Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez swallow 05 lis 2007, 14:39
Witam:)Ja 2 miesiące temu przezywałam raka piersi,bo wyczułam zgrubienie.Poszłam do lekarza i okazało sie ze to od tabletek anty.W poczekalni przed wizytą w telewizorze w kółko leciały programy na temat raka szyjki macicy,wtedy to juz totalna panika.USG nic nie wykryło..do teraz mam od tych reklam jazdy A od kilku dni przezywam raka języka..no nic jutro ide do lekarza..ciekawe co mi powie?
:?

przez .Tomek 05 lis 2007, 21:42
swallow napisał(a):Witam:)Ja 2 miesiące temu przezywałam raka piersi,bo wyczułam zgrubienie.Poszłam do lekarza i okazało sie ze to od tabletek anty.W poczekalni przed wizytą w telewizorze w kółko leciały programy na temat raka szyjki macicy,wtedy to juz totalna panika.USG nic nie wykryło..do teraz mam od tych reklam jazdy A od kilku dni przezywam raka języka..no nic jutro ide do lekarza..ciekawe co mi powie?
Confused

To się nazywają jazdy. Trzymaj się, będzie dobrze ;)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez nitka1183 05 lis 2007, 22:01
Ja też jutro idę do lekarza, czuję się jakbym szła na ścięcie;)
Oczywiście kości mnie bolą tak, jakby chciały podkreślić że na pewno jest zupełnie źle...
Raka języka "przerabiałam" jakieś 20 lat temu, jako dziecko. przerypane co? ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lęk przed wirusami

przez cytrynka20 06 lis 2007, 11:56
Ja z kolei najbardziej ze wszystkiego boje sie wirusów typu HIV , HTLV... oprócz tego mam też kłopoty z oczami ( zdiagnozowane przez okulistę bo mam zwyrodnienie brukowe siatkówki) i na ich punkcie też mam fobię szczeg,ólnnie dlatego ,że ostatnio pojawilo sie u mnie podwojne widzenie( podobno tak może się stać w w wyniku nerwicy) Poza tym przez jakiś czas bałam się stwardnienia rozsianego , kalectwa...

przez Andzia 06 lis 2007, 17:55
A ja z koleji wczoraj przed spaniem oglądałam program o AIDS. Tam mówili,że po kilku latach jak doszło do zakażenia to się zaczyna od lekkich, nietypowych infekcji. A że ja WŁAŚNIE TAKĄ złapałam, ta noc po tym programie była dla mnie koszmarna!
Nie no, to jest jakiś horror, co zobacze albo poczytam, to to mam! Oczywiście tylko wtedy, jeżeli jest to ciężkie, eventualnie albo na pewno nieuleczalne a najlepiej oczywiście smiertelne!
Wybierz zycie!
Wybierz zdrowie!
wybierz szczescie!

Wołanie o pomoc w sprawie mojej główki

przez Kaska22 09 lis 2007, 19:22
Już nie wytrzymam ze strachu,proszę pomóżcie mi.Nie wiem już sama czy głowa mnie boli czy tylko mi się wydaje,od 6 lat to samo,ciągle o tym myślę i bardzo się boję że to guz mózgu,niedawno moja ciocia umarła na to cholerstwo,ja ciągle żyję w strachu,każdy dzień to strach przed śmiercią albo męczarnią w szpitalu.
Miała tomografię komputerową i jest OK (nie każcie mi robić rezonansu bo nie mam już siły na żadne badania poza tym mieszkam w małym mieście).Co mi jest?Proszę ludzi o dobrym sercu o jakieś wsparcie,pocieszenie,może ktoś mi wyjaśni schemat guza mózgu.Błagam o jakikolwiek odzew.
Kaska22

przez .Tomek 09 lis 2007, 19:34
Kaska22 napisał(a):Miała tomografię komputerową i jest OK

Po co się nakręcasz? Alb zrób badania kurczę i nie panikuj BEZ PODSTAW.
Kaska22 napisał(a):od 6 lat to samo,ciągle o tym myślę

Jak się tak nakręcasz to się nie dziwię. Idź zrób te badania kobieto bo takie nakręcanie się i panikowanie nie ma sensu :roll:
ExModerator

przez Kaska22 09 lis 2007, 19:37
Dzięki za odzew,dość drastyczny ale zawsze,zrobiłabym te badanie tzn.rezonans ale po pierwsze boję się że coś wyjdzie a po drugie nawet jesli wyjdzie dobrze to uspokoi mnie podobnie jak TK tylko na jakiś czas.
Kaska22

przez .Tomek 09 lis 2007, 19:57
Kaska22 napisał(a):dość drastyczny

Wybacz, chciałem Ci jakoś wbić do głowy żebyś się nie zamartwiała na śmierć :) Nerwicy się jeszcze nabawisz. Spokojnie będzie OK.
ExModerator

przez cleo27 09 lis 2007, 20:02
Mało prawdopodobne żebys miała guza mozgu bo po pierwsze tomografia nic nie wykazała a po drugie ból głowy to pojawia sie juz przy zaawansowanym stadium przewaznie ,wczesniej przed bólem są inne rózne symptomy np złe widzenie na 1 oko zamazanie obrazu,obraz rozmyty,nawet falujący a takze często mdłości i wymioty. więc myslę ,ze skoro masz to od 6 lat to nie jest to guz mózgu,moze to migreny a może zwykła nerwica.
Takze radziłabym zrobic rezonans ,które zapewne potwierdzu,ze nic tam nie ma a ty przestaniesz sie zameczać.
oj....pózniej coś napiszę!

przez Kaska22 09 lis 2007, 20:06
lekarze mówią że to napięciowy ból głowy i że sama sobie wkręcam te rózne dziwaczne bóle,pogubiłam się już ,raz mnie boli raz nie i tak przez cały dzień,co chwila w innym miejscu

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:07 pm ]
aha a z tym wzrokiem to u mnie roznie bywa czasem widze jak za mgłą ale z oczami wszystko ok tzn dno oka,pole widzenia i cisnienie w oczach

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:10 pm ]
a z tym moim wzrokiem to bywa róznie,niekiedy widze troche za mgłą ale dno oka,pole widzenia i cisnienie w oczach jest ok
Kaska22

przez cleo27 09 lis 2007, 20:13
Też uważam ,ze to napieciowe bóle albo nerwobóle więc radzę 2 razy dziennie magnez i 2 razy dziennie witB complex a takze kup sobie kalms i bierz 3 razy dziennie po 1 tabletce i bedzie ok.Przestan sie juz wkręcać.

przez Kaska22 09 lis 2007, 20:14
ok zrobie jak mowisz,mam nadzieje ze mi pomoze bo w tym momencie tak sie nakręciłam ze łeb mi chyba pęknie.Pozdrawiam i dziękuje za pomoc
Kaska22

przez cleo27 09 lis 2007, 20:21
Na ból głowy to oprócz środków przeciwbólowych ja stosuje na szklanke wody wycisnąc całą cytrynę i mi pomaga.Spróbuj może i Tobie pomoze i pamiętaj o tych tabletkach co Ci napisałam. Zyczę zdrówka!!!!

Sortuj wg