Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 03 sty 2011, 12:47
Asia ja takie rwanie mam przy okresie ale zastanawiam sie czemu tylko jedna noga :( juz jest troche lepiej. Ale jeszcze nic nie jadłam czemu ja jesc do poludnia nie moge :( tak niepowinno byc. asia mi neurolog jedynie powiedzial ze to na tle psychogennym a na poczatku jak poszlamdo niego to stiwerdzil nerwice wegetatywna

przez przemo_22 03 sty 2011, 12:49
joakar4 napisał(a):przemo_22 też miałam taką gule w gardle i ona właśnie jest objawem nerwicy. Nie martw się.

I tez miałas wrazenie jak przelykalas jedzenie ze przelatuje Ci ono przez krtań w zwolnionym tempie ? :smile:

przez joakar4 03 sty 2011, 12:58
Ewelina a nie zasugerowałaś się tym, że rak kości dotyka tylko jedną nogę? Wiesz, że my możemy sobie wszystko wmówić. Jeśli neurolog Ci powiedział, że to bóle psychogenne to tak jest. Przecież dokładnie Cię przebadał.

przemo_22 ja nie pamiętam,jak było z tym przełykaniem. Pamiętam tylko, że bolało mnie gardło i miałam taką gulę w gardle. Ale bolało tylko jak sobie o tym przypomniałam. Wtedy miałam fazę na raka noso-gardła z przerzutami do węzłów chłonnych. :lol:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 03 sty 2011, 13:00
BYc moze zasugerowałam ale neurolog mi badal kregoslup nie nogi cholerka. Wy mozecie jesc normalnie a ja nie mam apetytu i wogole ten zoladek czy co tam boze :(

[Dodane po edycji:]

Ale przeciez moga byc przeżuty ciekawe ile człowiek moze przezyc z r nie wiedzac :(

przez przemo_22 03 sty 2011, 13:05
joakar4 napisał(a):przemo_22 ja nie pamiętam,jak było z tym przełykaniem. Pamiętam tylko, że bolało mnie gardło i miałam taką gulę w gardle. Ale bolało tylko jak sobie o tym przypomniałam. Wtedy miałam fazę na raka noso-gardła z przerzutami do węzłów chłonnych. :lol:

ja chloniaka przerabialem juz jakis czas temu :) pojde jednak do laryngologa zeby sie upewnic ze to nic groznego
Ostatnio edytowano 03 sty 2011, 13:05 przez przemo_22, łącznie edytowano 1 raz

przez joakar4 03 sty 2011, 13:05
Jak byś miała przerzuty to miałabyś już złą morfologię i czułabyś się fatalnie. Nic Ci nie jest. Ale jeśli bolą Cię dwie nogi to nie wina nóg, tylko jak już to kręgosłupa. A skoro kręgosłup masz przebadany, to neurolog ma rację i są to bóle nerwicowe.

przez perla86 03 sty 2011, 13:08
Asia ale ostatnia morfologie miałam końcem sierpnia :(

przez maksinek 03 sty 2011, 13:08
schizofrenie:(((
maksinek

przez joakar4 03 sty 2011, 13:12
EwelinaTy nie możesz jeść, a ja spać. Od tygodnia nie śpię do 3 i budzę się ok.8. Nie wiem dlaczego, najpierw zadręczałam się tym guzkiem pod uchem ale teraz już powoli dochodzę do wniosku, że to nic poważnego. A jak to nie będzie kość, tylko mięsak to pozwę lekarkę. :lol:
To powtórz morfo jak się denerwujesz.

przemo_22 Idź do lekarza jak się denerwujesz, ale zapewniam Cię, że nic Ci nie jest. Rak krtani to chyba choroba starszych osób. :smile:

maksinek Myślisz, że ma schizofrenie? Wydaje mi się, ze osoby chore psychicznie myślą, że są zdrowe. Nie biorą pod uwagę choroby psychicznej. Nie martw się, nic Ci nie jest. :smile:

przez perla86 03 sty 2011, 13:25
bede robiła do gastrologa bo bede musiala miec. Nogi mnie bola tak od konca lutego cos poczatek marca :( cholerks ciekawe cy od tego czasu w morfologi by wyszło cos :( ja mam codziennie lęki :why:

przez sunset 03 sty 2011, 13:29
a próbował ktoś z Was validol albo valused?
sunset

przez przemo_22 03 sty 2011, 13:34
joakar4 niby starszych ale swego czasu piłem sporo alkoholu ( ehh te studia) . ale generalnie jestem w super kondycji fizycznej gdyz nie mam wyjscia , bo jestem sportowcem. Pewnie gdybym mial raka to czulbym sie fatalnie. Czytajac o Twoim guzku pod uchem - nie martw sie. Mam tez cos takiego :smile: Wydaje mi się , że to węzły chłonne. Mam to odkąd tylko pamiętam więc głowa do góry :smile: a od tygodnia tez zasypiam koło 3...wiec sporo nas łaczy.

przez maksinek 03 sty 2011, 13:36
dzieki ale ja juz mam tego dosc:(

[Dodane po edycji:]

ja bralam Valused:)) pomagał
maksinek

przez perla86 03 sty 2011, 13:51
Wiecie co jak dotykacie po lewej lub prawej stroie pod zebrami czuje cie zoladek czy tam watrobe chodzi mi ozgrubienie jakie??

Sortuj wg