Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez joakar4 12 sty 2011, 18:21
Mel ja się na tych lekach nie znam, ale chyba powinnaś pójść do internisty. Też mam najgorzej jak zostanę sama. To wtedy kombinuje, chyba, że się czymś naprawdę wciągającym zajmę.

Aneta U mnie dzisiaj lepiej. Zaliczenia do przodu, a oceny poznam za tydzień. Efekt uboczny leków nie zawsze pojawia się po pierwszej tabl. Na pewno nie masz z..,b..ani innego. r.

Ewelina nie każdy ból głowy i żołądka to grypa. A już na pewno nie świńska.

Słuchajcie, ja nie wiem czy ja inaczej wyczuwam te moje kulki/mięśnie niż reszta rodziny. Jak raz pomacam to myślę, że to guz, raz, że mięsień i tak różnie. Moja siostra twierdzi, że z drugiej strony też to mam i ona tak ma, ale ja u niej tego nie wyczuwam. A ona powie mi wszystko, żebym tylko jej dała spokój. Jak pytam mamy to twierdzi, że to żaden guz i mam sobie dać z tym spokój. :bezradny:

Dori26 długo już się leczysz?
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez tynka92 12 sty 2011, 18:30
joakar4, ja też miałam kiedys schizy przejezdżajac obok CO. Normalnie przejechanie tam to było ponad moje siły. Nie jesteś przypadkiem z Bydgoszczy? :D

przez mel89 12 sty 2011, 18:31
Dori, tzn że jak sobie przeczytasz o nerwicy to masz identyczne objawy, czyli "jak z książki" :D

Dziewczyny, zanim ja się dostanę do tego internisty to będzie luty, a prywatnie nie chcę pójść, mam 200złoty do końca miesiąca :D A z tymi skutkami.. no cóż, to będę mieć. Tyle się naczytałam o skutkach ubocznych kiedy się zaczyna brać prochy a mi tylko było gorąco i serce mi biło od razu po tabletce.. także jakoś przeżyję.

W ogóle jestem zła, bo psych wiedziała że mam tylko do tego dnia i nawet do mnie nie zadzwonili :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maksinek 12 sty 2011, 18:31
a moze to schizofrnia?
maksinek

przez joakar4 12 sty 2011, 18:35
tynka92 napisał(a):joakar4, ja też miałam kiedys schizy przejezdżajac obok CO. Normalnie przejechanie tam to było ponad moje siły. Nie jesteś przypadkiem z Bydgoszczy? :D

tak :D

Mel a przychodnia akademicka? U mnie idziesz i zaraz się dostajesz do lekarza, może spróbuj.

przez Dori26 12 sty 2011, 19:25
lecze sie od lipca ub roku chodz nerwice mam od 5 lat czyli od dnia smierci mojej mamy :( czasami niewiem co robic?? biore hydroxyzinum 25mg mialam tez parogen ale dziwnie sie po nim czulam :? zomirenu niebralam bo sie balam ze sie uzaleznie :why: niewiem juz co o sobie myslec mozliwe jestem walnieta :cry:

przez olinelka 12 sty 2011, 21:31
Mel, lepiej spróbuj się dostać do jakiegos lekarza bo na serio możesz się źle czuć. Nie to , że Cie straszę, ale po co masz sobie zaraz mysleć , że jesteś chora? Nio i po co Ci złe samopoczucie? Moze się mylę,ale lepiej spróbuj.
Ewelina, moze i grypa ale na pewno nie świńska :D
Asia na pewno mięśnie a nie guzki. Na pewno Twoja rodzina ma rację!

Dori26 , wiem , jak się czujesz, bo mój tata zmarł 5 lat temu i co prawda nerwicę mam juz dłużej, ale nasiliła się po jego śmierci. A teraz miałam o wiele gorszy nawrót niz 5 lat temu. Ale jest juz lepiej, dzięki lekom :D . Może powinnaś powiedzieć lekarzowi o swoich obawach dotyczących leków? Od tego lekarz jest, żeby Cie wyleczył i wyjaśnił Twoje wątpliwości i obawy. Nie przerywaj leczenia poniewaz będzie coraz gorzej.Czy masz kogoś bliskiego, kogoś komu możesz zaufać i wypłakać się kiedy jest Ci źle? Kogoś kto Cię przytuli?

[Dodane po edycji:]

i nie jesteś walnięta :D , po prostu masz nerwicę.

[Dodane po edycji:]

A mnie dziś plecy bolą i głowa. :(

przez joakar4 12 sty 2011, 21:42
Mnie dzisiaj też bolała głowa, ogólnie to chyba nie ma dnia, żeby mnie coś nie bolało. Chyba skończy się na psychotropach :(

przez perla86 12 sty 2011, 21:51
Asia i Anetka byc moze cos z cisnieniem bo tez mnie bolala juz nie boli :) tak samo brzuch zoladek zawsze mnie boli rano no moze nie zawsze ale potem dochodzi zgaga ja mam chyba refluks 7lat temu tak mi stwierdzili i chyba bede musiala brac cosna kwasy bo wtedy niema tych objawow

przez Dori26 12 sty 2011, 22:58
OLINELKO niemam nikogo poza bratem,wychowuje go sama gdyz rodzice niezyja ale on ma swoje srodowisko ma 16 lat i gdy mu mowie ze mi zle to on na to ze jest lekarz,tak wiec jestem sama z soba i choroba :( marze o tym by znalazl sie ktos kto by mnie przytulil ale kto by mnie chcial z mojimi dolegliwosciami :(

przez perla86 12 sty 2011, 23:03
dori26 masz nas nie martw sie musisz dac rade ;)

przez joakar4 12 sty 2011, 23:09
Dori26, zawsze możesz tutaj napisać, my cię doskonale rozumiemy.
Ja też jak mi najgorzej to piszę do Was. Tulę Cię mocno :smile:

Dzisiaj mama do mnie zadzwoniła, bo czytała artykuł o hipochondrii i pyta czy ja też mam prawdziwe bóle i lęki. Odważyłam się i jej powiedziałam jak strasznie boję się tych moich guzków to była w szoku. Jak jej powiedziałam, ze wiem że mają mnie dość i ja siebie mam dość to chyba się przestraszyła, zę chcę samobójstwo popełnić. I teraz szuka mi psychologa. I kazała mi iść do onkologa, żęby moje guzki obejrzał i mnie przekonał, że to nic złego. A ja się boję, :zonk:

przez coma 12 sty 2011, 23:51
Raczej mało we mnie hipochondrii, ale ostatnio ciągle łeb drąży mi myśl, że mam ChAD :zonk:
coma

przez sunset 12 sty 2011, 23:53
coma, nie wymyślaj, bo palnę Cię w łeb :mrgreen:
sunset

Sortuj wg