Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez DarkAngel 06 sty 2006, 19:17
gościu, skoro nie dostałeś(aś) skierowania na tomografię, to lekarze nie widzą takiej potrzeby. Skoro rozpoznali nerwicę, to napewno wiedzą że jednym z objawów jest hipohondria i że bedziesz wmawiać sobie różnego rodzaju choroby. Po za tym takie badania kosztują, gdyby każdy hipochondryk chciał je sobie zrobić, to kto by za to płacił. Takie badania robi sie tylko wtedy gdy są jakieś podejrzenia co do utraty zdrowia ze strony lekarza, a nie pacjenta.
Obrazek
ExModerator

przez Gość 06 sty 2006, 19:23
masz rację,ja to doskonale wiem,ale trudno mi w to uwierzyć.Znając mnie to rzeczywiście byłoby tak że nie uwierzyłabym w wynik badania,albo powiedziała że zostało źle zrobione no bo przeciez głowa mnie boli a jestem zdrowa,więc jak w to uwierzyć.Ta nerwica naprawdę jest nieznośna.Aż mi za siebie wstyd.
Gość

przez Olka 06 sty 2006, 19:27
no własnie my nerwicowcy z checia skorzystalibysmy ze wszelkich mozliwych badan.......zupełnie nie potrzebnie:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KOREK 06 sty 2006, 22:51
W temacie chipochondrii.Ciekawe jest to,ze w okresach gdy czuje sie lepiej,czyli prawie nic mi nie jest,mam bardzo dziwne podejrzenia iz rozwija sie u mnie "stan maniakalny".Gdzies to przeczytałem i tak to za mną"łazi...

przez Nonenow 06 sty 2006, 22:56
KOREK napisał(a):W temacie chipochondrii.Ciekawe jest to,ze w okresach gdy czuje sie lepiej,czyli prawie nic mi nie jest,mam bardzo dziwne podejrzenia iz rozwija sie u mnie "stan maniakalny".Gdzies to przeczytałem i tak to za mną"łazi...

:D :D

A ja myslalem, ze jestem w swoich pomyslach na samoudreczanie choc troche oryginalny...
Ostatnio ilekroc jest mi dobrze, podejrzewam sie o faze manii:D

No, ale moja specjalizacja to lek przed choroba psychiczna :/ Niewielki i nieszczegolnie przeszkadzajacy w zyciu.
Nonenow

przez janek 09 sty 2006, 17:52
reirei napisał(a):
DarkAngel napisał(a):Mi zostało już tylko 16 lat do 40-stki, a nie mam jeszcze rodziny......
kurde a mi 19 :shock: spoko odliczanie :wink:
A ja myśle że życie zaczyna się dopiero po 30stce

obyś miał racje...

przez kate80 09 sty 2006, 17:57
Mój tata zmarł na zawał 2 lata temu. Był człowiekiem bardzo nerwowym i wybuchowym. Ale nie wiem czy to była nerwica! Teraz pewnie zacznę się nad tym zastanawiać :?

przez cicha woda 09 sty 2006, 18:02
drań napisał(a):Pewnie nie ale mozna mieć takie natrętne myśli niestety...

Zgadzam się z draniem.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez mikolaj 09 sty 2006, 18:06
cholerna nerwica

nie raz mam tak jak w temacie a dotego dochodzi jeszcze wylew

ale jeszcze nie dostalem :):)

tylko zastanawiam sie czy moje serduszko i zyły tetnice sa zdrowe bo mam nieraz kłcia, wysokie tetna i inne bajery :(

przez DarkAngel 09 sty 2006, 20:39
mikolaj napisał(a):...wysokie tetna....

Mikołaj, powiedz mi gdzie sie mierzy te pozostałe tętna? Ja zawsze myślałem, że jest jedno tętno, a tu masz.......człowiek całezycie sie uczy.... :wink: [/quote]
Obrazek
ExModerator

przez marlow 09 sty 2006, 20:46
ja chyba czaje o co mu chodzi z tymi tętnami....ja mam tak ze sobie tętno prawie na każdej duzej zyle moge wyczuć...i tak mocno pulsuje...
Co Cię nie zabije, to ... zrobi się z tego nerwica ;)

przez mikolaj 09 sty 2006, 21:51
no wiecie o co chodzi <tetno>

przez Aniolek_74 25 sty 2006, 11:02
Wmówić można sobie wszystko. Może zacznę sobie jakos wmawiać, że nie mam nerwicy :) A tak poważnie, to dzieki takiemu wmawianiu, to udało mi sie parę razy pokonać lęki :)))

Nerwica-to jak namolnie chodzimy po lekarzach, a schiza-nie?

przez Moniczka 06 lut 2006, 09:55
Czy tak to jest?
Moniczka

Sortuj wg