Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 08 sty 2011, 19:57
mel89 napisał(a):O, mnie też z lewej kłuje pod żebrami :D google mówi że tam są flaki(jelita), śledziona i trzustka. Ale jak kłuje to jak Asia mówi - nerwica.

Nooo, mam nadzieję że to przez ten stan zapalny cholerny.. I czytałam też, że JAKBY CO to CIN1 cofa się zamoistnie w 80% przypadków po wyleczeniu infekcji.

Ja sobie tłumaczę , że może właśnie po Swietach i takim ogólnym obżarstwie, sylwestrze,Nowym Roku jeszcze te flaki do siebie dojść nie mogą...Kupiłam rapacholin i wcinam. To właściwie jest takie pobolewanie kłująco-wkurzająco-gniotące.

No pewnie , że przez ten stan zapalny . Nie zadręczaj sie, nie czytaj! Poza tym CIN1 to jest zmiana łagodna.To po drugie. Bo po pierwsze jeszcze nie ma wyników i nikt Ci nie powiedział, że masz CIN1

przez joakar4 08 sty 2011, 19:58
perla86 napisał(a):Anetka ale ja za nim wzielam tabletke to juz mialam suchosc wkurzajace :bezradny: wplecach mnie znowu gdzie nie gdzieboli a niebolało nic przez jakis czas. Dziewczyny tak tabletka chyba nie mogla szybko zadzialac?? Bo wzięciu byłam taka ospała teraz to minelo

Nie wiem jak to jest z twoimi lekami, ale na mnie deprim przez pierwsze kilka dni działał od razu i też byłam strasznie ospała kilka godzin. A potem organizm się przyzwyczaił.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez olinelka 08 sty 2011, 20:00
Asia a po co ten test? Znowu coś przeczytasz i zaraz sobie cos wynajdziesz :( A ja zaraz za Toba. I reszta też :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 08 sty 2011, 20:07
Asia rozumiem tylko deprim w porównaniu do leku antydepresanta to troszke inne jest namnie ziołowe nie działa wogole

przez olinelka 08 sty 2011, 20:07
Ewelinka! Po leku mozesz być senna, mieć sucho w ustach, mozesz mieć rózne dziwne objawy i dopóki on nie zacznie działać jak należy (czyli pewnie kilka tygodni) to mozesz się źle czuć i tyle. Teraz ten lek bedzie Ci rewolucję robił w organiźmie po to, żebyś mogła zacząć sie czuć dobrze i czasem tak bywa, że zanim nastapi poprawa, następuje pogorszenie. Ja np. w pierwszym tygodniu leczwenia miałam takie stany, że nie mogłam zejść z kanapy i tylko ryczałam, bałam się , pisałam do Was i myslałam że ja juz nigdy z tej kanapy nie zejdę i byłam przekonana, że jestem ciężko chora i nigdy już lepiej nie będzie. A potem zaczęło się poprawiać :smile: Będzie dobrze.
Trzymam kciuki.

przez joakar4 08 sty 2011, 20:08
To był taki test, który sprawdzał jakie choroby mogą nam grozić w przyszłości. Po 40 pytaniach pojawił mmi się napis, że część moich odpowiedzi jest alarmująca i wystarczy jeden sms i się dowiem reszty (1,22zł). No to wiadomo, że wysłałam. :lol:
I tak" wzrok - ok, mimo, że mam wadę -2 :lol:
czerniak mi nie grozi, rak płuc też. Jedyne czego powinnam się obawiać to osteoporozy :lol:
Aha, i nie panuję nad stresem. Powinnam coś z tym zrobić, bo jak mi tam napisali, może to skończyć się nerwicą lękową :lol: A jaką dostałam radę - powinnam pójść do internisty, żeby poradził mi jak skutecznie zwalczać stres. :lol:

[Dodane po edycji:]

Ja wiem Ewelina, że deprim to co innego. ale my sami możemy sobie dużo wmówić (placebo) i każdy lek uspokajający trochę otumania na początku.

przez perla86 08 sty 2011, 20:15
Anetka rozumiem to tylko po zazyciu tabletki przez 4 godziny czulam sie senna jaka energia mnie rozpierala siedziec nie moglam. A teraz juz to przeszlo a przeciez tabletka nie dziala chwile.
Acha i przeciez te tabletki maja tezpomoc na te nasze somatyczne objawy ciekawe po jakim czasie. :bezradny:

Asia tez kiedys to robilam i wyszlo mi alarmujace ale smsa nie poslalam

przez joakar4 08 sty 2011, 20:17
Oni tak każdego alarmują. :lol:

przez Anna Maria 08 sty 2011, 20:17
z nosa
często tak mam :(
Tornado,magnez powiadasz? :idea:
Anna Maria

przez olinelka 08 sty 2011, 20:19
joakar4 napisał(a):
Aha, i nie panuję nad stresem. Powinnam coś z tym zrobić, bo jak mi tam napisali, może to skończyć się nerwicą lękową :lol: A jaką dostałam radę - powinnam pójść do internisty, żeby poradził mi jak skutecznie zwalczać stres. :lol:

Asia, koniecznie do internisty, bo daaawno u żadnego nie byłaś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez perla86 08 sty 2011, 20:21
Alarmuja zeby nastraszyc ludzi ze poslali smsa :D

przez joakar4 08 sty 2011, 20:22
Jakieś dwa tygodnie :mrgreen:
Już widzę jak on mi coś doradza. :lol:
Przecież ja nawet pytałam tej lekarki w przychodni ostatnio i usłyszałam, że mam się tak nie zamartwiać. Świetna rada, nie ma co.

przez olinelka 08 sty 2011, 20:26
Ewelinka nie wiem jak w przypadku Twojego leku, ale to moze potrwac kilka tygodni. A co Ci lekarz powiedział?
kasiątko a moze masz kruche naczynka?

[Dodane po edycji:]

joakar4 napisał(a):Jakieś dwa tygodnie :mrgreen:
Już widzę jak on mi coś doradza. :lol:
Przecież ja nawet pytałam tej lekarki w przychodni ostatnio i usłyszałam, że mam się tak nie zamartwiać. Świetna rada, nie ma co.

Rada w sam raz dla hipochondryka! :mrgreen:

przez perla86 08 sty 2011, 20:29
Mowil mi ze do 3 4 tygodni dobrze zaczna działac alenieraz trzeba szukac leku ktory na ciebie zadziała

Sortuj wg