Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 01 sty 2011, 23:16
Tylko ja miałam ostatnia morfologie robiona końcem sierpnia :zonk: Wszystko sie mogło zmienic echh

[Dodane po edycji:]

Najbardziej to denerwuja mnie te zapadania jak chodze blee i te nogi dziwne uczucie jakby miały upaśc :silence:

przez sunset 02 sty 2011, 12:51
perla86, mam to samo, także to na pewno nerwica...
sunset

przez perla86 02 sty 2011, 15:16
sunset co masz tak samo??bo troche nie zrozumiałam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 02 sty 2011, 16:58
Ewelina, nie martw się. Nic Ci nie jest. :smile:

Jakiś taki spokój tu dzisiaj, chyba wszyscy mają się dobrze :smile: Ja też w miarę ok, czytam sobie książkę.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 02 sty 2011, 17:26
Ja sie dzisiaj okropnie czuje tragedia. Dostałam okres ale nie wiem czy to od tego tak normalnie kreci mi sie w glowie zawsze przy okresie rwie minoge ale tutaj tez plecy bola na nic nie mam siły słaba jestem :( czuje sie jakbym miała zemdlec :why:

przez joakar4 02 sty 2011, 17:40
Ewelina nie martw się. Nie wie jak z głową, ale kręgosłup to pewnie od okresu Cię boli. Mnie przez dwa pierwsze dni strasznie boli.

przez _asia_ 02 sty 2011, 17:49
perla86, być może to od pogody, ja od dwóch dni wegetuję, bardzo mnie boli kręgosłup tak, że prawie cały czas leżę, w ogóle kolana, mięśnie, całe ciało, do tego migrena, totalny brak siły, mdłości, nasila to się przed każdymi opadami. fakt, że akurat też mam okres, ale jak rozmawiałam z różnymi ludźmi to ogólnie teraz bardzo le się czują od tej pogody.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez olinelka 02 sty 2011, 17:57
_asia_ napisał(a):perla86, być może to od pogody, ja od dwóch dni wegetuję, bardzo mnie boli kręgosłup tak, że prawie cały czas leżę, w ogóle kolana, mięśnie, całe ciało, do tego migrena, totalny brak siły, mdłości, nasila to się przed każdymi opadami. fakt, że akurat też mam okres, ale jak rozmawiałam z różnymi ludźmi to ogólnie teraz bardzo le się czują od tej pogody.

Ano właśnie i ta pogoda , ten wiatr i opady i w ogóle pewnie powoduje gorsze samopoczucie. Ja też nie najlepiej sie czuję, kości mnie pobolewają, kręgosłup, brzuch od wczoraj bo okres, miałam mdłości teraz nie mam, ale się do tego wszystkiego lęki mam od wczoraj (chociaz nie tak strasznie paranoiczne jak na początku).

ZetVi nie byłam na pewno w ciąży robiąc badanie moczu, ale odstawiałam dziecko od piersi.
Asia fajnie że u Ciebie dziś spokój :D
Ewelinka mnie tez boli kręgosłup i miesnie i w ogole. Też mam od wczoraj okres. No i ta pogoda...

przez joakar4 02 sty 2011, 18:06
Ale Wam się cykle zsynchronizowały :lol:

U mnie tak do końca super to nie jest. Wczoraj jakoś sobie tak przetłumaczyłam że wszystko ok. I tak trwałam w tym stanie do 16,00. A teraz znowu mam jakieś lęki, ale da się żyć. Już się powoli przyzwyczajam.

Martwi mnie tylko, że po tej stronie gdzie mam tą kulkę i węzeł to boli mnie koło ucha mięsień w policzku i zatyka mi ucho i mrowi. I do tego boli mnie szyja po tej stronie. Mam nadzieję, że sobie to wmawiam. Bo tą kulkę mam już z dwa miesiące i raczej nie urosła to nie powinno boleć.

przez perla86 02 sty 2011, 18:26
Napawde nie wiem myślałam że zemdleje okropnie :( plecy mi sie ostatnio nasiliły u mnie wlasnie nie pada ani n ic w tym stylu slonca troche bylo i nawet cieplo 2 stopnie na plusie echh te objawy potęgują mi lęk a przez lęk jeszcze bardziej wszystko boli. NIe przypominam sobie zebym sie tak czula podczas miesiaczki cholerka :(

przez olinelka 02 sty 2011, 18:30
Asia to na pewno pogoda ma jakis wpływ. Ja się tak pocieszam... Ja dzis rano jak sie obudziłam to stwierdziłam że mnie boli szyja po stronie tych wezłów. I boli na serio. Obmacałam się skrupulatnie, ale żadnych nowych nie odkryłam :uklon: :uklon: , stare jakie były takie są :uklon: :uklon: . No ale szyja boli i przy dotyku jeszcze bardziej. To się zdenerwowałam :evil: Ale potem przypomniałam sobie, że zasnęłam z dzieckiem na prawym boku i miałam tak wyciągnieta szyję, że jak się obudziłam to mnie bolało a potem o tym zapomniałam. I jak sie rano obudziłam to się wystraszyłam. I niepotrzebnie, ale i tak jakies lęki mam.Nie bój się Asia ta kulka to nic takiego.

Ewelinka, nie musi padać , a warunki biometeo moga byc niekorzystne. Nakręcasz się i dlatego sie tak czujesz

Asia , a nie pomyślałaś o tym , że od tego ciągłego macania tej kulki-kości Cię mrowi? Przecież sama wiesz, ze od ciagłego dotykania obrzęki itd powstają.
Ewelinka, nie martw się mówię Ci.To nerwica, plecy Cie bolą od ciągłego napięcia, nie zemdlejesz, nic Ci nie bedzie. To tylko nerwica!
A mnie dziś ten żołądek czy co tam jest mniej mnie boli , tylko wtedy kiedy mi się przypomni to coś tam czuję (albo mi się wydaje że czuje) juz sama nie wiem...

przez joakar4 02 sty 2011, 18:46
Ja sobie cały policzek i szyję obmacałam i nic mnie nie boli przy dotyku, kulka też nie (chociaż teraz już jej nie dotykam bo strasznie mnie ona przeraża :uklon: ). Czasami mnie tam zakłuje i ucho mnie czasami mrowi i się zatyka. Chociaż nawet jak boli to nie żuchwa w miejscu gdzie mam to cholerstwo tylko policzek, albo mięsień na szyi. :bezradny:

Ewelina nie musi padać. Wystarczy, że ciśnienie spada.

Skończyłam książkę i nie wiem co dalej robić.

Ja się już tam nie macam. Naprawdę. Dzisiaj tylko ten policzek sprawdziłam. Kulki nie dotykam.

przez perla86 02 sty 2011, 19:38
NIe pamietam żebym miała tak przy okresie mniej miałam cholerka wie nogi miekkie to najgorsze i uczucie glowie ze zemdleje :(

jak chodze to mi sie nogi trzęsa i w głowie dziwnie kurka przeciez nie bede caly czas lezala :why:

przez joakar4 02 sty 2011, 20:06
Ewelina to od nerwicy, nic Ci nie jest. :smile: Postaraj się czymś zając. Nie możesz cały czas leżeć, tylko sobie zaszkodzisz.

Sortuj wg