Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 03 sty 2011, 14:03
Amnie dziś boli ręka:(. No i od czego? w stawach mnie rwie, palce mnie bolą, staw barkowy, nadgarstkowy. No i od czego???

[Dodane po edycji:]

Ewelnka! Nic Ci nie jest, tylko masz nerwicę. Juz niedługo masz wizytę :D
sunset nervosol mi tylko kiedyś pomagał. Validiol wcale.
maksinek potwierdzam słowa joakar4 , że osoba chora na schizofrenię twierdzi, ze jest zdrowa, a osoba chorująca na nerwicę lękową boi sie że jest chora lub czuje się chora. Akurat rozmawiałam z moim psychiatrą i to jego słowa. Więc na pewno ne masz schizofrenii.
przemo_22 przy nerwica gula w gardle to podobno normalne, a ja miałam tak, że miałam uczucie ,ze nie mogę połykać . Potem przeszło jak zapomniałam :D
No i od czego ta ręka mnie boli??

Asia a Ty kiedy wyruszasz do psychiatry? I o co chodzi z tym frugo?

przez perla86 03 sty 2011, 14:13
Anetka a mnie b rzuch dalej i co mało jem kurka nie chce schudnac bo wmowie sobie ze przez chorobe chudne a nie przez to ze niejem :/ Anetka to jest nerwica kiedys przeczytalam z ejakies emocje powoduja te bole ale ja sama nie wiem od czego mnie bola taknogi raz to raz to wedrujace jedynie na wieczor jak leze jest spokoj :/ :(

przez maksinek 03 sty 2011, 14:16
no tak ale mam jeden wielki bajzel w głowie:((((przepraszam jesli gdzies robie błedy ale mam reke w gipsie.ja twierdze ze jestem chora na schizo:((
maksinek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zetVi 03 sty 2011, 14:45
Kitty, Frugo zrobiło na mnie kolosalne wrażenie! :brawo: Ciągle mi się gęba śmieje na samą myśl.. :D :D :D
joakar, a czy wiesz, że Twoja kulka również może być taką zakrętką Frugo? Jest to jak już mówiłam – kostka, jakich wiele na kości twarzoczaszki. Nie oznacza to, że skoro kość to od razu twarda jak skała. Znajdź w dowolnym miejscu czaszki podobną narośl (kto szuka ten znajduje, tam jest tego mnóstwo) i sprawdź "jak reaguje" na mocny ucisk. Jak się dobrze postarasz - Twoja kulka będzie działać jak Frugo (powiedzmy, że: "wduszać się" bo w sumie nie wiem jak to inaczej nazwać.).

Perla, nie mam wprawdzie żadnych osiągnięć w dziedzinie neurologii ani prawa stawiać jakichkolwiek diagnoz – ale opisywane przez Ciebie zjawisko ma znamiona subtelnych metamorfopsji wzrokowych – albo zwyczajnych zawrotów głowy!!!. Mówię subtelnych: bo nie miewasz rotacji widzianego obrazu, ani mienienia się obrazu przed oczami i nie widzisz podwójnie – masz jednak zaburzenia chodu charakterystyczne dla tego zjawiska. Myślę tak dlatego, że uczucie o którym mówisz często zgłaszają astygmatycy / krótkowidze – zwłaszcza przy niepoprawnej korekcji wady szkłami cylindrycznymi. Im również może się wydawać, że "podłoga się obniża / wpadają w podłogę / zapadają się / gubią schody / i tak dalej – i wtedy mówi się właśnie o tych metamorfopsjach. Żeby je wykluczyć: sprawdź, czy masz to uczucie przy chodzie z zamkniętymi oczami. Jeśli tak - to nie będą to nawet metamorfopsje a po prostu zawroty głowy.

Amnie dziś boli ręka

Macie wybitnie zmienną lokalizację bóli... :D olinelka, nie spałaś przypadkiem na tej ręce, nie przycisnęłaś ją głową? Czasem jak człowiek we śnie, niewygodnie się położy - a do tego ma skoliozę czy inne wady postawy - to po takiej nocy ma tydzień z głowy. Rwy, bóle reumatoidalne, uciski naczyń, zwyczajne przeciążenia, nawet istnieje w gwarze lekarzy i techników określenie "porażenia sobotniej nocy", którym nazywa się bóle i rwania ręki po niewygodnym leżeniu. :-)

przez maksinek 03 sty 2011, 14:53
a ja całkiem sfiksowałam:((((
maksinek

przez joakar4 03 sty 2011, 15:12
zetVi moja kulka się tak chyba nie wciska jak frugo, raczej palec mi się z tego ześlizguje. Ale już dałam spokój. Bo zaczęło mnie już tam tak jakby mrowić (od momentu jak doczytałam jakie mogą być objawy mięsaka).

Aneta do psychiatry wybieram się 25 stycznia. A tutaj masz link do frugo - poszukaj postu kitty zaczyna się od alergologa.
post167850.html#p167850

sunset Wychodzi na to, że brałam wszystkie lekarstwa na uspokojenie, bo valused też swego czasu miałam. :lol: I pomagał.

przemo_22 moja kulka jest na kości, to nie węzeł wg radiologa. Na pewno nie masz raka krtani, pomimo picia na studiach. :lol:

maksinek nie masz schizofrenii. :smile: Współczuje złamanej ręki.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez sunset 03 sty 2011, 15:22
joakar4, chyba kupię sobie validol i valused i spróbuję. Tylko czytałam, że valused powoduje senność, bo to na problemy z zasypianiem, więc będę go brać wieczorem.
sunset

przez maksinek 03 sty 2011, 15:26
złamana reka to pikus w porównaniu z tym co sie dzieje w mojej głowie:((((
maksinek

przez olinelka 03 sty 2011, 15:28
węzeł mi się powiększył, po lewej stronie szyi :why: :why: :why: :why: :why: a jak dotkne to boli.. ale nie sam węzeł tylko tkanki obok :why: :why: :why: :why: i od razu mówię , ze nie macałam już długo . Dzis jak nakładałam krem na szyje to zauważyłam. Bo jak wyciągnęłam szyję to go zauważyłam i potem dotknęłam :why: :why: :why: :why:

przez joakar4 03 sty 2011, 15:46
Aneta nie martw się. Może jesteś podziębiona. Duży ten węzeł, ruchomy? Na pewno nie jest tak duży, żeby Ci mięśnie uciskał. Zapewniam Cię. A jesteś w ogóle pewna, że to węzeł. Ja kiedyś część tarczycy za węzeł brałam.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 03 sty 2011, 15:49
zetvi normalnie chodze w zamknietych ale nie zawsze mam te zapadania teraz akurat nie mam echh niewiem od czego to zalezy :bezradny: kiedys pisalas ze to sa zawroty wszelkie zapadania zataczania itp to teraz zgupialam :bezradny:
Anetka może to nie węzeł widzisz ja tez panikuje jak cos wyjdzie mi i znika echh

Ja miałam chwile spokoju i znowu jakis niepokój wogole rozpiera mnie cos szyja zaczyna bolec w zebrach :(

przez olinelka 03 sty 2011, 16:09
Asia na pewno węzeł! Jak go macam to pod palcem się rusza. i jak dotknę szyję w tym miejscu to troche boli. Ale to na pewno wezeł. :why: :why: :why: :why:

ma około 2 cm

przez perla86 03 sty 2011, 16:12
Anetka a moze sie przeziebilas? Albo gardło cie boli

przez olinelka 03 sty 2011, 16:13
moze on jest taki jaki był tylko sobie coś ubzdurałam
Ale nie, no chyba jest większy bo ten po prawej stronie szyi zawsze był większy a teraz ten jest wię kszy od tego po prawej stronie. a ten po prawej się nie zmniejszył na pewno. więc ten się zwiekszył :why: :why: :why:

nie boli mnie gardło, nie jestem przeziebiona ani nic z tych rzeczy :why:

Sortuj wg