Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez kitty341 29 gru 2010, 17:19
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hahaha przyłączam się! i myslę że centrum onkologii to świetny pomysł! przydałby mi się jakiś ogarnięty onkolog :mrgreen:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez perla86 29 gru 2010, 17:28
Dziewczyny zjadlam co nie ale plecy mnie znowu bola kurka glupie to .

przez Kn24 29 gru 2010, 17:33
mam pytanko czy ma ktos z Was objawy ktore utrzymuja sie prawie caly czas???? i czy leki jakos pomogly Wam chocby w takim sensie ze odczuwana dolegliwosc ustapila??
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 29 gru 2010, 18:02
kn24 ja mam codziennie objawy i sie trzymaja ale stalych lekow nie bralam dopiero ide 7 stycznia.
A ty co masz caly czas??

przez kris1910 29 gru 2010, 20:03
Witam was wszystkich serdecznie jestem tu nowy,przypadkowo znalazlem te forum szukajac roznych informacji na temat nerwicy mam nadzieje ze z waszych doswiadczen dowiem sie czegos wiecej poniewaz nie moge sobie dac rady ze wmawianiem sobie chorob pomimo tego ze od 2 miesiecy jestem na lekach nerwica u mnie sie nasila

przez perla86 29 gru 2010, 20:21
kris1910 witaj ciezko jest z nerwica ja siemecze od lutego br ale sama nie wiem czy to nerwica ciezko mi to pojac:(

przez kite 29 gru 2010, 20:44
ja sobie wmawiałam fobię społeczną a wyszły zaburzenia adaptacyjne
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez olinelka 29 gru 2010, 21:29
Kn24 moje dolegliwości są różne. Ostatnio skupiłam się na chorobach węzłów chłonnych i wszystkim co jest z tym związane. Mimo brania leków potrafię sobie wkręcić różne dolegliwosci . Niektóre mijają i nie wracają a niektóre powracają. Może jeszcze za krótko biorę leki a może do tych lekow potzrebna mi jest psychoterapia? Jestem na etapie poszukiwań. Generalnie leki wyciszyły moja hipochondrię ale całkowicie nie wyeliminowały. Jednak sa lepsze dni i gorsze.

kris1910 napisał(a):Witam was wszystkich serdecznie jestem tu nowy,przypadkowo znalazlem te forum szukajac roznych informacji na temat nerwicy mam nadzieje ze z waszych doswiadczen dowiem sie czegos wiecej poniewaz nie moge sobie dac rady ze wmawianiem sobie chorob pomimo tego ze od 2 miesiecy jestem na lekach nerwica u mnie sie nasila

Jakie leki bierzesz i kto Ci je przepisał? Tzn. internista czy psychiatra? Może jeszcze leki nie działają tak jak powinny(krótki okres brania leków) . Jeśli czujesz że objawy sie nasilają to czy rozmawiałeś o tym z lekarzem? Hipochondria jest straszna. :evil: Przeczytaj sobie wczesniejsze posty i zobacz, że wszyscy maja ten sam problem-wmawianie sobie chorób(szczególnie raka)i strach przd nimi.Ale sa tez dobre strony-pocieszamy się i rozumiemy nawzajem , bo jak ktoś już wcześniej napisał, że tylko hipochondryka zrozumie drugi hipochondryk :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Także- piszcie o swoich strachach .Może będzie Wam łatwiej. Mnie jest łatwiej jak wiem , że tu wpadne i ponarzekam i ktoś mi powie, że ma to samo... Lżej mi wtedy :D

przez joakar4 29 gru 2010, 21:37
olinelka napisał(a):bo jak ktoś już wcześniej napisał, że tylko hipochondryka zrozumie drugi hipochondryk :mrgreen:

Ta złota myśl jest moja :lol:

Martwię się strasznie moim guzkiem pod uchem, cały czas mi się wydaje że to nie jest kość tylko m... :cry: I cholera na nk ruszyła akcja przekazywania 1% podatku na chorych i była dziewczyna z taż rzadkim nowotworem, że tylko w Bostonie mogli ją leczyć, a koszt wynosił 250 tys dolarów. I po dwóch latach ma przerzuty na płuca. A co ona ma? Mięsaka :evil: Po prostu się na mnie uwzięli, przedtem wszędzie ziarnicę widziałam. :(

Kn24 napisał(a):mam pytanko czy ma ktos z Was objawy ktore utrzymuja sie prawie caly czas???? i czy leki jakos pomogly Wam chocby w takim sensie ze odczuwana dolegliwosc ustapila??

Ja z takich objawów to mam tylko węzły powiększone, ale nie byłam jeszcze iu psychiatry. Inne objawy mijają prędzej czy później, ale też wracają czasami. Aha, cały czas mam jeszcze wybroczyny, ale to już moja uroda.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 29 gru 2010, 21:43
Asia nie martw sie to napewno kosc. Ja sie zastanawiam nad tym zjadlam plackow pare ziemniaczanych po jakims czasie odruch ale uspokoiło sie ale jak mysle o tym to mi to poteguje.

Ja przestaje czytac i ogladac jak zauwaze chorobe bo znowu ino sie nakrecam :mhm:

przez joakar4 29 gru 2010, 22:03
Bo jak się na czymś skupiasz to się potęguje zwłaszcza mdłości, swędzenie. Ja też staram się takie artykuły omijać, ale siostra mnie zawołała, żebym zobaczyła bo znajomy wujka to ma. :evil:
Tylko ta moja kulka nie jest taka twarda jak kość, nie wiem do czego ją porównać. Ja jak sobie ją macałam to próbowałam skórę przesuwać i tak pod skórą bardziej macałam (bardzo dokładnie mam to wymacane ;) ), a lekarka tylko kilka razy nacisnęła i stwierdziła, że to kość. Ale na kącie żuchwy też mam takie wybrzuszenie podobne i to też nie jest takie twarde jak kość.

Od kilku dni już tego nie dotykam wcale bo się strasznie boję, że to obrzęknie i urośnie i wtedy to chyba zwariuję ze strachu.

przez perla86 29 gru 2010, 22:09
Asia nie dotykaj bo moze sie zrobic obrzek .Mi to pod pacha prawie zniklo ale zostala taka jakby wytara skora:/

przez joakar4 29 gru 2010, 22:13
Ja już tego nie dotykam, bo po poprzednim razie też miałam taką spuchniętą i startą skórę. Smaruj altacetem w żelu to pomaga.
Boże my to sobie krzywdę tą hipochondrią robimy. :( :(

Martwię się o Mel - miała mieć w tym tygodniu wyniki cytologii i się nie odzywa.

przez depresyjny86 30 gru 2010, 00:03
Przypisywałem sobie miłość...- to też choroba.
:)

Sortuj wg