Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kn24 23 lut 2011, 19:12
o to sie zgadalysmy tez z tym okresem ja wlasnie od dzisiaj mam i sie tak zastanawiam czy to tez nie wplywa na moje samopoczucie bo dzis to najchetniej caly dzien bym lezala :) chociaz brzuch mnie nie boli ani nic tylko slaba i senna jestem i niskie cisnienie do tego :) a usg mam na poczatku marca znow zobaczymy co to wyjdzie oby sie okazalo ze ten jajnik jednak jest ;)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez Independent 23 lut 2011, 19:31
obiecałam sobie , że pójdę do lekarza jak mi nie przejdzie do niedzieli.
dziekuje dziewczyny jesteście kochane.

przez perla86 23 lut 2011, 19:43
kn24 a ciebie codzienie bolą stawy??
Kurka cop to moze byc ponizej pępka pare centymterow cholerka boli mnie jak dotykam :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kn24 23 lut 2011, 20:27
perla86, na szczescie nie codziennie jakby mnie bolaly codziennie to chyba bym nie wytrzymala ja w ogole mam za duzo objawow :/ i ciezko pod cos to przypisac chociaz niektorzy sugeruja borelioze test mialam ale ten Elisa nie wiem czy ten Western Blot czy jak sie to pisze powinnam zrobic? zastanawiam sie nad tym ale on jest drogi i zawsze cos mam wazniejszego od tego badania do zrobienia. Ja mam ostatnio takie uciskowe bole glowy czuje sie jakbym miala skore na twarzy i glowie cala napieta i jakos tak dziwnie sztywno:( do tego szczeka mnie boli ogolnie nieciekawie nie lubie tak :( wiele osob twierdzi ze to typowy objaw nerwicy macie tez tak?? no i powiedzcie mi czy tez macie takie zmienne objawy?? Maz mi tez ciagle powtarza ze mam tyle objawow ze zadna choroba tak tylu objawow nie daje i zebym juz sobie dala spokoj z badaniami itd bo gdybym naprawde na cos byla chora (oprocz tej tarczycy bo to jest na serio) to juz dawno by wyszlo w badaniach i ze on jest pewny ze mi nic nie jest :):) chcialabym sama miec ta pewnosc :):)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez fobia 23 lut 2011, 20:35
perla86, olinelka, dzięki za odpowiedz :) nie mam pojęcia od czego to , kręgosłup raczej jest ok. Poczekam moze jak pojdę kiedyś do rodzinnego to wspomne o tym bo specjalnie z palcem to jakoś tak głupio mi ;)

przez olinelka 23 lut 2011, 20:50
Ewelinka wydaje mi sie , ze to pobolewanie poniżej pępka ma związek ze zbliżającym się okresem. Może zrób sobie ciepłą kąpiel? Mnie często pomaga ;) Mnie codziennie prawie bolą stawy i kości i juz mnie to zaczyna wkurzać. I jeszcze ta kulka na palcu :why: . Może sie melisy napij. Pomaga nawet na napięcie miesiączkowe :D

Kn24 jeszcze w tym samym czasie okres ma Mel :D . Ale teraz wyjechała. Ciekawe co u niej :D . A jak masz owulacje to czujesz pobolewanie jajników? Chodzi mi teraz akurat o to, czy "czujesz" w czasie owulacji ten jajnik, którego rzekomo nie ma? Pytam o owulację, bo ja "czuję", że mam jajniki właśnie w czasie owulacji. Moja córeczka miała latem wykonywany test na boreliozę i Igg wyszło dodatnie, a Igm ujemne i nie wiem, co to był za test :roll: Ale płaciłam około 100 zł. I teraz powinnam go dziecku powtórzyć. Czy to mógł być test Elisa czy ten drugi?
Mam takie objawy , jak Ty. Po pierwsze zmienne objawy, po drugie ta szczęka- też tego nie lubię :( i uciskowe bóle głowy :( I kulkę dziwną na palcu :why: :why:

Independent idź do lekarza, będziesz spokojniejsza. Ale po co masz czekać aż do niedzieli? Może jakiś syropek mpocniejszy dostaniesz i Ci do niedzieli przejdzie? ;) I koniecznie napisz, co Ci lekarz powiedział :D

-- 23 lut 2011, 19:56 --

fobia a dlaczego z palcem drętwym głupio? Wcale nie głupio! Ja kiedys polazłam do chirurga na zszycie opuszka, którego sobie prawie ucięłam na krajalnicy (prezent od teściowej :evil: , chciała pewnie, żebym sobie paluchy poobcinała krojąc chlebek). A jak zobaczyłam pana, który miał prawie rękę uciętą i krew sikała naokoło, to stwierdziłam, że sobie już pójdę. Wtedy to było głupio z tym palcem :oops: . Ale Ty z drętwym normalnie idź i mów o co chodzi, badania Ci zlecą i tyle. Od tego są lekarze. :D

przez perla86 23 lut 2011, 21:51
Anetka piłam juz nie jedna melise:D boli mnie ale sama nie wiem bo nigdy tak nie miałam w nocy to jak sie kładłam na boku było mi niedobrze wzielam sobie persen działa na mnie usypiająco jak nie moge zasnąć i się nie męcze.
Kn24 ja tez mam wedrujace objawy zmienne i przez to sie nakrecam ze jakas mam chorobe co moze miec przezuty i daje takie objawy bo mój mąż tez mówi ze jaka choroba daje a to ból głowy a to stawów a to miesni a to brzucha a plecow i tak moglam bym wymieniac:d ale ja i tak swoje on nie moze juz słuchac mnie bo mu wałkuje ale komu mam hmm nio wam jeszcze moge i pies mnie jeszcze pocieszy naprawde jak mi zle placze to on przyjdzie i nosem do mnie i sie tuli słodziak :)

przez ~Kasiek~ 23 lut 2011, 22:11
Dziewczynki ja też jutro spodziewam sie okresu :D:D
Kn24, gdzieś kiedyś czytałam, że jajnik może być niewidoczny na usg i wtedy badanie właśnie trzeba powtórzyć ;) ja na ostatnim badaniu też ledwie wypatrzyłam swój lewy jajnik ale tam podobno był :D mnie też bardzo często bolą stawy może to też jakieś bóle nerwicowe :| ogólnie chodzi mi po ciele ogromna ilość przeróżnych bóli. A to mnie gdzieś w głowie boli i ciśnie, a to w obojczyku, łokciu, nadgarstku, pod żebrem, w nodze, w kręgosłupie... czytałam że właśnie takie przejściowe bóle trwające nawet kilka tygodni a później ustępujące na jakiś czas są nerwicowe ;) i oby faktycznie take były. Oprócz tego męczy mnie to co się dzieje z moją psychiką to tak poza tymi fizycznymi objawami ;)
olinelka, ja się właśnie boje tych wszystkich badań usg :zonk: jakoś nie mogę się przełamać bo mi się wydaje, że mi cos na 100% wykryją i strach mnie paraliżuje :zonk: Co do węzłów to każdy lekarz mi mówi że to po anginach ale wiesz jak to jest z nami i z naszym zaufaniem do lekarzy ;):D

przez olinelka 24 lut 2011, 17:12
No to się zgrałyśmy z okresem :mrgreen:
Mam wciąż to zgrubienie na palcu. wcale mi nie znika :evil: . I katar potężny, właściwie nie katar tylko zatkane zatoki całkowicie. I chrypę, jak stary palacz :mrgreen: . I mój chłop to samo ma :roll: . Siedzimy w domu, chlipiemy fervex i sinupret w kroplach. Może przejdzie. Oczywiście moje węzły mi się powiększyły, ale tym razem nie panikuję :D
Co u Was dziewczynki?

przez perla86 24 lut 2011, 17:32
Hej Wam :)
Mnie dzisiaj cos szyja boli :( nie wiem od czego na pole nie wychodze :( i powiem wam że cos apetyt dziwny mam dzisiaj kurka zeby tablety nie przestały działać :(

-- 24 lut 2011, 16:45 --

Znowu coś chyba z brzuche bo cos luźniej się załatwiam czy to chwilowe czy co :( kurka przez co

-- 24 lut 2011, 17:11 --

chyba że po pomidorach bo dużo ich zjadłam kanapki wczoraj na wieczor dzisiaj rano bo lubie je hmm bo tak to nie wiem przez co :bezradny:

przez olinelka 24 lut 2011, 18:23
Przeczytałam artykuł na onecie o migotaniu przedsionków i teraz się boję :why: . Bo ja często mam uczucie przewalania, potykania się serca, nierównej pracy, szybkiego tętna. A dziś czuję dziwne uczucie w klatce....Takie ściskanie, szybkie tętno, uczucie duszności, ciężkości, nie wiem, jak to mam określić :cry: Boję sie , że coś mi z tym sercem zacznie sie dziać :why:

-- 24 lut 2011, 17:26 --

Czuję się tak już dziś jakiś czas. Jeszcze przed czytaniem tego artykułu :cry:

przez perla86 24 lut 2011, 18:31
Anetka nic ci napewno nie jest ja tez nie raz sie tak czuje nasluchuje i dziwnie mi na klacie :)
Ja panikuje bo mnie przeczyscilo i zastanawiam sie czy to aby nie te pomidory bo byly kawałki hmm moze za duzo ich zjadlam od paru dni

przez ~Kasiek~ 24 lut 2011, 19:19
olinelka, ja mam identycznie jak Ty serducho się potyka, przewala, albo nagle zaczyna bić szybko. Te potykanie tzn dodatkowe skurcze najczęściej odczuwam jak już się położę wieczorem do łóżka. Takie ściskanie w klatce też mam, uczucie duszności itp a to wszystko przez nerwicę ;) Może jakiś cięższy dzień masz dziś, do tego jesteś przeziębiona więc i osłabiona... Dodatkowo przeczytałaś ten artykuł i pewnie czujesz się jeszcze gorzej niż przed jego czytaniem... wszystko to nerwy mówię Ci ;) a w tym co czujesz nie jesteś osamotniona ja się z Tobą łączę w objawach sercowych ;) :D

-- 24 lut 2011, 18:22 --

perla86, mnie tak czyści kilka razy w miesiącu i przy tym tak mnie boli brzuch, że robię się cała mokra :shock: wmawiałam sobie że pewnie mam jakiegoś raka jelita później mi to przeszlo i sobie tłumacze, że to przez nerwicę i pewnie tak jest. Jeszcze może to być jelito drażliwe ponoć dużo ludzi to ma :D

przez perla86 24 lut 2011, 19:57
Kasiek tez brałam pod uwage jelito wrażliwe a to jest na tle nerwowym :smile:

-- 24 lut 2011, 20:12 --

Jakoś apetyt mi zleciał i brzuch trochę pobolewa kurka coś chyba nie tak :(

-- 24 lut 2011, 20:38 --

Kasiek a jak mialas z apetytem przy tym jak masz biegunke.
Kurka było tak dobrze :why: a dzisiaj popołudniu zaczeło sie psuc z brzuchem znowu luzne stolce znowu w brzuchu wiruje apetyt co jest :why:

Sortuj wg