Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez *Monika* 10 sty 2011, 21:45
mel89, przecież tu nie chodzi o to,żebysobie słodzić nie?
Chodziło mi o regularne badaniesię, to wszystko.
Tak, mialam nawet cin3, a w badaniach przesiewowych -w cytologii nawet carcinoma in situ, ale wycinki nie potwierdzily tego.
Jestem po koniazacji 1,5roku, za każdym razempo niej miałam PAP I. Nigdy w życiu nie miałam takiej grupy w badaniach cytologicznych. A teraz jedynka.
Byłam ostatnio w październiku u ginki mojej, powiedziała,że cyto mi nie zrobi,że mam przyjsc w styczniu.Muszę się zapisać na teramin.Chodzę do niej do kliniki. Boję się iść...jak zwykle.....bo byłam na gorących źródłach. A po nich zawsze mam stan zapalny.
Trudno.
Ale pójdę.

Ja muszę juz się pilnować, miałam głębszą konizację metodą szwów Sturmdorfa z plastyka szyjki. Pozbyłam sie prawie jej połowy-12mm.A szyjka ma około 30 mm.
Nie napisałam tego,żeby Cię zdołować , tylko pocieszyć, powiedzieć,że masz się nie bać bo jesteś w dobrych rękach.
Obrazek
Główny Moderator

przez maksinek 10 sty 2011, 21:53
kiedy to minie??????????????????
maksinek

przez mel89 10 sty 2011, 21:59
Dziewczyny, właśnie dostałam wyniki cytologii - znów dwójka. A pani robiła szczoteczką więc powinno być dobrze. Nie ma infekcji bakteryjnej ani grzybów, jest tylko odczyn zapalny i ona mówi że przy takiej nadżerce to normalne. łał. Więc jutro dzwonię do gina mojego obecnego i mu to wszystko powiem :P

[Dodane po edycji:]

Monika1974, u mnie cyto w porządku - stan zapalny (nadżerka), jestem po kolposkopii i po wycinkach, ale doktor też mówił że stan zapalny, więc zagrożenie u mnie jest nikłe. W cyto nie wyszły mi bakterie ani grzyby (bez kitu, dziewczyny, wybiłam je tym srebrem koloidalnym, bo w sierpniu w cyto była infekcja bakteryjna!) i zastnawiam się czy mam brać wobec tego dalej te globulki dopochwowe na grzyby i bakterie, skoro ich nie mam, a mam stan zapalny? Dzisiaj już nie będę dzwonić do gina, ale mocno się zastanawiam co z tymi globulkami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 10 sty 2011, 22:37
słabo sie czuje bylam u lekarza nie dawno rocilam bo wracajac z moim mezem dostalam dusznosci myslalam ze to koniec osłuchała mnie mowie jejotym w gardle mowi ze to moze byc krtan ale mowilam je jo leku ze biore cholera to jest straszne w tym gardle czy cos to w tym dolku zaraz jak szyja sie konczy czy to wszystko wina lekow nie wiem :why:
mel fajnie ze wszystko w porzadku

przez joakar4 10 sty 2011, 22:37
Mel No widzisz wszystko jest już ok. Bardzo się cieszę :D Zapytaj jutro tego gina czy masz je brać, sama nic nie rób. :D
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez joakar4 10 sty 2011, 22:39
Ewelinka i co Ci pani doktor dokładnie o tym leku powiedziała, to może być od tego? A pytałaś o ten twój brzuch?

przez perla86 10 sty 2011, 22:41
asia nie pytalam dziwna ona byla mowila zeby jeszcze dwa tygodnie poczekac haha poczytaj o parogenie tozobaczycie to chyba najmocniejszy lek kurka to w gardle boje ze sie udusze przez kurka a jak mnie osłuchała to mam sie bac

przez joakar4 10 sty 2011, 22:46
Nie masz się czego bać. Taka gula albo od nerwicy albo od tarczycy (ale to o wiele mniej prawdopodobne, chociaż niegroźne). Osłuchała cię, żeby sprawdzić płuca czy oskrzela. Ale nic nie znalazła. A przy zapaleniu krtani też są duszności - ja miałam straszne i ból gardła okropny. Ale to laryngolog tylko tymi lusterkami zobaczy. Nie martw się to pewnie nerwica. Kazał Ci pewnie zaczekać z tym lękiem, żeby zobaczyć czy jest poprawa czy może jest za silny i trzeba zmienić.

przez Anna Maria 10 sty 2011, 23:00
a mi przypomnieliście że muszę zadzwonić i umówić się na termin do psychiatry :hide:
Anna Maria

przez joakar4 10 sty 2011, 23:05
ja idę 25.01 - jeśli pan dr znowu sobie czegoś nie złamie :roll: Ale poczytałam opinie w necie na jego temat i się zastanawiam czy nie spróbować u innego.

aha, i zapomniałam dodać, że boję się tej wizyty. Ale czuję, że potrzebuję pomocy. Do cholery ile razy można sobie guzki wynajdywać :cry:

przez perla86 10 sty 2011, 23:07
ale objawy na krtan mi pasuja cholerka pisze ze mozna wziasc mucosolvn mam w domu a stanie mi sie cos jak wezme kurka cuzje takie zimna przez reke :(

przez joakar4 11 sty 2011, 00:08
A czy mucosolvan nie jest na kaszel? Co ma ci się po nim stać, chociaż niektóre syropy to więcej złego niż dobrego robią. Po ostatnim przeziębieniu został mi suchy kaszel, teraz myślę, że miałam go jak pamiętałam :D , więc po dłuuugiej dyskusji z farmaceutą kupiłam syrop. Nie pamiętam nazwy, wiem, że coś z Herbapolu. Jezu, myślałam że płuca wypluje po tym syropie, a ból i palenie w klatce masakryczne. No, ale po dwóch dniach kaszel przeszedł jak ręką odjął. :lol:

przez olinelka 11 sty 2011, 12:51
Mel! Bardzo sie cieszę, że wszystko ok! Dzwoń do lekarza i mów wszystko. I nam też powiedz co Ci powiedział! :D

Ewelinka, nie udusisz sie! Na pewno by lekarka coś niepokojącego zauważyła, gdyby cos było, a nie jest. To na pewno z nerwow. Bierz leki i nie myśl o tym. Na pewno będzie dobrze.Nie bój się!

Asia , nie masz się czego bać. Tylko mu wszystko opowiedz(o ile sobie czegos nie złamie :P ). Właściwie to czego się boisz?

kasiątko, ja właśnie też sobie ptrzypomniałam, ze powinnam sie umówić. A za chwilę sobie przypomniałam , ze dopiero za miesiąc :lol:

Wiecie co? Ostatnio mam problem z wysławianiem się. I zapominam nazw przedmiotów. W ogóle wiele słów zapominam. I wkurzam się na siebie, bo patrzę na coś albo mówię do kogoś i proszę , zeby ten ktoś mi podał coś i zapominam co ma mi podać! W ogóle jakas otępiała jestem. Czuję się jak tuman :( . Otępiały tuman ze sklerozą. :( Otępiały niedorozwinięty tuman ze sklerozą. :( Otepiały niedorozwinięty, upośledzony tuman z zapchanymi zatokami, sklerozą i bólem w lewym boku :shock:

Podejrzewam u siebie chorobę Alzheimera :why:

przez perla86 11 sty 2011, 13:21
hej dziewczyny ciezko mialambylam na pogotowiu wczoraj ale lekarz mnie obadal i w sumie nic nie stiwerdzil i niestety dostalam hydroksyzyne do miesniowo taksie po niej zle czulam jeszcze wieksze halo zawroty i wogole dalejmam to cos w gardle nie dam rady jesc probowalam kromke jesc ale boli napuchnietej szyji nie mam zmiejsylam dawke do cwiartki musze zobaczyc jka bede reagowala bo niewiem czy cos takiego az moze byc poleku leze ino straszne czy to krtan temperatury nie mam pytali sie mnie :(

Sortuj wg