabe naczynka. Ja mam ciągle siniaki na nodze, a też nie przypominam sobie żebym gdzieś się uderzyła. :bezradny:

Martwi mnie ten mój tata. Wydaje mi się, że on też jest zaniepokojony. Nawet nam powiedział, że na prześwietleniu coś wyszło nie tak, bo ogólnie to zawsze trzyma to w tajemnicy. Kurcze a on palił papierosy jakieś 25 lat. 2 lata temu rzucił. :zonk:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

Sortuj wg