Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 02 sty 2011, 20:14
Asia Ale nie dam rady sie niczym zająć mam okres pierwszy dzien i boli mnie tez brzuch niedobrze mi kurka wszystko naraz

A tych nóg trzęsawki nie miałam dawno z głową tym uczuciem skąd mam wiedziec czy to od nerwicy chodze jak żółw:(

przez joakar4 02 sty 2011, 20:22
Mam to samo z okresem. Pierwszy dzień to dla mnie dramat: brzuch mnie boli strasznie, a jak nie brzuch to dół pleców. Mówiłam o tym kiedyś ginekologowi
to powiedział, że powinno przejść po porodzie, ale może wcale nie przejść. :(
Ale już sobie z tym radzę bo jak tylko zaczyna pobolewać biorę 2tabl przeciwbólowe i potem jedną co kilka godzin i mam spokój.Albo biorę jeden ibuprom profilaktycznie w dniu, w którym powinnam dostać @ i wtedy jest ok.

To może poczytaj gazetę, albo pooglądaj telewizję. Musisz przeczekać. I staraj się tym nie myśleć, bo tylko potęgujesz ból.

[Dodane po edycji:]

Ogólnie to twoje złe samopoczucie może wynikać właśnie z okresu, każdy inaczej przechodzi np. ja bym ciągle płakała pierwszego dnia.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 02 sty 2011, 20:29
Asia ale ja nie mialam az tak leże z męzem przy tv janie brałam zadnej tabletki przeciwbolowej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olinelka 02 sty 2011, 20:47
Ewelinka, Asia ma rację. To nerwica. a poza tym naprawdę ta pogoda od kilku dni ma wpływ na ludzi, ja też sie kiepsko czuję, a poza tym masz okres ( ja akurat też) i to tez ma wpływ na nasze samopoczucie. A jak sie nakrecasz to wtedy gorzej sie czujesz. Sprobuj się czymś zająć i nie myśl. kiedy idziesz do psychiatry? Chyba już za kilka dni? Postaraj się wytrzymać, chociaż wiem ,ze to nie jest wcale łatwe. Poczytaj cos , obejrzyj, drinka sobie wypij, cokolwiek, żeby nie myśleć.

przez GG7 02 sty 2011, 20:57
Qrk. Żeby nie myśleć pojechanych myśli -walnąłem ISTRE ( litr ) ( [polecam zamiast Cincin ) -to dla mnie była rekcja minimalna - ale teraz dołożyłrem 5 x Okocim mocne :twisted: , jakoś żyje, ale kurw.. ile tak można wytrwać- ja do 4-5 promili czuję prawie normalnie ;p toszto alkoholiz m juaż chybya .. ale nikomu nie czynię nie miłło i nie skrzywdziwłym
nikogo ...
Test robiny zawsze na http://alkomaty.biz/wirtualny-alkomat
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez perla86 02 sty 2011, 21:24
Anetko w piątek idem okaże sie co dokladnie mi jest.

przez zetVi 02 sty 2011, 21:28
Właśnie "przeleciałam" przez starsze posty w tym temacie i się autentycznie poryczałam ze śmiechu. :D Nie to, żebym kpiła z hipochondrii - bo ta w istocie często jest dramatem, ale kurcze niektórzy tak fajnie to piszą, że nie sposób się nie poryczeć. :smile: Między innymi trafiłam na posty o "zakrętce Frugo" i nie mogę się otrząsnąć. Problemy tu opisywane są poważne, ale fajnie, że nie zawsze smętne, smutne i depresyjne. Trzeba mieć do nich bardziej luzackie podejście. Ale mniejsza.

Z okresem mam identycznie. Do tego stopnia - że nie mogę często wyjść z kibelka! O robieniu czegoś, co ma angażować moje ciało - nie ma najmniejszej mowy. Nie pomaga podwijanie nóg ani ciepły okład, ani nawet (czasami, jak nie zdążę w odpowiednim czasie połknąć) miks Ibupromu z No Spą. Mam tylko to szczęście, że taki dramatyczny stan utrzymuje mi się tylko w pierwszym dniu i tylko przez parę godzin. Później już umiem z tym funkcjonować. To podobno nie jest żadną chorobą. Niektóre z nas tak po prostu mają...

przez perla86 02 sty 2011, 22:17
zetvi ale mnie denerwuje touczucie w głowie to jest takie irytujace one doprowadza do tego wszystkiego jak sie tego pozbyc :(

przez joakar4 02 sty 2011, 22:19
Na mnie no spa nie działa kompletnie, apap też nie :(
Nie jest to choroba, wtedy gin mi powiedział jak to się nazywa, ale tak się podłamałam tym, że mam czekać z nadzieją do pierwszego porodu, że nie pamiętam.

przez sunset 02 sty 2011, 22:43
perla86, chodziło mi o to uczucie tych nóg, i też często mam wrażenie, że za chwilę zemdleję. A co do tego trzęsienia się nóg, to również :P haha aż mnie to śmieszy.

A tak w ogóle to o dłuższego czasu mam w nocy tak, że drętwieje mi prawa ręka. Często śpię na niej, więc może to dlatego. Budzę się z wielkim przerażeniem, że straciłam czucie w ręce. Masakra.

[Dodane po edycji:]

joakar4, porób nie pomaga. Bynajmniej mi nie pomógł. Powiedziałabym, że wręcz się pogorszyło i do tego mam PMS, a przed ciążą nie miałam.
sunset

przez joakar4 02 sty 2011, 22:47
Tak myślałam, że nie pomoże. Lekarz też powiedział, że niektórym pomaga a niektórym nie. :?

sunset ręka drętwieje Ci bo na niej śpisz, też tak mam. :smile:

przez perla86 02 sty 2011, 23:28
sunset ja mam jeszcze takie zapadania jak chodze jakby sie podłoga uginała szok i okropne :why: noga mnie jeszcze boli od okresu bo to inny bol niz zawsze

przez kitty341 02 sty 2011, 23:50
zetVi, to o zakrętce frugo to chyba ja :mrgreen: i nawet nadal ten problem mam, ale aktualnie się tym przestałam przejmować, no i lekarz mnie kiedyś wyśmiał :shock:

a macie może bóle owulacyjne? u mnie czasem sa gorsze od okresowych, zaczęłam się martwić i aż do gina się zapisałam..
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez perla86 03 sty 2011, 00:18
kitty ja nie mam wlasnie a było by dla mnie to dobre cholerka ale mi noge rwie :9

Sortuj wg