Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez zetVi 16 lut 2011, 22:58
olinelka, rany, pomyliłam się w poprzednim poście. :D Nie zauważyłam, że to perla pyta i odpowiedź skierowałam do Ciebie.. :) W każdym razie przesłanie w treści się nie zmienia... no, może troszkę się zmienia, bo nie doczytałam też, że to było pasemko krwi.. pytanie o ilość krwi jest więc nieaktualne i powiedz perli, żeby się nie stresowała nowotworami płuc, tylko kurowała i podleczyła kaszel. :)

przez joakar4 17 lut 2011, 00:37
Hej wszystkim :D

Bardzo Wam chciałam podziękować za wsparcie :smile: zetVi a Tobie za porady lekarskie. :smile: Miałam jakiś gorszy okres, malutkie załamanie, ale dzisiaj już jest o wiele lepiej. :smile:

Aneta nie martw się tym guzkiem w palcu, zapewniam Cię, że gdyby Ci nie zniknął to na bank byś o tym wiedziała. Przecież, kto jak kto, ale my obserwujemy każdy guzek, kulkę, pryszcz na ciele. Co do tego lekarza, to jakiś dziwny. :shock: Ale zauważyłam, że oni wszyscy mają jakieś nieczułe ręce :smile: U mnie też nigdy nie mogą znaleźć tego czym ja się akurat martwię. Zresztą jak latałam z wybroczynami to ich też nie widzieli :D

Kasiek nie martw się tym ciągnięciem, ja mam to samo. Ciągnie mnie tam gdzie mam węzły, a jak akurat się węzłami nie przejmuję to ciągnie mnie tam gdzie mam tą kulkę albo coś innego. Psychika robi swoje :D A kręgosłup to pewnie Cię boli, bo Cię owiało. Nie martw się na zapas, może twoja terapia wypadnie przed jeszcze wakacjami :smile:

zetVi
Bardzo Ci dziękuję za wszystkie porady medyczne :smile: Nie wiem czy ten radiolog nie był już na mnie zły po prostu. :oops: Bo ja do niego z każdą pierdołą przylatywałam na usg, ostatnim razem to już nawet kasy nie wziął. :hide: Wszyscy go bardzo chwalą, mi tez wydawał się kompetentny jak latałam z węzłami. :bezradny: No nic, ale poczytałam trochę w necie i obejrzałam te linki które mi poleciłaś i chyba pozostaje mi tylko uwierzyć, że gdyby coś było nie tak to lekarz by to zauważył i pokierowałby mnie dalej. A kilku lekarz już oglądało to moje coś. :smile:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez fobia 17 lut 2011, 11:21
dzisiaj od nowa wkręcam sobie tętniaka mózgu :roll: boli mnie głowa z tyłu, a wczoraj miałam taki sekundowy, ale bardzo przeszywający ból w głowie, no i się załączyło :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez przemekb 17 lut 2011, 15:20
Odebrałem dzis wyniki MRI.

Żadnych zmian ogniskowych nie ma :)
Układ komorowy również OK :)
Jedynie jakieś "dyskretne zmiany śluzówkowe" w dwóch zatokach.
Chyba w takim razie anuluję już umówioną wizytę u neurologa a zapiszę się conajwyżej do laryngologa.

Zresztą jeśli chodzi o moją anizokorię, to zrobiłem sobie ostatnio rewizję wszystkich moich zdjęć i najśmieszniejsze, że na niektórych starszych fotkach zauważyłem tą nierówność źrenic, i to już na kilka lat wstecz. A cały czas byłem przekonany, że to jakiś świeży temat.
Tak więc teraz chyba już przestanę się tym przejmować :)

przez ~Kasiek~ 17 lut 2011, 18:38
hej dziewczyny :smile:

Boli mnie dziś ręka w stawie barkowym i to tak, że nią ruszyć nie moge :why: może źle spałam w nocy ale o nie wiem czy aż tak by mnie wtedy bolało :why: już sobie zaczełam wkręcać, że mam jakiegoś raka kości :why: help :why:

przez Kn24 18 lut 2011, 01:26
przemekb super wyniki:) ja tez swego czasu mialam rezonans i nic nie wyszlo wlasnie oprocz jakis tam zmian w zatokach ktore sie okazaly torbiela w zatokach szczekowych i do tej pory tego nie usunelam ale chyba sie zmobilizuje i usune zeby miec spokoj ;)

~Kasiek~ nawet nie mysl o zadnym raku kosci bo to na pewno nie to :):) pewnie zle spalas i dlatego boli albo nadwyrezylas jakas reke i nawet tego nie pamietasz:):) nie martw sie zapewniam Cie ze to nie rak kosci :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez olinelka 18 lut 2011, 14:33
Asia, sama się przekonałaś , ze to nic takiego :great: i masz rację, że tyle razy miałaś wykonywane usg, że na pewno coś by wychwicili. Cieszę się, że czujesz się lepiej :D . Martwię się tym czymś na palcu.... Już nie wiem sama czy to zniknęło mi na jakiś czas , czy wydawało mi się tylko :(

zetVi , dziękuję za odpowiedź w imieniu Eweliny :D. Ja też jej mówiłam , że to nic takiego :D

fobia , ne masz tętniaka. One podobno nie bolą.

przemekb super , że wyniki ok.Teraz chyba jesteś spokojny?

~Kasiek~ na pewno źle spałaś. Mnie często boli staw barkowy. Ale myślę o tym co Ty z powodu mojego niby-gangliona na palcu :why:

Kn24 a masz jakieś objawy?Chodzi mi o te torbiele w zatokach. I jak się je usuwa?

przez fobia 18 lut 2011, 15:14
olinelka, dzięki :)

przez olinelka 18 lut 2011, 16:35
fobia , no co Ty? Nie ma za co! :D Taki przeszywający ból kilkusekundowy to naprawdę nie tętniak, tylko nerwoból. :D . A u nas to przecież normalne.

piotrek_d04 z Twoich chorób moę sobie przypisać dwie: arytmię i depresję. Tylko, że u mnie one naprawdę wystąpiły.Arytmia wiązała się zawsze z silnym stresem. Depresja też :(

Asia nie wiesz przypadkiem, czy mięsaki się robią na palcu? Albo chrzęstniakomięsaki? :zonk: Nie chcę włazić na zakazane , bo sie pogrążę. Swoją drogą mam nadzieję, że nie masz zamiaru zniknąć z forum?? Przeczytałam jeszcze raz Twojego posta i tak brzmi, jakbyś chciała nas opuścić :why:

~Kasiek~ jak Twój staw barkowy?

przez joakar4 18 lut 2011, 16:56
Aneta Czy ten mięsak to jest jakiś zaraźliwy, czy co :D Najpierw ja (a przedtem też go ktoś tutaj miał), teraz Kasiek I Ty.
Więc, mięsak może być wszędzie. Ale mięsak kości i chrzęstniakomięsak to guz bolesny. Rośnie bardzo szybko i najpierw pojawia się ból a potem guz, i ten guz rośnie z dnia na dzień.
Dlatego ja sobie mięsaka kości wyeliminowałam, mam obsesję na temat tkanek miękkich bo te nie bolą i rosną wolniej. Tylko, że one mają kształt winogrona. Więc na pewno go nie mamy. :!: :!: :!:

Nie mam zamiaru zniknąć z forum, tylko wczoraj miałam zaganiany dzień, a dzisiaj strasznie boli mnie dół głowy i kark i nic mi się nie chce. Już chciałam kilka razy tutaj napisać, ale rezygnowałam z lenistwa ;)

przez olinelka 18 lut 2011, 18:07
joakar4 napisał(a):Nie mam zamiaru zniknąć z forum, tylko wczoraj miałam zaganiany dzień, a dzisiaj strasznie boli mnie dół głowy i kark i nic mi się nie chce. Już chciałam kilka razy tutaj napisać, ale rezygnowałam z lenistwa ;)

Ufff.., całe szczęście :yeah: , bo się wystraszyłam :shock:

joakar4 napisał(a): Więc, mięsak może być wszędzie. Ale mięsak kości i chrzęstniakomięsak to guz bolesny. Rośnie bardzo szybko i najpierw pojawia się ból a potem guz, i ten guz rośnie z dnia na dzień.

A no właśnie, BO MNIE TO BOLI ! :why: :why: :why: Najpierw bolał palec, a potem ta kuleczka się pojawiła bolesna :why: .I jak dotykam to boli i jak masuję to boli i juz to mam od października, czy listopada i wydawało mi się , że zniknęło, jak to masowałam i smarowałam ketonalem i teraz to mam i chyba jest większe :why:
Jak to masuję (bo lekarz tak powiedział, ten sam, co nic nie wyczuł-swoją drogą jaki głupi- kazał masować coś czego nie wyczuł :mrgreen: ), to wydaje mi się, że zmniejsza się trochę, ale za kilkanaście minut jak dotknę, to znowu jest takie samo i bolesne albo większe :why: . No i co ja mam zrobić?? Przecież poszłam do lekarza , powiedziałam co i jak, a ten zbagatelizował sprawę :why:

przez perla86 18 lut 2011, 20:36
hej dziewczynki wrocilam do was mam juz kompa :D ale się ciesze jak dziecko hehe brakowało mi chociażby czytania i pisania :)

-- 18 lut 2011, 19:43 --

zetvi jesli chodzi ot o co pytalam to ja kaszlu nie mam tylko jak jest ten dolek pod bardlem drazni mnie cos tam i ja odchrzakuje codziennie caly czas bo wydaje mi sie ze sie udusze przez a tej krwi nie bylo pasemko tylko tak z trzy razy bo plamce malutkiej teraz juz nie ale sama nie wiem skad bo kataruy takiego ze sie leje nie mam echh kiedy tak mialam z nosa przy odchrzakiwaniu dawno dawno temu ale teraz ze mnie drazni w tym miejscu to mysle ze cos tam sie dzieje i przez to sie boje :bezradny: :(co wtym dolku jest czy tez czuje cie cos w tym dołku jakby zyłe czy cos??

przez joakar4 18 lut 2011, 20:58
Ewelina, super, że już masz kompa. :smile: Jesteśmy w komplecie :smile:
Ta krew to wg mnie podrażnione gardło od odchrząkiwania. Na pewno nic poważnego.

Aneta masz tą kulkę od października? To już pół roku prawie i gdyby to był mięsak to lekarz na pewno by to wyczul. Powiem więcej - on by to zobaczył gołym okiem. Już nie wspomnę kto mnie pocieszał, mówiąc, że gdyby to moje to był mięsak to już bym miała kartofla a nie kulkę. :mrgreen: A ja mam to jednak krócej niż ty.

przez perla86 18 lut 2011, 21:07
a powiedzcie macie w takim dołku wzdłuż żyłe cholerka dziwnie mi w tym miejscu wlasnie i dlatego odchrzakuje a mnie jeszcze sie odbija i podchodzi jedzenie do gardla nie wiem czy saem nie od refluksu
zetvi ty sie troszku znasz:D powiedz mi to odchrzakiwanie te odbijania i wogole moze byc spowdowane refluksem??

Sortuj wg