Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez olinelka 05 lut 2011, 13:04
jakubkowa błędne koło z tym pulsem :bezradny: nie mierz sobie i tyle (jak łatwo mi teraz mówić hahaha).
Kręgosłup mnie nadal boli ale mam teraz problem z siostrą. Wczoraj miała przez godzinę wyrywany ząb, potem wzięła solpadeinę, zasnęła i obudziła sie w nocy i stwierdziła, ze ma rozrywający ból w klatce, wstała, nogi i ręce jak z waty, miała wrażenie, że zaraz zemdleje, wypiła szklankę wody, wyszła na dwór i jej przeszło, a mowiła, że z 10 minut ją trzymało to wszystko. Nawrzeszczałam na nią przez telefon, jak mi to wszystko opowiedziała, że dlaczego nie pojechała na pogotowie, żeby w te pędy leciała do lekarza i że jest głupia i jej mąż też. A ona, że nie będzie dziś lazła nigdzie i tyle. Ale w nocy miała stracha. Może to nerwica, taką mam nadzieję, bo od kilku lat ma bardzo nerwowy tryb życia, problemy małżeńskie, dwoje małych dzieci,nigdy uczuć nie okazuje tylko wszystko w sobie dusi, nigdy prawie nie płacze :( . I może ten stres się skumulował teraz i jeszcze ten dentysta wczoraj. Martwię sie o nią a szczególnie o ten ból w klatce :zonk:

przez joakar4 05 lut 2011, 13:54
olinelka, Pewnie, że to nerwy. Przecież na zawał to ona jest za młoda. A jak mówisz ma problemy rodzinne i do tego ten ząb. To wszystko jej się skumulowało i jakiś atak paniki miała.
Nie wiem jak długo ta nauczycielka miała objawy, ja ją widziałam miesiąc temu w szpitalu jak odwiedzałam babcie. Chodziła po korytarzu i kaszlała -myślałam, że ma zapalenie płuc.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez jakubkowa 05 lut 2011, 17:41
Misiek_NL napisał(a):jakubkowa, Miałem wypłukany potas i cały czas miałem tak 90 - 100 teraz już jest lepiej 70 - 80

ja mam caly czas takie 90 do 100, a jak mi wali i to czuje to 110- myslicie ze to z nerwicy? zeby non stop miec takie? zeby wogole nie spadalo?
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 05 lut 2011, 18:55
Uzupełniłem potas...
Misiek_NL

przez perla86 05 lut 2011, 19:33
Czesc wam dziewczyny i chłopacy kompa bede miala po niedzieli sprawnego co tam u was slychac?? mnie tez Anetka noli kregoslup i stawy cos dzisiaj iw czoraj:( nie wiem czemu nic sie nie odzywacie do mnie tak mi przykro dalej mam takie mysli a nie inne kiedy to sie skonczy :(

-- 05 lut 2011, 18:38 --

jakubkowa ja tak mam co wstane zle sie czuje szok:(

przez joakar4 05 lut 2011, 19:50
Ewelina, Wczoraj chciałam do Ciebie na gg napisać, ale mi się rozłączyło i nie chce się coś połączyć. Dzisiaj zawołałam znajomego informatyka (ja mam taki kombinowany system viste z xp) i on poszuka sterowników i jutro już powinno dobrze działać. To na pewno odezwę się jutro.
Nie martw się.

A u mnie bez zmian. Do niedawna nawet było lepiej, a potem mi się te moje cholerne węzły/guzki przypomniały i zaczęłam się martwić. Przecież to nie jest normalne, że one są nieruchome. :zonk: A jak ta jedną radiolog przeoczył. I mm jakąś zz albo innego r. Podobno przy zz tylko 30% ma objawy a jak ja się łapie w tych 70? A nawet jak teraz jestem zdrowa - to nie wytrzymam tego lęku przez całe życie. Jak on nigdy nie minie?

Aneta do psychologa się nie zapisałam, bo pani dr mówiła, że wg niej to najlepsze byłoby jakbym na początku miała spotkania kilka razy w tygodniu a ja jeszcze planu na nowy semestr nie znam. Musze poczekać do przyszłego tygodnia.

przez jakubkowa 05 lut 2011, 20:56
powiedzcie jaki macie puls tak w ciągu dnia?????

ja mam jeszcze takiego schiza ze ide teraz na tk angio glowy i boje sie kontrastu jak cholera, ze jestem uczulona ze cos mi sie stanie,masakra :(

przez joakar4 05 lut 2011, 21:10
jakubkowa, Ja zazwyczaj pulsu sobie nie mierze, ale jak mam atak lęku (nawet nie paniki - wystarczy, że sobie coś nowego wkręcę to wtedy pierwsze kilka dni mam straszne lęki) to wtedy mam dość szybki puls. I twój pewnie też wynika ze stresu, bo z czego innego.

Co do kontrastu to ogólnie nic strasznego. Najpierw podadzą Ci go troszeczkę odczekają chwilę i jak nic się nie będzie działo to dadzą resztę. Ja miałam raz kontrast podawany przy urografii. Jak podali mi pierwszą dawkę to lekarz się pyta czy ok - na to ja głupia, że tak (chociaż mnie zaczęło mdlić) a przy czwartej to już rzygałam jak kot. Jeszcze to badanie trwało kilka godzin i przy każdej przerwie nowy kontrast - cudo. Więc jakby coś Ci się działo to od razu mów.

przez perla86 05 lut 2011, 21:15
ja siedzie u znajomego z męże, więc mam mozliwosc pogadac :)

przez joakar4 05 lut 2011, 21:27
Ewelina, I co tam nowego słychać? Poprawiło Ci się troszkę po lekarstwach?

jakubkowa, Ale Cie pocieszyłam :smile: Zapomniałam napisać, że jak miałam tą urografie to podawali kontrast jeszcze 3 osobom i żadnej nic po nim nie było. A ja miałam wtedy wodonercze to i tak wymiotowałam, więc dokładnie nie wiadomo czy to wina kontrastu. Ale teraz lekarz mi kazał mówić, że jakby co to po kontraście wymiotuję. :smile:

przez perla86 05 lut 2011, 21:36
ech Asia powiem ci tak jem wiecej tak brzuch nie boli ale plecy dalej czy tam stawy ale czytalam z eprawdziwe dzialanie leku nastepuje po 2 badz 3 miesiacach echh i ze jest najlepszym lekiem SSRI zoabczymy i dalej mysle o najgorszym wogole on durnego zadrapania prze zkrolika badz psa mam okropne ryse a na drugi dzine siniak bo granatowy echh szok

przez Madzialenka 05 lut 2011, 21:39
Witam! Proszę o poradę :bezradny: Od wczoraj dostałam silny rwący i piekący ból po jednej stronie skóry brzucha i pleców.Dzisiaj udałam się do apteki a pani stwierdziła,ze mam 3 dni poczekać bo to może być półpasiec a jak nie przejdzie iść do lekarza.Boję się jednak,ze to coś poważnego :mhm: Prosze o pomoc!

przez jakubkowa 05 lut 2011, 21:45
joakar4 napisał(a): jakubkowa, Ale Cie pocieszyłam :smile: Zapomniałam napisać, że jak miałam tą urografie to podawali kontrast jeszcze 3 osobom i żadnej nic po nim nie było. A ja miałam wtedy wodonercze to i tak wymiotowałam, więc dokładnie nie wiadomo czy to wina kontrastu. Ale teraz lekarz mi kazał mówić, że jakby co to po kontraście wymiotuję. :smile:

Ty mialaś pewno do picia, jak mam do zyły ;)

przez lakuda 05 lut 2011, 21:55
a ja mam wrażenie, że zaczyna się u mnie posocznica :cry:
lakuda

Sortuj wg